UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: ralf ()
Datums: 13/01/2008 01:22

10 000 ieguldījuma neatmaksāsies nekad

Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: spk ()
Datums: 13/01/2008 04:01

nekas, gan tev dzīvē kā savādāk paveiksies :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **   *******    *******   **       
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
 **         **     **         **  **     **  **       
 ********   **     **   *******    ********  **       
 **     **   **   **          **         **  **       
 **     **    ** **    **     **  **     **  **       
  *******      ***      *******    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.