UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 3 no 10
Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Didzisp ()
Datums: 28/08/2007 05:49

Transformātoru jau ar parastu tiristoru regulātoru nenokaus. Tā pat, kā reizi, ar transformātoru pēc tiristoru dimmera nebūs radiotraucējumi, jo transformātors darbosies kā liela drosele un filtrēs traucējumus. Transformātors arī nesils, bet sīkt gan var. Labāk nečakarēties un paņemt vajadzīgā tipa dimmeri, bet vēl vienkāršāk ņemt 220V spuldzes.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: PLB ()
Datums: 18/09/2007 05:06

jautājums par līdzīgu tēmu.
nolēmu ierīkot 12v lampeles guļamistabā.
tapēc devos uz tuvāku būvlietu veikalu, un ar konsultanta palīdzību iegādājos:
1) 6 x 35, 12v halogēnspuldzītes
2) 2x 105w transformatorus;
3) dimmeri;
divi trafi tapēc, ka lampeles sagrupētas pa 3 (3x35w=105), un attalums aprsniedz ieteicamos 2 m (no trafa līdz lampai). pardevējs uzsvēra, ka šim te visam ir jāstrādā komplektā (speciāli trafi kas darbojas ar dimmeri utt).

cik atceros no etp, tad trafam ir zudumi. jautājums. vai šie trafi spēs normāli funkcionēt ar tām 3 x 35w lampelēm. vai ir ok, ka trafs tiek izmantots uz max???
pardevējs teica ka tieši ļoti labi, ka tā...un ka viss būs ļoti labi salāgots.
kādas Jūsu domas?

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: gandrizelektriķis ()
Datums: 15/12/2007 23:37

Sveiki!
Lieta tāda..Saliku 6 gab.12 V transformatorus ar iebūvētu dimmeri,saslēdzu kā paredzēts pēc shēmas,bet viena nelaime.Ik pa laikam kāds transformators grib iziet no ierindas.Tā kā galīgi nezinu ,kas tur iekšā notiek(elektronikā esmu nulle),tad varbūt kādam kaut kas līdzīgs ir gadījies??

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Puiks ()
Datums: 17/12/2007 17:08

A kapec liekat 12V spuldzites, liekat halogenas 220V 35W spuldzites un parasto dimmeri. Man ta majas ir, lietoju ~ gadu un nekadu problemu.
Cik esmu sapratis no sim diskusijam , tad daudzu cilveki 12V kedes taisa pieraduma pec, jo sakuma bija tikai sadam spriegumam paredzetas halogenspuldzites. 12v kedes ieteicams ir taisit vannasistaba un citas paaugstinatas bistamibas vietas.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: gandrizelektriķis ()
Datums: 18/12/2007 05:53

12 v saliku tādēļ,ka tā bija klienta vēlme.salasījies bija kaut kādus gudrus dizaineriskus žūrnālus,a man tagad čakars.un tas viss vēl jādarbina ar tālvadību..

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 18/12/2007 06:51

dizainerus visus ar suudainu mietu, lai nelien daarzinjaa ko nesaprot. Vienmeer kad man kaadaa objektaa iesaistaas dizainers, tas ir lieks chakars un paarliecinaashana, ka no fizikas viedoklja vajag tieshi taa un tas neko nemainiis izskataa.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: chaapslis ()
Datums: 18/12/2007 07:12

oi , blja tie dizaineri ir seviskja suga... vinjiem tehniskaa puse, kaa dabuut gatavu savu murgainaas izteeles augli, neinteresee...

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: slēpnis ()
Datums: 18/12/2007 14:32

Ja par ekonomiskajām spuldzītēm, tad tās nevajag pirkt lielveikalos, bet gan specializētos gaismekļu veikalos. Cik esmu pircis normālos veikalos, visas iet gadiem. Un ja nu kas, uz viņām darbojas garantija. Regulēt spilgrumu gan nevar.
Vēl variants pie 12v sistēmas, ir LED (gaismasdiožu) spuldzītes. cena~6-7Ls Teorētiski vajadzētu būt "mūžīgām" :) un arī ekonomiskām. Vienīgi gaisma izteikti balta, līdzīga, kā jauno autiņu ksenoniem.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/12/2007 16:43

Pērc tās ekonomiskās spuldzes kādā veikalā gribi, tā pat deg ārā. Man vēl nav izdevies atrast tādu spuldzi, kura izturētu lielu ziemas aukstumu, vai biežu slēgšanu iekšā, ārā. Gaismas diožu lampas, tā gan ir lita. Vienu reizi nopērc un aizmirsti. Man, vecajā dzīvoklī, signalizācijas diodīte deg jau astoņpadsmit gadus no vietas, bet mājas numurzīme jau deviņus gadus un neviena diode nav izdegusi. Pagaidām gan tās diožu spuldzes ir nenormāli dārgas, bet nekas, gan jau ķīnieši sāks ražot un tād cenas nolaidīs arī citi ražotāji.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: EjTakTu ()
Datums: 18/12/2007 20:36

Nupat biju bodē. Ķīnīzeru Megaman ekonomiskām spuldzēm vienam modelim bija uzlīme -30 grādi un kaut kas par 16000 reizēm ieslēgšanām ;)

Pašreizējā: 3 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  **    **  **     **  **     ** 
 **    **   **     **   **  **   **     **  **     ** 
 **         **     **    ****    **     **  **     ** 
 **   ****  *********     **     **     **  **     ** 
 **    **   **     **     **     **     **   **   **  
 **    **   **     **     **     **     **    ** **   
  ******    **     **     **      *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727