UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 6 no 10
Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Mihails (IJ Studija) ()
Datums: 18/02/2009 12:23

Okej , Stāstu ,
12v halogen lamp osram - 50w - 800 lm
220v halogen lamp osram - 50w - 600 lm

12v reflector lamp osram - 50w - 650 lm / 930 lm
220v reflector lamp osram - 60w - 655 lm.

Visa informācija no katalogiem.Varu nodrukāt un aizsūtīt.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Mihails (IJ Studija) ()
Datums: 18/02/2009 12:30

Jā , 220v izdevigāks tikai 1 faktorā , nevajag likt trafiņu , bet visos parametros viņi atstāj.

Es nevaru tev pierādīt cenas precīzi , tapēc ka katrai firmai cenas ir citādākas.
BET! 220v reflector spuldze maksā piem. 2 Ls
12v reflector spuldze maksā piem. 68 sant.

IR STARPĪBA?

Par manējiem diodēm ir tā :
cena ir par komplektu ( transformer , dmx manager , color controller + vadi , 10pcs LED Spots. )

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/02/2009 12:42

Cik tad liela starpība ir jaudā starp 12V un 220V lampam pie vienāda apgaismojuma jeb lumēniem? Varbūt dēļ tiem 10W nav vērts čakareties ar transformātoriem? Vel jau jaņem vēra arī krāsu temperatūra un 220V spuldzēm pie vienas jaudas ar 12V spuldzēm tā būs zemāka(siltaka gaisma). Guļamistabā tas varbūt nemaz nav slikti:).

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/02/2009 12:47

Nu redz, Mihail, es par 220V reflektorspuldzi vairak par latu nekad nemaksāju un cenšos nopirkt tās par kādiem 70 santīmiem(izdodas dabūt arī lētāk), tā kā cena sanāk vienādāka:).

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Mihails (IJ Studija) ()
Datums: 18/02/2009 12:47

Tu gribēji zināt visu to , es tev to uzrakstīju , secināt tev , dažiem vairāk patīk 220v spuldzes , dažiem 12v. BET! Es visiem saku , ka 12v labāk , un man atsauksmes no 12v spuldzēm ir vairāk nekā 220v. Bija daudz cilvēku kuri pēc laika lika 12v spuldzes , nevis 220v. Bet tādu kuri mainīja 12v uz 220v man nebija.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Mihails (IJ Studija) ()
Datums: 18/02/2009 12:49

12v spuldzes var dabūt arī pa 30sant , bet kvalitatīva? un es 100 procentīgi zinu , ka pa 70 sant tu nopirksi kaut kādu narva vai paulman , kuras deg ļoti ātri.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: aaaa ()
Datums: 18/02/2009 13:08

Interesanti, cik ilgs ir trafiņu mūžs? Cik zinu no elektriķiem, tā īpaši ilgi neviens no viņiem neizdzīvo, jo modernie visi ir kaut kādi solid state un ātri nomirst. Reizēm trafs ir uzbāzts kaut kur cilvēkam nezināmā vietā virs reģipša, ja nākas nomainīt, reizēm ir jālauž gabals ārā. Vai tiešām ir vērts čakarēties ar tiem 12V??? Cita lieta ir, ja ir vaļējie vadi - trosītes, kur uzkarina lampas, arī vannasistabās esot drošāk likt 12V, bet kaut kādā koridorā - da nu i nafig tas vajadzīgs. Visa tā ekonomija uz spuldzītēm ir vienkārši tukša runāšana, jo tas reāli neko nemaksā, plus, ja jāmaina trafs katrus 5 gadus, tad visa ekonomija vējā.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/02/2009 13:16

Nu par 30 santīmiem sanāks septiņas "dzeltenās spuldzes" un tās kopsumā noteikti kalpos ilgāk par vieni OSRAM spuldzi 2Ls vērtībā:). Nu nav tām spuldzem tāda liela starpība un gan jau arī OSRAM taisa tai pašā Ķīna uz viena konvejera ar Narva un Paulman, tkai citu uzrakstu uzlīmē:). Visas spuldzes kādreiz izdeg!
No kataloga jau nav liela māksla pārrakstīt tehniskos datus, bet Tu tak, Mihail, esi speciālists ar piecu gadu pieredzi gaismu lietās:), tad varbūt tomēr izrēķini, cik liela starpība būs jaudā starp 220V un 12V spuldzēm pie viena apgaismojuma? Kā tad ir ar to krāsu temperatūru(tas laikam parastā katalogā nav pieminēts). Citadi, Tu visus foruma tematus esi pedi*** ar savu reklāmu, bet gribas redzet precīzu aprēķinu.

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Pow ()
Datums: 18/02/2009 13:27

Vispār jau 12V spuldzēm jāņem vērā arī tāds faktors kā zudumi barošanas blokā. Droši vien transformatoram lielāki, impulsu barošanas blokam mazāki. Cik tad efektīvi ir tie barošanas bloki?

Re: Halohenas spuldzites. 12V vs 220V
Autors: Mihails (IJ Studija) ()
Datums: 18/02/2009 13:45

Man nevajag nekam neko rādīt , es tikai gribu jums palīdzēt , a tu tikai dirsies.
Didzisp , tu pats zini vispār ko tev vajag? tu vispirms man prasīji lumenus , stāstīji man ka tas ir vissvarīgākais , es tev to jau uzrakstīju , strīdēties es negribu , tu tāpat zaudēsi. Pa kelviniem var dabūt kādu tikai tu gribi tipu, kā 12v spuldzēm , tā 220v spuldzēm! Tavos vārdos es redzu to , ka tu pats neko nezini un negribi zināt , tad gribu tev palūgt aizverties. Paldies. Kad tev būs normālā leksika , tad parunāsim. Tas spuldzes , kuras pārdodās veikalos ir 3000 kelvinu.

Par trafikiem , dzīves ilgums svarīgs no viņa ekspluatēšanas veida , arī ir svarīga ventelācija , lai trafiks nebūtu visu laiku karsts. Bet ilgums ir apmēram 5-7 gadus. Bet ja jums ir trafikā (W)rezervs , tad viņam vajag strādāt ap 10 gadiem.

Pašreizējā: 6 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **              **  **    **  **     **  **     ** 
 **              **  **   **    **   **    **   **  
 **              **  **  **      ** **      ** **   
 **              **  *****        ***        ***    
 **        **    **  **  **      ** **      ** **   
 **        **    **  **   **    **   **    **   **  
 ********   ******   **    **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727