Atvēl 150 000 latu 2,7km gara Jaunciema gatves posma izgaismošanai
Rīgā plānots ierīkot apgaismojumu 2,7 kilometrus garā Jaunciema gatves posmā no Emmas līdz Lapsukalna ielai, šim nolūkam izlietojot 150 000 latus, ziņo LETA.
Parakstīs Lietuvas un Polijas energosistēmas savienojošā energotilta būvniecības investīciju kompānijas dibināšanas līgumu
Lietuva un Polija 12.februārī Varšavā gatavojas parakstīt līgumu par kopējas investīciju kompānijas dibināšanu abas valstis savienojoša energotilta būvei, pirmdien preses konferencē pēc tikšanās ar Latvijas, Igaunijas un Polijas ekonomikas ministriem paziņoja Lietuvas saimniecības ministrs Vīts...
2007. gadā par aptuveni 1% izdevies samazināt elektroenerģijas zudumus sadales tīklā
AS "Latvenergo" meitasuzņēmums AS "Sadales tīkls" pērn, pilnveidojot tehnoloģijas un veicot elektrotīklu rekonstrukciju, par nepilnu procentu samazinājis elektroenerģijas zudumus sadales tīklā.
Inčukalna pazemes gāzes krātuves rekonstrukcijas darbu gaita
2007. gada 5. oktobrī noslēdzies nozīmīgs Inčukalna pazemes gāzes krātuves (IPGK) rekonstrukcijas posms: nodots ekspluatācijā jauns, jaudīgs un moderns dabasgāzes pārsūknēšanas agregāts.
AS "Augstsprieguma tīkls" no Horvātijas firmas iegādāsies 4 jaudas transforamtorus 1,3 miljonu latu vērtībā
Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis AS "Latvenergo" meitasuzņēmumam AS "Augstsprieguma tīkls" slēgt līgumu par jaudas transformatoru piegādi par 1,8 miljoniem eiro (1,3 miljoni latu).
Pēc Iganalinas AES slēgšanas 2009. gadā, elektroenerģija sadārdzināsies par 40%
Pēc Ignalinas atomelektrostacijas (AES) slēgšanas Lietuva kļūs gandrīz pilnīgi atkarīga no Krievijas gāzes, bet elektroenerģijas cenas saskaņā ar pašām pieticīgākajām aplēsēm varētu celties par 40%, atsaucoties uz laikrakstu "Verslo žinios", vēstī ELTA.
AS "Latvenergo" un Ventspils policija aktīvāk sadarbosies elektroenerģijas zagšanas, elektrotīklu bojāšanas apkarošanā
Lai veiksmīgāk novērstu nelikumīgas darbības, kas saistītas ar elektroenerģijas izmantošanas noteikumu pārkāpšanu, elektroietaišu bojāšanu un citiem līdzīgiem likumpārkāpumiem Ventspils policija turpina pilnveidot sadarbību ar AS "Latvenergo".
"Valmieras Ūdens" 2007. gadu aizvadījis ar īpaši augstiem izaugsmes rādītājiem
Valmieras pašvaldības SIA "Valmieras Ūdens" pērn aizvadījusi ļoti sekmīgu gadu, kurā veikti daudzi nozīmīgi uz attīstību vērsti projekti, ziņo LETA.
