UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 6
Re: elektriba
Autors: gandrizelektriķis ()
Datums: 18/01/2008 02:39

strāvas noplūdes automāts atslēdzas tikai pie strāvas noplūdes,bet kombinētais ir kopā ar automātu.atkarībā no A kas tur rakstīts.

Re: elektriba
Autors: spk ()
Datums: 18/01/2008 05:28

Paldies, sapratu

Re: elektriba
Autors: ivk ()
Datums: 03/02/2008 18:36

nevajag ekonomet un pirkt leeto galu makeli viko bet no parejiem piedavajumiem labas ir simens domino busjegeri daudzas

Re: elektriba
Autors: spk ()
Datums: 22/02/2008 13:55

Nedaudz citā plāksnē jautājums - veikalos pārsvarā nopērkami slēdži, kuriem ražotājs ABB, MerlinGerin, Siemens, GeneralElectric, Moeller. Piem. Depo ir ABB un MerlinGerin, pie kam 2. ir samērā dārgāks par 1. Jautājums - ar ko viena ražotāja slēdži labāki par cita ražotāja? Kuri ir vislabākie?


Re: elektriba
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2008 17:57

pēc mana pieredzes siemens un ABB ir vieni no kvalitatīvākajiem ko var šeit nopirkt.

ieteiktu atturēties no Moeller, vismaz man ir bijusi slikta pieredze.


Re: elektriba
Autors: kira ()
Datums: 06/03/2008 17:03

Labdien!Ir nepieciešams savilkt elektrību trīsistabu dzīvoklī.Grībētos tos kabeļus noslēpt,tāpēc viņus vajag dabūt sienā.Interesē,cik tas viss aptuveni varētu maksāt.Varbūt ir kādi piedāvājumi?

Re: elektriba
Datums: 06/03/2008 17:21

luudzu atsuutiet savu tel.n. vai e pastu uz ''iespejupasaule@#$%&inbox.lv ''un mees ar jums sazinaasimies,tikliidz buus info

Re: elektriba
Autors: nikita1 ()
Datums: 06/03/2008 19:06

Atsūtiet arī tāmi, projektu un aprakstiet savas vēlmes! no kāda materiāla ir sienas? varbūt varam izkonkurēt augstākminēto cenu!!! :)))))))) vidmantas2@#$%&inbox.lv

Re: elektriba
Autors: zumzum ()
Datums: 07/03/2008 12:15

+/- 10 ls par "punktu", kabeļu štrobēšanu sienā neskaitu.
29733911

Re: elektriba
Autors: kira ()
Datums: 07/03/2008 22:32

Paldies par visu,kaut gan tā īsti es nekā nesapratu.Sienas man ir no ķieģeļiem ar apmetumu.kā to visu dabūt gatavu es nezinu,bet gribētos gan to visu dabūt zem apmetuma.Kontakti kopā kaut kādi 16 un attiecīgi vēl slē'dži un lampas.kira2522@#$%&inbox.lv

Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    *******   **          ******    ********  
 **    **  **     **  **    **   **    **   **     ** 
 **               **  **    **   **         **     ** 
 **         *******   **    **   **   ****  **     ** 
 **               **  *********  **    **   **     ** 
 **    **  **     **        **   **    **   **     ** 
  ******    *******         **    ******    ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727