UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 9
Re: santehniķa izmaksas
Autors: rbm ()
Datums: 16/02/2009 10:41

Mezistrade jau sen ka ar parastajiem zagiem nevicinas - Latvijas Valsts mezi pieprasa lai tas mežus gāž ar specializēto mežistrādes tehniku.
Savukārt privātie vai nu paši zāģē vai šogad vispār neko nezāģē, jo par tām cenām ko piedāvā labāk neko nedarīt.

Re: santehniķa izmaksas
Autors: olegs ()
Datums: 18/02/2009 17:10

šodien man viens meistars piedavajas uztaisit iebuvejamos skapjus - divi skapji 1,9 metru plati - vajag tikai durvis. Rezultātā kopā 1480Ls
==========================

Pats tachu arii mieriigi vari uztaisiit visu to pasaakumu!
Ja skapiitis ir parastais, tad pietiek ar 16mm lamineta KSP plaksnem, ko var nopirkt DEPO un piezaagjeet peec vajadziibas - tur ir taads mini-gateris, vari nosaukt izmeeru - un tur tev gan piezaagjees, gan ari salaminees, pie tam visas krasas :) saliekot kopaa savienosi plaksnes ar koka tapinjaam, ar bidamam durvim vispar ir vienkarshi - pieskruvee sliedi, veidni un aiziet :) Es pedeja laika majas vajadzibam visas mebeles, kur ipashu "glamuriigumu" nevajag (Jysk mebelju stilaa), taisu pats - sanak tiras kapeikas!

Ja vajag resnaku - tad neatceros nosaukumu, bet bija Daugavgrivas ielaa kantoris, var pasuutiit arii 18/20 mm.

Bet ar santehnikas tikliem es gan uzticeetu to visu profesionaljiem, tur "kljumes cena" ir krietni augstaka


Re: santehniķa izmaksas
Autors: andisk26 ()
Datums: 22/04/2009 12:21

temata aizsācējs - izrādijās ka tiešām rokas aug no pareizās vietas, ūdens/apkures trubas, kanalizāciju pats arī savilku, tagad tik radās nākamie jautājumi, zemgrīdas apkures trubām un uz radiatoriem kur ir savilktas daudzslāņu caurules cik saprotu galus labāk ir presēt, nevis likt skrūvējamos ? Ja jā tad kur var dabūt preci izīrēt ? Un otrs- kādus galus likt ūdens trubām, tur ir parastās plastmasnieces, bez tā alumīnija kārtiņas iekšā.

Re: santehniķa izmaksas
Autors: v_t ()
Datums: 22/04/2009 12:48

man ir skrūvējamie savienojumi. trīs gadu laikā nekādu problēmu.

Re: santehniķa izmaksas
Autors: aaaa ()
Datums: 22/04/2009 12:54

Redzamā vietā var likt arī skrūvējamos, tikai neņem lēto ķīnieti no Depo. Aiz sienas tikai un vienīgi presējamos. Presi, atkarībā no diametra. Ja līdz 20mm caurules, tad rokas presi, ja ir 25mm un vairāk, tad vajag elektrisko, jo rokas presei vienkārši nav tik lielu žokļu. Pats esmu īrējis Komfortā, kas pie Spices - pavisam nesen. Pazvani, rokas presei cenu nezinu, bet nav liela, arī drošības nauda nav liela, bet elektriskajai drošības nauda ur 1000 Ls un īre laikam 15Ls dienā. Man 2 caurules bija 25mm - nācās krāt naudu drošības naudai :) Izīrē un stundas laikā visu saspaida, kur vajag - process vienkāršāks par zīmuli (pac arī to darīju pirmo reizi).

Re: santehniķa izmaksas
Autors: andisk26 ()
Datums: 23/04/2009 11:52

Vēl jautājums, ja uz radiatoriem velk daudslāņu plastmasas caurules, te forumā palasijos ka jāliek kaut kādi kompensācijas loki, īsti neiebraucu. Man tā doma pa griestiem savilkt trubas, divas uz katru radiatoru, divi gali ārā pie radiartora kur būs, divus ielaist iekšā katlu telpā, bez nekādiem savienojumiem pa vidu, griesti pēc tam tiek nošūti ar reģipsi. Vai tā ir ok, vai ir kāda viltība. ?

Re: santehniķa izmaksas
Autors: aaaa ()
Datums: 23/04/2009 11:57

Pakonsultējies ar kādu santehniķi kā tur ir ar tām gaisa kabatām - ja būs caurulei kaut kur augstākajā vietā kāds līkums uz augšū, var būt grūti no turienes dabūt ārā gaisu. Lai gan ar sūkni pieslēdzot noslēgtā lokā kā siltajām grīdām laikam var atgaisot jebkuru sistēmu.

Re: santehniķa izmaksas
Autors: soseds2 ()
Datums: 23/04/2009 22:02

Kompensacijas lokus jaliek uz gariem taisniem posmiem atkariba no caurules stiepsanas koeficienta ( piem. 5m)

Re: santehniķa izmaksas
Autors: cains ()
Datums: 12/05/2009 17:04

To, ka daudzslāņu caurule zem reģipsa jāpresē, to saka visi spečoki. Es neesmu spečoks, bet rokas no d.. arī neaug ;). Tāpēc pirms pašam sākt, gribu uzzināt dažas lietas. Saprotu,ka Depo pārdod lēto ķīnas produkciju, bet vai ir tik slikti, vai tās trubas un presgabali ir tik s..īgi? Tur pārdod arī presējamās stangas. Ja vajag tik priekš sevis, vai nepietiek? Kā ir reāli, nu ja var tad bez bla,bla... ;))

Re: santehniķa izmaksas
Autors: pauljukas ()
Datums: 12/05/2009 20:42

Depo tirgo firmas Stamars pārstāvēto produkciju. Caurules cik atceros bija Šveices, fitiņi Ķīniešu.
Es neteiktu, ka ir baigi sūdīgi, kaut gan pēdējā laikā neizmantoju vispār. Kādreiz tikai pēc klienta uzstājības un uz viņa paša risku liku. Vecākais objekts, kur esmu izmantojis laikam būs ap 5 gadi, moška nedaudz vairāk. Visi klienti zināmi - reizi gadā apciemoju, neviens nav žēlojies!

Pašreizējā: 5 no 9


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 *********  **     **  **     **  ******    **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  ********    *******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727