UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123456Nākošā
Pašreizējā: 1 no 6
elektriba
Autors: Winc ()
Datums: 24/11/2007 17:36

Interisee cik njem elektrikji par vienu tochku par darbu bez materiaaliem?

Re: elektriba
Autors: chaapslis ()
Datums: 24/11/2007 18:15

15 ls apmeeram...

Re: elektriba
Autors: nezinītisssss ()
Datums: 24/11/2007 22:37

ko nozīmē točka?kontakts,slēzis un lampa??a ja kopā divi kontakti,tad 2 točkas??

Re: elektriba
Autors: spk ()
Datums: 25/11/2007 01:57

nezinītis, jā, pārsvarā elektriķi tādu pasākumu par 2 točkām sauc :)
Lētākais, par cik man piedāvājās pēdējā mēneša laikā, bija 10 Ls, bet šķiet, ka nav izturējuši pārbaudi ar citu objektu :) A tā pārsvarā bija 12 Ls.

Re: elektriba
Autors: nezinītisssss ()
Datums: 25/11/2007 02:16

tad iznāk ,ja es vienā lielā istabā gribu likt ~50 actiņas griestos iznāk maksāt ~500 ls??kaut ari viņas pusmetru viena no otras??

Re: elektriba
Autors: spk ()
Datums: 25/11/2007 02:45

nezinītis, necepies, elektriķi arī ir cilvēki un ir runājami. Tie punkti pārsvarā ir orientējošai cenai, kad uzzina, ko tieši tu gribi, tad apsver, par cik ir ar mieru to visu paveikt. Es parasti pēc objekta izrādīšanas tā arī prasīju - cik tu gribi saņemt pēc tam, kad viss, par ko mēs tikko runājām, ir in place.
Un tad es nosauktos skaitļus salīdzināju ar paredzamo darbietilpību, čakara koeficientu, savu zināšanas faktoru un sava brīvā laika pieejamības vērtību. Galējo lēmumu neesmu pieņēmis un nesteidzos, bet patreiz šķiet, ka elektriķi manā objektā nestrādās :)

Re: elektriba
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/11/2007 04:01

Tā vienkārši nosaukt ciparu par točku, tekošo metru utt. neesmu gatavs, mans aprēķins ir līdzīgs kā spk otrajā rindkopā pēdējā postā.

Vienīgais ko varu pateikt ir tas, ka ja man ir jāuzliekt divas rozetes, tad darba izmaksas būs aptuveni 200% lielākas par vienību nekā, ja man būs jāuzliek 50 rozetes.

Pēdējos objektos pie tāmes izstrādes interesējos kāds konkrēti apgaismojums un kādas firmas rozetes/slēdži ir paredzēti, jo tas ietekmē uzstādīšanai patērēto laiku. Ja pasutītājs nevar to visu uzreiz nosaukt, tad tiek likts klāt riska procents.

nevienam savus pakalpojumus neuzspiežu, ja viss apmierina līgstam, ja nē, tad es ar necepjos par katru cenu palīst zem žīda vēlamā cipara. Tie laiki manā praksē ir cauri. Tagad izvēlos kuru objektu ņemt, kuru nē.



Re: elektriba
Autors: jurka ()
Datums: 25/11/2007 04:06

Tu gan spk,laikam baigi gudrais esi,vai visticamāk par tādu tikai izliecies,visus te par nezinīšiem saukā,ar svešvalodām mētājies,koeficienti,pieejamības vērtības,nu pārsmieties var.

Re: elektriba
Autors: gamu ()
Datums: 25/11/2007 11:19

ja tas ir dzīvoklis, tad mana bazes cena varētu būt 9-10ls!

Re: elektriba
Autors: spk ()
Datums: 25/11/2007 18:50

Pareizi, jurka, es tikai izliekos, vicinu pirkstus un šķaidu siekalu.
elektriķis Māris, a var konkrētāk par rozetēm/slēdžiem - kuri ir tie ražojumi, ar kuriem čakars, un kuri ir labie? A vispār, no Tavas prakses - ir tāds viens veikals, kurā visu labo var nopirkt vienuviet? Piem. biju kautko dzirdējis un iebraucu apskatīties Profs - nu nekādu kosmosu tur neredzēju. Varbūt nezināju, uz ko skatīties :)

Iet uz lapu: 123456Nākošā
Pašreizējā: 1 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **    **  **       
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **       
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **       
 ********   **     **  *********  ** ** **  **       
 **         **     **  **     **  **  ****  **       
 **         **     **  **     **  **   ***  **       
 **          *******   **     **  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727