UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 10 no 11
Re: Ekovate
Autors: Danielss ()
Datums: 25/04/2018 20:25

Variet apskatīt šo!

[roofmaster.lv]

Re: Ekovate
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 21/05/2018 09:42

Jautājums:

tagad skrūvēt horizontalo latojumu, tad ELT-KRAFT VCL tvaika barjeru (tiks pūsta Ekovate)?

Vai arī varu jau tagat skavot klāt tvaika parjeu, un pec tam horizontalo latojumu?

Paldies!


Re: Ekovate
Datums: 21/05/2018 10:06

Kāds materiāls būs iekšējai apdarei?

Es teiktu, ka ja ir vēlme atstāt spraugu starp siltinājumu un apdari (piem. komunikācijām), tad tagad eltkraftu un latojumu virs tā. Ja spraugu nevajag, tad otrādi - tagad latojums, pēc tam eltkrafts.

Re: Ekovate
Datums: 21/05/2018 10:09

Starp citu - cik bieza siltumizolācija paredzēta slīpnēs un cik pārsegumā?

Pārsegumam tā pamaz bišķi izskatās, ja plāns ir tikai saišķu augstumā likt!?

Re: Ekovate
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 21/05/2018 10:21

Paldies Vilni par atsaucību!

Apdarei griestiem un slīpajām sienām paradzēts vagondēlis.

Slīpajās sienās sanāk 25cm , aukstajos beniņos kopā 30cm (bildē nav: sekos vēl 25mm vēja platne).

Komunikacijas netiks izbūvetas slīpajās sienās.

Ja vagondēli naglošu caur Elkrafta latojumā, tas tvaika barjeras īpašības stipri neietekmēs?

Re: Ekovate
Datums: 21/05/2018 11:10

Hmm, ja vagondēlis slīpnē, tad manuprāt tev vispār latas nevajag. Eltkraft uz spārēm un nosedz ar horizontālu vagondēli šujot pie tā spāru pagarinājuma. Gluži tāpat kā griestiem, tur arī papīrs un uzreizi vagondēlis pie griestu saišķa.

Nē, tie naglu caurumi neko neietekmē.

Nu siltumu vienmēr gribas vairāk. Slīpnē varētu 30 un griestos 50. :)

Bet ja slīpnēs būs 25 un griestos 40 arī būs ok.

Re: Ekovate
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 21/05/2018 11:26

Paldies par viedokli.

Griestiem vēl paredzēts šads risinajums ar veja plātni:



Re: Ekovate
Datums: 21/05/2018 11:39

Bet ja tu liec vagondēli griestiem, tad jau šī plāksne ir lieka? Viņa ir laba manta un noderētu, ja tu liktu apmetumu kā finišu piemēram, bet īsti neredzu jēgu to izmantot pie vagondēļa finiša.
Vispār tāds subjektīvas pārdomas par vagondēli un interjeru. Man šķiet, ka telpas viscaur kokā ir diezgan nomācošas. Tāpēc man baigi patīk kur koks ir tikai daļa no apdares, piemēram griesti koks, sienas apmetums, vai otrādi. Nu kaut kā tā.

Re: Ekovate
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 21/05/2018 11:58

Doma ir griestu vagondēli nokrāsot ar balti ietonetu laku.

Idejiski gribējās viņu likt jo papildus būs labāka gan skaņas, gan siltuma izolācija.

Tagad būs nedaudz viela pārdomām.

Re: Ekovate
Datums: 21/05/2018 13:27

Siltuma izolācija noteikti būs labāka ekovatei. Skaņa, hmm, es teiktu, ka lielākais trokšņu radītājs ir grīda, lai gan protams arī sienas daudz nosaka. Vienkārši aukstie bēniņi neko daudz neskan, tur nav kam skanēt. :) Tu drīzāk vari apdomāt par kokšķiedru uz grīdas zem parketa vai kas nu tev iecerēts. Lūk tur tā kokšķiedra baigi labi nostrādās- viņa būs kā peldoša, atdalīta grīda, jo cik saprotu tev karkasa māja. Karkasniecē tur būtu vērts likt. Tiesa plānāku, nespundētu - 22mm ir speciāli grīdām paredzēta.

Ir baltās beices, kuras nav lakas - dod tādu elegantu matētu skatu, kurš atgādina pasteļtoņus, kuri šobrīd ir modē. :) Laka ir laka. Es laku izmantotu kāpnēm, mēbelēm un lietām, kuras stingri pakļautas bružāšanai un netīrumiem. Pārējās vietās es laku neizmantotu.

Pašreizējā: 10 no 11


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **      **  **     **  **     ** 
    **      **   **   **  **  **  **     **  **     ** 
    **       ** **    **  **  **  **     **  **     ** 
    **        ***     **  **  **  **     **  **     ** 
    **       ** **    **  **  **  **     **   **   **  
    **      **   **   **  **  **  **     **    ** **   
    **     **     **   ***  ***    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727