UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: spice un karstais laiks
Datums: 14/08/2015 00:09

Šiem mazajiem asinhronajiem motoriem cena ir tik zema (vismaz tie kuri plašpatēriņa sūkņos), ka tiem rezerves daļas nepiedāvā un neatmaksājas arī pārtīt ja nosvilis. Tai pat laikā sekundārajā tirgū eventuāli ir daudz tādi no nobeigtiem komplektiem - muca sarūsējusi, neceļ augstumu, par mazu bijis - rezultātā paliek pāri kaudze ar motoriem, kuri parasti nav tie kas pirmie no komplekta salūzt.
Jebkurā gadījumā es domāju, ka motora problēma ir sekas kaut kam citam, jo asinhrono motoru tik vienkārši nav nokaut.

Re: spice un karstais laiks
Autors: binary ()
Datums: 14/08/2015 01:26

Nu bet kāds tad ir risinājums? Kurā vietā viņu salabot vai nomainīt? Gluži uz ss.lv soļot kaut kā negribas.

Es saprotu, ka nav vienkārši viņus nokaut. Bet kas tieši tur ir par vainu, ka 2 sūkņi ir nobeigušies, katrs pēc 2-3 gadu darba, man nav ne jausmas. Āderes varbūt :) Lai nu kā, jo lētāk *šoreiz* to var atrisināt - jo labāk, pat ja tas risinājums izvilks max 2 gadus. Tāda mazliet specifiska situācija šoreiz…

Papildus vēl šaize gadījās - izrādās, ka man ir 38.5°C, kā rezultātā arī neko daudz izskraidīt rīt visticamāk nevarēšu :( Bet ūdeni vajag…

Re: spice un karstais laiks
Datums: 14/08/2015 09:41

Nu ja godīgi, tad es nopirktu solīdākas firmas sūkni. Pedrollo esot labi. Nezinu kas tur tajā sūknī ir - lētuči it kā ir tieši tādi paši, var teikt identiski, taču sūknē krietni sliktāk.
Ja grib kaut ko dikti ietaupīt, tad es tomēr tieši uz to pašu ss paskatītos vai kāds šrots nemētājas.
Vēl kaut kādi šādi sūkņi apgrozās sadzīves tehnikas remonta darbnīcās, vismaz kad vedu savu veļmašīnu, tad redzēju kādu pārīti, kas tur bija. Nezinu vai viņi uzglabā.
Tā sūkņu bode man šķiet ir Biķernieku 16.

Re: spice un karstais laiks
Autors: binary ()
Datums: 14/08/2015 10:29

Paldies par adresi. Pēc internetā atrodamā izskatās, ka tas varētu būt tas TN Rinar, kas pārvācies uz Lielvārdes ielu. Pedrollo oficiālais / autorizētais servisa centrs.

Proklimats.lv uzrāda, ka caur viņiem var par €22.21 dabūt rotoru priekš Speroni CAM 40-HL sūkņa, kam rotors ir identisks manējam, tik tas rotors viņiem neesot uz vietas… Ja jāsalīdzina €22.21 par rezerves daļu un €100 par jaunu sūkni (pliku, bez bačoka, bez spiediena releja), tad pirmais variants uzrunātu vairāk, ja vien varētu gaidīt.

Jāiebrauc partineji.lv (sanāk pa ceļam), k-rautā, depo, TN Rinar… Nu un tad jāskatās, kas no tā beigās sanāks. Var jau būt, ka partineji.lv rezerves daļas vietā piedāvās pievirpot esošo asi, lai var normāli uzpresēt gultni ar mazāku diametru.

Pieredze, protams, interesanta. Tā arī neesmu sapratis, kā tā ass varēja tā izdilt zem gultņa. Varbūt ass mīksta un mazliet šķība?

Re: spice un karstais laiks
Autors: binary ()
Datums: 14/08/2015 14:12

partineji.lv pateica, ka defekts (izdilusi ass zem gultņa) esot gana izplatīts. Gultnis sauss, pie apgriezieniem ass mazliet izslīd un dilst. Piedāvāja restaurēt rotoru uz pirmdienu, bet nu tas man neder.

Depo ieraudzīju identisku sūkni manējam (gan komplekts ar bunduli un reguli, AGC 800/22, ~€100, gan arī sūknis atsevišķi, PGC 800, ~€67). Nolēmu nopirkt jaunu sūkni. Vecā sūkņa rotoru iedošu sencim, lai kaut kad darbā restaurē, pēc tam uzlikšu normālus gultņus - būs rezerves sūknis (vai rezerves daļām).

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **     **  **     **  ******** 
  **  **   **     **   **   **   **     **  **       
   ****    **     **    ** **    **     **  **       
    **      ********     ***     *********  ******   
    **            **    ** **    **     **  **       
    **     **     **   **   **   **     **  **       
    **      *******   **     **  **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727