UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 13 no 13
Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants2 ()
Datums: 17/04/2009 15:14



Tik cienījamā vecumā vai ta vēl redzi un dzirdi,vecums nenāk viens skaidrs,Tu takredzi vairs tikai sarkano krāsu un tiem bija tie 53% ,taisnba vien bija ....

Re: Granulu katla izvele?
Autors: šausmas ()
Datums: 17/04/2009 16:32

Es visu ļoti labi i dzirdu i redzu. Benekov katliņš man ir . . .i manai kaimiņienei Anelei arī. Eh,reiz tu biji normāls čalis,pirms sāki strādāt ar tiem čehu katliem, tad tik melot iemācījies. Vajag tev tomēr pie manis nākt dzīvot, pabarošu,samīļošu un parādīšu kur var pirkstu iebāzt. Un melot nevajadzēs vairs tev dēliņ,ka tie čehu dārgie brīnumi ir labi.

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants2 ()
Datums: 18/04/2009 20:34




Varbūt ka ir kas labāks ko vari man pastāstīt ,kā nekā jau tik daudz gadus esi nodzīvojusi uz pasaules ,citādi runa runā un neko konkŗetu nesaki -tīrās šausmas ...

Re: Granulu katla izvele?
Autors: šausmas2 ()
Datums: 19/04/2009 14:35

Ja kādam ir interese par apkuri droši rakstiet uz e-mail man, es zinu,kur var sarunāt to visu par saprātīgu cenu un seviss ar pirmklasīgs,nekādu galvassāpju. A ar to Garantu nav jēgas runāt, riet tik māk,vairs neko. Un viņam dzelonis 12 cm tā kā turieties pa gabalu. :D

Pašreizējā: 13 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   ********   ********   ******  
 **   **   **     **  **     **     **     **    ** 
 **  **    **         **     **     **     **       
 *****     ********   **     **     **     **       
 **  **    **     **  **     **     **     **       
 **   **   **     **  **     **     **     **    ** 
 **    **   *******   ********      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727