UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Vadu sķērsgriezums
Autors: Dzindzis ()
Datums: 15/11/2011 12:53

Parasts multimetrs neder? Manam ir lidz 30Momiem diapazons.

Re: Vadu sķērsgriezums
Autors: ruukiitis ()
Datums: 15/11/2011 15:02

Es gan teiktu ka ienākošo uz pirtiņu vai garažu, vai saimniecības ēku noteikti vajag 3 fāzes.
Ideja 100% vienkārša, Dārzā vajadzēs kur pieslēgties un vislabāk to izdarīt "zem jumta".
Par noplūdzes fīčām esmu dzirdējis ka tādi ir, bet kādām vajadzībām lieto īsti neizprotu.

Re: Vadu sķērsgriezums
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 15/11/2011 16:07

megommetrs pārbauda izolācijas pretestību ar 1 un vairāk kV spriegumu, parastais multimetrs uz izolāciju rādīs bezgalību.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **    **  **     ** 
 **        **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **        **         **     **    ****    **     ** 
 ******    ********   **     **     **     **     ** 
 **        **     **  **     **     **      **   **  
 **        **     **  **     **     **       ** **   
 ********   *******    *******      **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.