UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 13
Re: Granulu katla izvele?
Autors: siltums ()
Datums: 01/04/2009 13:09

Nevis parunāsi, bet mēģināsi nolikt zemāk par zemi, jo tiek aizskarta tava kabata. ;)

Re: Granulu katla izvele?
Autors: pauljukas ()
Datums: 01/04/2009 13:12

Garants Wrote:
-------------------------------------------------------
> >
>
> Uzraksti ko pārstāvi ,parunasim ..


Nerakstīšu! Noriesiet! :D
Firma ir poļu, Latvijā pagaidām netirgojam.

Tik interesē, kādai tad būtu jābūt adekvātai poļu katlu cenai Latvijā pēc Jūsu domām?

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants ()
Datums: 01/04/2009 13:18



Gribētos jau gan lai Jūs būtu labaki ...Atkārtoju īpaši nesapratīgajiem vēlreiz,katram ražotajam ir savs līmenis un ari savi attiecīgi klienti,tur neko nevar padarīt ,vienīgais poliesiem to pārstāvju pilna Latvija un kā lai cilveks saprot kam ticēt kam ne,iesaku nesatraukties un turpināt godīgi piedāvat un uzstādīt savu produkciju . ja neesi lietas kursā par zobārstu sertifikātiem ,tad painteresējies pie poliešiem ...Jo viens razotajs par katra modeļa sertifikāciju ES maksā no 3000-līd 5000 eiro,bet poliesi aiziet pie kaimiņa zobārsta un saņem tur sertifikātu obidna,tur arī kreisā cena ....

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants ()
Datums: 01/04/2009 13:27



Rej jau tikai suņi ,es pie tādiem sevi nepieskaitu,bet cena katram produktam ir sava,ko nosaka tirgus un attiecīgās preces kvalitāte,salīdzinot vienādas preces.
man nav tiesību komentēt ražotājus,tie labi vai slikti,bet salīdzināt gan ir ....

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants ()
Datums: 01/04/2009 13:34



Un vēl šeit jau iet runa par atjaunojamo energo resursu pieejamību Latvijas tirgū,par alternatīvo apkures veidu efektivitāti,ja cilvēks tiek piemānīts par izmaksām apkures sezonā ,tad nekādu labo reklāmu jau nevar gaidīt un automātiskki siltuma kalkulātoros šie apkures veidi zaudē,tur tā lielākā problēma,jādomā uz priekšu... Starp citu ir poliešiem arī labi apkures katli ,tikai par tiem šeit neviens nerunā ...

Re: Granulu katla izvele?
Autors: siltums ()
Datums: 01/04/2009 14:53

Priekš benikova labāks ir vis tas, kas dārgāks. Kamēr Siltumeksperts šos katlus tirgoja ar nežēlīgu uzcenojumu Neviens neklepoja. Pēkšni kādam ieraugot cenas ašš smadzenes trīs kūleņu galviņā apmeta un josta sarāvās no izbrīna par cenām. Stiep tik iekšā un liec pēc iespējas mazāku uzcenojumu, lai vietējie vārās savā sulā. Pats dabujis zobārstu sertifikātu un tagad lecas, ka esot pārstāvis.
Pietiek iedzīvoties uz citu rēķina GARANT jāsāk kustināt smadzenes, nevis mēle apliekot citus. Pierādiar darbiem. Klimosz vizmaz parādija, ka pa sezonu vidējais mēneša patēriņš grozas ap 70Ls pie nosacijuma, ja granulu cena ir 100 Ls. Tā ir prakse nevis bukletā rakstīts, kā dažiem labiem.
Kaut gan benikova bukletā rakstīts no 1,5 līdz 5,7 kg/h
Tā tiešām ir naudas palaišana vējā.

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants ()
Datums: 02/04/2009 23:46





Kur tik haotisks???Visiem katliem raksta granulu patēriņu no līdz. Par zobārstu sertifikātu es runāju nopietni,to poļi piekopj.Ja raksti tad raksti konkrētas lietas un par patēriņu nepūt pīlītes,to no poļa nevar dabūt ārā,kaut gan katram lietotājam savs katls,protams Tu uzturi katlu noliktavu ,kā arī rezerves daļas ,kā arī uzaicini klientus parādot ekspozīciju un tas visss vannas istabā ,tur nav telpas izdevumi.


Re: Granulu katla izvele?
Autors: siltums ()
Datums: 03/04/2009 10:40

Vsiem Klimosz Ling Combi 23 kw granulu katliem vidējais patēriņš ir ap 25 kg dienaktī. Tā pat arī Klimosz metālniekiem 20kw patērīņs grozās ar ap to pašu.
tur tu vari izstiepties vai sarauties, bet tas tā ir.

Re: Granulu katla izvele?
Autors: Garants ()
Datums: 03/04/2009 18:12




Vienalga kādai majai un vienalga cik jaudīgs katls ??? Es sapratu ,leģenda jau laba ... Es tirgosu visus Latvijā pieejamos granulniekus,tikai man no visiem viņiem vajag tehniskos parametrus ,eiropas sertifikātus un es katru no viņiem notestēju ,ja viss atbilst parametriem ,lūdzu lai notiek ,jāievieš vienreiz skaidrība latvijā kas te tiek pārdots un kur ir sviests...

Re: Granulu katla izvele?
Autors: siltums ()
Datums: 03/04/2009 20:15

23 kw uz 200 m2.

Pašreizējā: 8 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  **    **   ******   **     ** 
  **  **   **  **  **  ***   **  **    **  **     ** 
   ****    **  **  **  ****  **  **        **     ** 
    **     **  **  **  ** ** **  **        **     ** 
    **     **  **  **  **  ****  **         **   **  
    **     **  **  **  **   ***  **    **    ** **   
    **      ***  ***   **    **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727