UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 22 no 24
Rezultāti 631 - 660 no 692
8 gadi
arre
Nobriedusi sekojoša rekonstrukcijas iecere. Ir 100 gadu veca mūra māja, kurā aptuveni tikpat veca dēļu grīda pirmajā stāvā - ventilējamās, jeb siltās pagrīdes tips. Grīda ieliekusies, iešķiebusies, tādēļ vasarā plānots to demontēt un izveidot betona plātnes grīdu ar siltum un hidroizolāciju. Ņemot vērā, ka vairums no grīdas dēļiem ir lietojamā stāvoklī (40 mm skaisti un plati, bet īsi dēļi) ir do
Forums: Iekšdarbi
8 gadi
arre
Zebra Wrote: ------------------------------------------------------- > > Paldies, ceru uz sapratni un labāku lasītprasmi. > ;) Tas būtu tā kā - aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko - un turklāt nenovirzies no pareizā ceļa:)
Forums: Privātmāju būvniecība
8 gadi
arre
Binary aprakstītās sajūtas ļoti atgādina ēku ar dēļu grīdu un ventilējamo pagrīdi.
Forums: Dienas jautājums
8 gadi
arre
Es domāju, ka to, kura labējā augšējā stūrī vispirms zem loga, pēc tam pie loga, bet vēl pēc tam uz sijas. Pēc tam uzpīpēt un vēlreiz to pašu tikai apgrieztā kārtībā.
Forums: Ārdarbi
8 gadi
arre
Nu nesteidzies ar tiem Ls 10 metrā:) es vasarā ar vienu palīgu raku 40m garu tranšeju 1,2 m dziļumā gandrīz nedēļu. Bija jārok cauri reālam kultūrslānim - masveidā apraktiem būvgružiem, veciem pamatiem utt. Vesels arheoloģiskais pasākums. Toties uzzināju, ka visdrīzāk pirms 100 gadiem kāda ēka bija nodegusi - jo visi būvgruži (ķieģeļi) bija ar melnu uzslāņojumu.
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
Vai nevar izdarīt tā, ka šamota čaulu ievieto skurstenī, kas uzmūrēts no keramzīta betona blokiem, kuriem izkalts vidus? Sanāks lētāk
Forums: Privātmāju būvniecība
8 gadi
arre
Ļoti labi pret putekļiem var palīdzēt fleksis ar putekļusūcēju. Nomas punktos var iznomāt priekš kabeļu kanālu iegriešanas betonā. Atstāj tikai vienu ripu un graizi sienu no abām pusēm.
Forums: Iekšdarbi
8 gadi
arre
Man rados viens vecs elektriķis. Viņš ar putām uz lūpām stāsta, ka vannasistabā iekšā nekādas elektroinstalācijas nevajag likt. kad sadzerās, tad sāk stāstīt par nelaimes gadījumiem.
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
Līmēt nevar, ja sienas ļoti nelīdzenas. Nepiekritīšu kamim par to līmēšanas neprecizitāti. Man kā iesācējam - turklāt strādājot vienam pašam, izdevās salīmēt mats matā - sienas izdevās ar milimetra precizitāti. Telpa gan nebija liela. Tas gan varētu būt atkarīgs no situācijas - jo siena nelīdzenāka, jo grūtāk precīzi pielīmēt.
Forums: Iekšdarbi
8 gadi
arre
Var mēgināt "Attēls -R" Rumbulā. Nezinu gan, vai viņi strādā ar klienta materiāliem.
Forums: Kur lētāk
8 gadi
arre
Droši vien jāatrod pareizā atbilde uz jautājumu kādēļ mūsdienu Latvijā t.s. "nekustamā īpašuma attīstītāji" vai investori nebūvē īres namus. 1.variants - jau izrēķināts, ka tas nav izdevīgi; 2. - visi ir idioti un neviens nav iedomājies, ka tā var labi investēt un nopelnīt; 3. - grūti pateikt.
Forums: Vēlos uzzzināt
8 gadi
arre
Paldies, kungi, par atbildēm! Principā ir apstiprinājušās manas ļaunākās nojautas, ka būs jārāpjas uz jumta un jātaisa caurumi trijiem ventilācijas skursteņiem. Un no bēniņiem vēl būs jāpatriec caunas ģimene:)
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
Nu skaidrs, ka skursteni neaiztikšu. Kā labāk uztaisīt caurumu azbesta šīfera jumtā, lai izlaistu ventilācijas izvadus? + Kanalizācijai taisīšu atsevišķu ventilācijas skursteni, bet vai vannasistabu un pagrabu var likt uz viena ventilācijas izvada, lai nav lieki jācaurumo jumts?
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
editable ! Katrā ziņā, paldies par apsveikumu. Par ventilācijas trūkumu dzīvojamajās telpās nesūdzos jau pieminēto iemeslu dēļ, bet uzmanīgs lasītājs būtu pamanījis, ka manu pārdomu priekšmets ir kanalizācijas, pagraba un jauniekārtotās vannasistabas ventilācija. Vismaz kanalizācijas ventilēšana caur krāsnīm varētu būt diezgan smags pārbaudījums:)
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
Vai ventilācija funkcionēs, ja gaisa vadi nepiekļausies skurstenim?
Forums: Inženiertīkli
8 gadi
arre
Funktierēju par ventilāciju divstāvīgā lauku mājā. Mājai ir viens skurstenis ar diviem kanāliem, kuriem šobrīd pieslēgtas pavisam 7 apkures ierīces (plītis, podiņu krāsnis, maizes krāsns), no kurām regulāri tiek lietotas 3. Pirmajā stāvā ventilējamā pagrīde. Jāizštuko dabīgā caurvēja ventilācija - 1.pagrabam, 2.topošajai vannasistabai/WC un 3.kanalizācijai. Lai tās ventilācijas caurules aizvadītu
Forums: Inženiertīkli
9 gadi
arre
Par šo tēmu pareizos secinājumus ikviens reāli domājošs cilvēks var iegūt kaut vai apsēžoties uz klozetpoda. Vispirms vajag izjust apsēšanos uz klozetpoda bez apmales (auksts un riebīgs), pēc tam uz tā paša klozetpoda ar apmali - silts un patīkams. tas pats ar neapkurinātām betona grīdām vaskotām vai nevaskotām
Forums: Vēlos uzzzināt
9 gadi
arre
Esmu ceļiniekiem redzējis plastmasas postamentus pagaidu ceļazīmju nostiprināšanai - pielej ar ūdeni un var likt zīmi. Tādi ir arī pārvietojamiem basketbola groziem. Nezinu tikai vai tādus kur tirgo par saprātīgu cenu.
Forums: Vēlos uzzzināt
9 gadi
arre
nav protams šāda izmēra darbs veikts, bet varbūt mēģināt papētīt šķiedru un pāršķelt ar ķīļiem. Pēc tam ar motorzāģi pielīdzināt un tad jau ar ēveli.
Forums: Vēlos uzzzināt
9 gadi
arre
Nezinu vai vēl strādā - bet pirms kāda gada Berģu Depo santehnikas nodaļā bija tāds vecūksnis ar bārdiņu - vienmēr sarkanu seju. Visādi laiku un pārdevēji ir bijuši, bet šitam gan gandrīz pa kaklu sadevu - slinks un nekompetents, bez tam uz rupjību un bezkaunību riktīgi ievirzīts. Varētu domāt, ka VIDā agrāk strādājis.
Forums: Dienas jautājums
9 gadi
arre
Turklāt viss ir slikti - skudras kož, bet apkarot dārgi, kā arī vēl ogas skābas. Bet atgriežoties pie tēmas - esmu dzirdējis, ka sarkanās skudras veiksmīgi var apkarot apsmidzinot to pulcēšanās vietas ar benzīnu. Pats gan neesmu mēģinājis. Lasot ogas , pirkstos man skudras īpaši nav kodušas, bet kājās un citur gan, jo skudru vispār saradies daudz. Saulainā dienā izlīdzējos ar to, ka paklāju apak
Forums: Dienas jautājums
9 gadi
arre
Paldies par atbildi! Plātņu piespiešanas lieta izklausās ļoti praktiska un loģiska. Tikai jādomā kur lai dabon mālu.
Forums: Ārdarbi
9 gadi
arre
Katrai lietai savi plusi un mīnusi. Pluss tāds, ka pēc katras skrūvītes nav jāstāv garā rindā kā citos veikalos.
Forums: Dienas jautājums
9 gadi
arre
Esmu ieplānojis šādus tādus rakšanas darbus tādēļ, izmantojot izdevību, radās doma nosiltināt vienu pagraba ārsienu. Situācija tāda, ka pagrabs atrodas zem mūra mājas (bet nav pa visu mājas perimetru) - ir mitrs un ziemās izsalst. iespējams nosiltināt vienu pagraba ārsienu - apt 10m2. Pamati un attiecīgi pagraba siena mūrēta no laukakmeņiem, t.i., dikti negluda un tai nevar pielīmēt ekstrudēto pu
Forums: Ārdarbi
9 gadi
arre
Nu baigi efektīvā lieta ir "kurmju suns". Manam fāterim ir tāds mazs kranču šķirnes suns, kuram kurmis akurāt ir maksimāli pieveicamais lops. Nezinu kā viņš to dabū gatavu, bet atbraucot ciemos - paiet pus stunda un kārtējais kurmis dodas uz alām labākā pasaulē.
Forums: Ārdarbi
9 gadi
arre
Piedodiet, bet vai patiešām kaut kur vēl darbojas tādi gateri, kur kāds kaut ko var stumt ātrāk vai lēnāk? man liekas, ka tie jau pasen ir likvidējušies un tagad zāģēšana notiek ar nopietnākām iekārtām lielākās zāģētavās. Agrāk manā apkārtnē (Mālpils novads) darbojās kādas vismaz 6 zāģētavas - tagad palikusi viena liela. Nupat pirku 5 metrīgas brusas 50X100 - visas precīzas un nekādi izmēri tur n
Forums: Vēlos uzzzināt
9 gadi
arre
ja skatās uz lietām filosofiski, tad redzams, ka cilvēka dzīve šai saulē ir moku un ciešanu pilna:), jo tā vai citādāk, bet par visu ir jāmaksā. Kā teicis B.Franklins, šai saulē vari būt drošs tikai par divām lietām - nodokļiem un nāvi.
Forums: Dienas jautājums
9 gadi
arre
Pašvaldībai kaut ko var vajadzēt tikai īpašos gadījumos, bet domājamās daļas tirgošana vairāk saistīta ar darījuma ātrumu un vienkāršību. Ja pārdod pilnu īpašumu, tad nostiprinājuma lūgumam jāpievieno pašvaldības lēmums par atteikšanos no pp tiesībām - tur nepieciešams laiks un šādas tādas klapatas. Zemes pārdošanas darījums var sarežģīties, ja pārdodamā zeme vai daļa zemes ir lauksaimniecības
Forums: Dienas jautājums
9 gadi
arre
Kas tā par veļasmašīnu, kas ar vibrāciju varētu sagraut betona postamentu? Jāatceras, ka darbojoties centrifūgai veļasmašīna mēdz pārvietoties - it sevišķi, ja pamats nav līdzens un mašīna nav pareizi nolīmeņota. Tā, ka tam postamentam jābūt lielam - citādi, ja mašīna nāks lejā no 50 cm augstuma, tad būs jāpērk jauna. Varbūt labāk atrast citu vietu.
Forums: Privātmāju būvniecība
9 gadi
arre
puika grib pa lēto saprojektēt notekas "Gaismas pilij"
Forums: Inženiertīkli
Pašreizējā: 22 no 24

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.