UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: ralf ()
Datums: 13/01/2008 01:22

10 000 ieguldījuma neatmaksāsies nekad

Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: spk ()
Datums: 13/01/2008 04:01

nekas, gan tev dzīvē kā savādāk paveiksies :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **   *******   **         **     ** 
 **    **  **  **  **  **     **  **    **   ***   *** 
     **    **  **  **  **     **  **    **   **** **** 
    **     **  **  **   ********  **    **   ** *** ** 
   **      **  **  **         **  *********  **     ** 
   **      **  **  **  **     **        **   **     ** 
   **       ***  ***    *******         **   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.