UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: ralf ()
Datums: 13/01/2008 01:22

10 000 ieguldījuma neatmaksāsies nekad

Re: Latvenergo tarifu projekts - arpraac
Autors: spk ()
Datums: 13/01/2008 04:01

nekas, gan tev dzīvē kā savādāk paveiksies :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **          *******   ********    *******   **    ** 
 **    **   **     **  **     **  **     **   **  **  
 **    **          **  **     **         **    ****   
 **    **    *******   **     **   *******      **    
 *********         **  **     **         **     **    
       **   **     **  **     **  **     **     **    
       **    *******   ********    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.