UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 12
Re: Kurmju cīņas
Autors: ...... ()
Datums: 10/02/2013 00:21

...es agrāk uz copi naktstārpus lasīju tā- piesēju šašļika iesmiem vadus un tos sadūru zemē apmēram 1m atstatumā, vadiem klāt pievieno parastu auto akumulatoru. šamējie lien laukā no zemes ar ieskrējienu!:) ja zeme pasausa, esmu aķa vietā elektrometināšanas agregātu slēdzis, arī efekts labs:D vislabākie rezultāti ķeršanā no rīta kad rasa, vai pēc/lietainā laikā. bet topika sakarā atzīstu ka tiešām vislābāk un rezultatīvāk izķert kurmjus ir ar šīm atsperes lamatiņām

Re: Kurmju cīņas
Autors: Janka6 ()
Datums: 10/02/2013 15:41

Kādam ir nācies cīnīties ar ūdensžurkām? Inde palīdz tikai uz neilgu laiku, uz žukru slazdu arī maitas nenāk :)

Re: Kurmju cīņas
Autors: ints45 ()
Datums: 10/02/2013 16:33

Es esmu kapitulējis dabas piekšā. 20 gadu cīņa bez rezultātiem. Man vienlaicīgi dzīvo kaķi, kurmji, ūdensžurkas, caunas, mežacūkas, stirnas. Visiem vietas pietiek. Biju iedomājies, ka caunas atnākšana atbrīvos no kurmjiem un ūdensžurkām, bet nekā! Turpina būt gan vieni, gan otri, gan trešie, nekatoties uz to ka mednieki noķēra vienu caunu un tās migās esmu atradis kurmju "lāpstas", dzīvo visi draudzīgi joprojām!

Re: Kurmju cīņas
Autors: dzincha ()
Datums: 10/02/2013 17:18

Es te parunāju ar sievastēvu - šis esot dzirdejis, ka fekālijas labi palīdzot. Šis tur sarijās tās kakas un vairs nelienot. Būs jāiet kārtoties uz kurmja rakuma :D

Re: Kurmju cīņas
Autors: Didzisp ()
Datums: 10/02/2013 19:29

Kurmim uz Taviem sū** nospļauties. Apraks riņķī un dzīvos tālāk. Nu nevar kurmi ne ar sū**, ne sapuvuāām zivīm, ne karbītu atbaidēt. Ja viņam vietiņa iepatikusies un vēl resnas sliekas pašas mutē liem, tad kapēc tam dzīvesvietu mainīt? Tikai un vienīgi slazdi palīdz. Jā, ar ūdensžurkām tā ir problēma. Esmu indējis, bet vienalga pagājušo ziem visus topinambūrus nograuza. Slazdu arī pret ūdebsžurkām nav.

Re: Kurmju cīņas
Autors: edzis ()
Datums: 13/04/2013 21:17

[www.ss.lv]

Durkļu lamatas kurmjiem pa 15ls

Re: Kurmju cīņas
Autors: suns funs ()
Datums: 13/04/2013 21:49

Vislabākās lamatas ir ar durkļiem ku liek virs tuneļa (kupica neder) un ja ir atrasts piemērota vieta 100% rezultāts. Arī citi kam ieteicu ir apmierināti. Izķēru savus un kaimiņiem beidot ir miers un skaists zālājs.
Tās lamatas taisa večuks juglas garāžās, braucot Rīgā iekšā virs laivu garāžām ir viņa reklāma.

Re: Kurmju cīņas
Autors: aakk ()
Datums: 14/04/2013 11:35

ūdensžurkas varētu noindēt tikai gadījumā, ja tām nebūtu pieejams ūdens. bet parasti tas ir pieejams un nekāda žurku inde nelīdz. ir mēģināts.
Kurmjus - tikai ar slazdiem . paša pieredze..

Re: Kurmju cīņas
Autors: anno ()
Datums: 14/04/2013 18:10

Cīņai ar kurmjiem bijām nopirkuši dārzkopības veikalā pa Ls 10 ierīci, , kura bija jāiesprauž kurmja ejā un kura ik pa brīdim raidīja signālu, pīkstienu, lai aizbaidītu kurmjus uz kaimiņu dārziem. Vienu rītu skatāmies, ka smuki paceļas zemes kalniņš taisni blakus pīkstētājam, kurmītis ar gribēja apskatīt zinātnes brīnumu. Nav ļaunuma bez labuma - smukais, grūti sūri iestrādātais zālājs ir pārvērties par parastu pļaviņu ar asinszālēm, ceļmallapām, pienenēm, vismaz zāļu tējas sanāk. Dārzā gan skāde ir lielāka, būtu tik vien problēmas, kā mazie zemes racējiņi. Tad jau suns sarok 10* reizes lielākas bedres, kuras jau ar lāpstu jāaizrok.

Re: Kurmju cīņas
Autors: Begemotc ()
Datums: 14/04/2013 18:15

kurmis izkjer zemesveezjus. Tapec lieciet vinjam sveetu mieru, ticiet man, ir taa veerts.

Pašreizējā: 4 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **  **    **  **     **  **        
  **   **         **  **   **   **     **  **    **  
   ** **          **  **  **    **     **  **    **  
    ***           **  *****     *********  **    **  
   ** **    **    **  **  **    **     **  ********* 
  **   **   **    **  **   **   **     **        **  
 **     **   ******   **    **  **     **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727