UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 7
Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: Enrike ()
Datums: 15/11/2012 14:21

Labdien visiem.
Man patīk šāds variants , nupat ieinteresējos :O) , viņam ir WAN adapteris , tātad attālināti var redzēt un konfigurēt
[www.elv.de] - skataties video

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: zx ()
Datums: 15/11/2012 14:58

Mans pilnīgs vērtējums nebūt tik ātri, bet pirmajā momentā ir labs iespaids radies.
Ir gan mīnuss, ka ir tikai vācu manuālis līdzi. Bet internetā ir EN un gan jau izburšos cauri. Sākot regulēt uzreiz sapratu, ka bez manuāļa labāk neiedziļināties.
Motoriņš ir tik kluss, ka ir dzirdams tikai tuvumā. Es teiktu, ka praktiski nav dzirdams. Iespējams, ka Made In Germany jau vien ir kvalitātes zīmols. Arī plastmasa galvai, nerunājot nemaz par iestipināšanas gredzenu ir augstā kvalitātē. Uzstādāms arī nedomāju, ka ir tik elementāri. Līdzi dodas vēl veselam sarakstam bildēs nestandarta radiatoriem 4 pārejas.
Jā katra galva atsevišķi jāregulē vai pa 20 latiem ir fleška, kurā uz kompja ar programmu var savadīt vajadzīgos iestatījumus un tad katram piespraužot ar microUSB, ļaut sinhronizēties. Pagaidām man liekas, ka priekš 3 galvām tas nav nepieciešams.

Par temperatūras atrašanu es vēl neesmu sapratis. Jālasa manuālis. Bet, cik sapratu, uzliekot uz adaptācijas režīma, viņš izbraukāja uz abiem galiem, laikam, atrada abus galējos punktus un tad atregulējās uz 21 grādu. Par cik nebiju neko regulējis, defaultajā režīmā bija naktī iestatījies uz 16 grādiem. Varēja dzirdēt, ka radiatorā knapi plūst cauri, tā kā nevajadzētu būt tā, ka ir tikai divi režīmi ciet un vaļā, bet tomēr viņš kaut ko arī jūt no radiatora mehānisma un piemeklē nepieciešamo stāvokli. (Varbūt arī kļūdos ;) )
Kad tikšu skaidrībā ar instrukciju, tad centīšos pēc kāda laika atrakstīties par darbību.

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: zx ()
Datums: 15/11/2012 15:20

Enrike
Tas ko tu linkā esi ielicis ir bezvadu durvju slēdzis/sensors. Itkā nevajadzīga fīča, bet komplektā gan jau ka noder, jo dod signālu uz galvu, ka logs vaļā. Gan jau galva atgriež vairāk radiatoru.
Pati galva maksā 30 EUR
Un WLAN "kubs" 50 EUR
Bet informācija zeltā vērtē - izsit no zeķēm visus dārgos konkurentus bez WLAN.

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: JanisJanis ()
Datums: 15/11/2012 15:37

ZX paskaties vai viņš ver ciet radiatoru ja Tu atver vaļā logu. Honeywell jūtot strauju temperatūras kritumu ieslēdz sala aizsardzības režīmu. Cik saprtu tam ELV tādu fīču var dabūt tik ar papildus dačiku.

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: zx ()
Datums: 15/11/2012 16:27

Janis
Lai jau tā būtu.
Es gan nesaskatu priekš kam tas nepieciešams. Kā jau minēju - prastam bezvadu risinājumam, kurš nu dzīvoklim nekādā veidā nav nepieciešams un būs paredzēts birojiem un telpām ap 80 radiatoriem arī varbūt kaut kur ilgstošām durvju atvēršanām pie tik lieliem saliem lai radiators kaut ko justu.
Fīča varbūt kādam laba un varbūt arī kādreiz mūžā atrodas, kam patiešām ir tas nepieciešams nevis civlēkam ar pārdošanas meneģera sapūdērētām smadzēnēm iegādāts, bet tajā paša laika nepamatots mārketinga triks uzskrūvēt cenu.

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: zx ()
Datums: 16/11/2012 13:44

Atbildot uz JanisJanis interesi par sala aizsardzības režīmu.
Ir aizsardzība, ja radiators ir aizvērts. Ja telpā temperatūra samazinās līdz 6 grādiem, tad ieslēdz radiatoru -> un te es vēl neesmu izbūries cauri, vai nu lai telpā atkal paceltu līdz 8 grādiem vai radiatorā uzturētu vismaz līdz 8 grādu siltumu.

Un vēl kaut kāds atvērtā loga režīms
Kad logs atvērts, uzstāda lietotājs pats kokrētai galvai, kuras telpā ir atvērts logs. Galva pārstāj reaģēt uz temperatūras kritumu un never vaļā pastiprināti ūdens plūsmu, lai nekompensētu blakus ieplūstošo aukstumu.(laikam pat pārslēdzas uz EKO-režīmu 16grādi, kas arī ir defaulta iestatīts kā maksimāli optimālais ekonomiskais režīms. Jautājums tikai vai tas ir mūsu platuma grādiem un kādiem būvnormatīviem paredzēts.).

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: JanisJanis ()
Datums: 16/11/2012 16:36

Šis man patīk: "civlēkam ar pārdošanas meneģera sapūdērētām smadzēnēm".

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: soseds2 ()
Datums: 18/11/2012 15:18

Bik nepatēmu..
Jautajums JanisJanis:
Vai ir kāda alternatīva komplektam hmc82 ar cm67rfmv? Šo es uzstādīju pēdējo, pasūtītājs ļoti apmierināts. Meklēju ko lētāku , kas tupa varētu grozīt trīsgaitnieku pēc istabas temperatūras devēja signāla bez visādām fīčām ( dzesēšana, sūkņa kustināšana, programmēšana pēc dienām, uc.) Klients ir vecāka gadu gājuma cilvēks. Sistēma malka ar aķi.
Ja nav altrnatīvas, tad, protams iekļaušu tāmē hmc.
Jūs bijāt no energodata?

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: rbm ()
Datums: 20/11/2012 12:20

Sveiki.
Arī es nopirku SparmaticZero.
Ja neskaita ka 1 no 3 komplektiem nebija montāžas gredzena (solīja šodien pievest citu vietā) tad pirkums bija veiksmīgs. Ar visiem adapteriem priekš itāļu ventiļiem sanāca bik zem 50Ls.
Temperatūru tur korekti, mainot temperatūru par 0,5 grādiem termogalva atveras un piesilda telpu par šo pusgrādu.

Mīnusi:
* neizskatās ka made in germany - korpuss tās paļumīgs un sajūta ka stiprāk nospiežot var izjukt
* adapteris priekš itāļu ventiļa montējas ar 2 sānu skrūvēm no kurām vienu bez radiatora demontāžas nemaz nevar pieskrūvēt (pieskrūvēju uz vienu skrūvi un arī turas).

Plusi:
* kluss
* ātri montējas un ieregulējas
* var saprast kā programmēt arī bez rokasgrāmatas (pēc noklusējuma stāv +16/+21grāds no 7.00-21.00)
* programmas dienas/darbadienu/brīvdienu režīmā - var regulēt katru dienu atsevišķi var 1-5/6/7 dienas, pieļauj līdz 4 cikliem diennaktī
* ir auto un manuālais režīms (vakar kad bija pirmdiena pārslēdzu uz manuālo +22 un nebija jāčakarā programmētās darbadienas).

Paliek jautājums par laika regulēšanu lai iestādot uz 7:30 tieši 7:30mit jau ir vajadzīgie +22grādi bet nu to laikam ar offset funkciju var panākt.

Re: Radiatoru automaztizācija
Autors: JanisJanis to Soseds2 ()
Datums: 20/11/2012 14:16

Paņem un aizlīmē cm67rfmv vāciņu ar lentu. Paliks tik plus un mīnus pogas. Bet ja ļoti gribi vienkāršot pasākumu var lietot HM80 un DTS92A1011 pulti. Vienīgi cenas atšķirība būs ļoti maza. Jā esmu no energodata.lv. Liekās funkcijas deaktivizē un basta lai paliek HMC82 komplekts..

Pašreizējā: 4 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    **    **  **    **   ******  
 **   **   **    **   **   **    **  **   **    ** 
 **  **    **         **  **      ****    **       
 *****     **   ****  *****        **     **       
 **  **    **    **   **  **       **     **       
 **   **   **    **   **   **      **     **    ** 
 **    **   ******    **    **     **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727