UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Centrālapkures krāsns
Autors: Gita Gulbe ()
Datums: 19/03/2013 09:42

Atvainojos, par kļūdiņām, steigā rakstīju.

Konkrēti par centrālapkures krāsniņu. Esmu viesojusies vienā nelielā mājā, kur malkas katla vietā viņi kurina tādu kā kamīnu ar stikla durtiņām. Iekšā ar ielikt paliela garuma malku, dizains - kā kamīnam (čuguna, protams). Viņi neatcerējās nosaukumu, bet k-kāda Bulgārijā? ražota. Cilvēki apmierināti. Bet apkurināmā platība neliela.

Re: Centrālapkures krāsns
Autors: Jankouzs ()
Datums: 26/03/2013 19:22

Gita Gulbe
Paldies par info! Man te tā sistēma laikam ir savādāka nekā Jums,viss arī līdz galam tā īsti kārtīgi nestrādā!katrā ziņā man ir čuguna apkures katls ,mazis loks ar trīsgaitnieku manuāli regulējamu(nav automātiskais),plus vēl otrs trīsgaitnieks ar kuru regulēju apkuri vai nu varu kurināt tikai mucu un siltā ūdens boileri,vai tikai māju,vai varu kurināt visu vienlaicīgi(māja,siltās grīdas,muca,silais ūdens) visa šī sistēma strādā ar 3 sūkņiem viens pie katla kurš silto ūdeni dzen uz mucu ,otrs no mucas uz māju,trešais siltajām grīdām! Aukstajā laikā sāku kurināt ap 18.00 līdz kādiem 23.00 pirms iešanas gulēt vēl piemetu pilnu katlu trīsgaitnieks noregulēts tā lai iet gan uz māju gan mucu,naktī kad katlā vairs nekurās atslēdzās sūknis tas kas pie katla(pie sūkņa pievienots rejejs,kas atslēdz sūkni pie konkrētas temperatūras ap 35 grādiem) un otrs sūknis sāk dzīt silto ūdeni no mucas uz māju.No rīta radiatori silti,bet šā vai tā iekurinu no rītiem arī,tad vakarā mājās arī ir daudzmaz silts(radiatori nedaudz silti),man nav ne termo galvas radiātoriem,ne kāda cita automātika,iespējams ja uzliktu automātiku tad varbūt ar varētu kurināt tikai vakaros,jo kurinot bez automātikas ir neekonomiski,visu laiku tiek lietots siltais ūdens no akumulātora it sevišķi vēlu vakaros un naktī ir baigais karstums a uz rīta pusi tā pavēsāks jau kļūst!
P.s. Man vēl krietni jāsiltina māja un jāmaina logi,tas ar daudzko dod! :)

Re: Centrālapkures krāsns
Autors: Viedoklis ()
Datums: 03/04/2014 12:41

Te laikam lielākā daļa dīleru savstarpēji komunicē. Tādas jautrības tiek rakstītas un cilvjji muļķoti!!!

Re: Centrālapkures krāsns
Autors: Juris123 ()
Datums: 10/01/2015 20:48

Olymberyl krāsniņas ir pieejamas www.apkureskrasnis.lv, cenas sakarīgas un bez nekādām priekšapmaksām.
Pats iegādājos pēc konsultanta ieteikum Olymberyl 21, apsilda 140m2 bez problēmām, + ir tas, ka ir automātiskā gaisa padeve, kas citiem ražotājiem nav, meistari no www.apkureskrasnis.lv saslēdz paralēli gāzes katlam, vnk super, dzīvojies mājās, iemt malku, aizbrauc prom, ieslēdžas gāzes apkure.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********    ******   **     ** 
 **    **     **     **     **  **    **  **     ** 
     **       **     **     **  **        **     ** 
    **        **     ********   **        **     ** 
   **         **     **         **        **     ** 
   **         **     **         **    **  **     ** 
   **         **     **          ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727