UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 3 no 11
Re: Ekovate
Autors: Ambrosio ()
Datums: 14/03/2009 21:03

Iesaku palasīt dažus vecos ierakstus, tur ir detaļas arī par manu jumtu:

[www.building.lv]
[www.building.lv]

Man ekovati pūta (bet kā apakšnieki) RB&B. Man liekas, ka kāds no turienes te forumā uzpeld kā RBB. Iestrādāja Vekover ekovati. Klīst urban legend, ka Vekoveram ir divas ekovates - viena ar mazāk putekļiem, otra - tā neput. To otro labāk izmantot :)

Par ieklāšanas tehnoloģiju es specs neesmu, jāprasa būs ekovatistiem. Ja izmanto ekovati, silti iesaku PRECĪZI ievērot tehnoloģiju, tai pat Vekover lapā ir brošūras. Ja tomēr liksi tvaika barjeru lielākai "drošībai", tad laikam polietilēna plēvi nevajag, tad labāk kaut ko no jaunajām tvaiku barjerām.

Ja tagad celtu no jauna, es apskatītos un apsvērtu Proclima jauno (varbūt arī ne tik jauno, vienkārši nesen uzzināju) produktu - jumta membrāna SOLITEX, kuru kalpo kā pretkondensāta plēve, pilda pretvēja barjeras funkcijas un kā bonuss - nav nepieciešama ventilācijas šķirkārta starp to un siltinājumu - mitrumu no apakšas siltumizolācijas laiž uz āru. Gluži fantastika :) Tas nozīmē, ka var uztaisīt par vairākiem centimetriem (manā konstrukcijā būtu ~5-7cm) biezāku spāru siltinājumu ar minimālām izmaksām. Tas SOLITEX ir dažādos variantos, manam dakstiņu jumta izmaksātu minimāli dārgāk nekā Lafarga (tagad Monier) ieteiktā pretkondensāta plēve, bet nevajadzētu distances latojums un Isoplaat pretvēja izolācija, kā arī varētu uzlikt biezāku siltumizolāciju, tātad kopējās izmaksas mazākas. Gan jau ir nianses dažādiem jumtiem, bet es neesmu tik ļoti par to interesējies.

Re: Ekovate
Autors: RBB ()
Datums: 16/03/2009 14:05

Ekovate 100mm ar iestrādi 2.07 +PVN
Isover KT40 100mm 2.16 +PVN
Paroc UNS 37 100mm 3.2 +PVN


Re: Ekovate
Autors: MT ()
Datums: 16/03/2009 20:38

To RBB

Man ir jautājums, cik saprotu Tu nodarbojies ar ekovates iestrādi. Kāds ir darbības radiuss Latvijā un cik ilgā laikā var iestrādāt ekovati ~130 m2 platībā (bēniņi ar slīpām sienām un griesti). Visas konstrukcijas protams iepriekš tiktu sagatavots atbilstoši...

Re: Ekovate
Autors: b_k ()
Datums: 17/03/2009 18:08

Varbūt kāds gudrinieks var paskaidrot cik pamatotas ir iepriekš pieminētās bažas par iespējamo ekovates nosēšanos (cik saprotu lielākoties dēļ nekvalitatīvas iestrādes)? Kā to var kontrolēt? Vai maisos ir jau gatavais maisījums, ja tā, kā var būt pārliecināts par materiāla kvalitāti?

Re: Ekovate
Autors: Lauku vecis ()
Datums: 17/03/2009 19:59

Es joprojām nesaprotu šito reklāmas gājienu.
Tā ekovate ir pārstrādātas avīzes ar boraku un borskābi atjauktas un te vairāki gudrinieki to reklamē, jo tas ir viņu darbs.
Vai kādam ir 10 gadus vecs pozitīvs ekovates piemērs?
Jeb pūtīsim visi kopā, priekšā un pakaļā, pēc tam kaut vai ūdens plūdi.

Re: Ekovate
Autors: Ambrosio ()
Datums: 17/03/2009 20:14

Lauku veci, vari lasīt [en.wikipedia.org]

Tur gan vairāk ir ekovates vēsture ASV, bet nu nevajag te liet, ka šim materiālam ir īsa vēsture.

Re: Ekovate
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 18/03/2009 08:46

Borainā makulatūra nav vienīgā higroskopiskas siltumizolācijas iespēja. Latvijas Avīzes izdevumu lasītājiem zināmais Ojārs Skujiņš cildina savu karkasa pirti ar nemineralizētas kūdras pildījumu. No tālienes vestie kaņepju materiāli laikam dārgi, toties leiši pirms pāris gadiem solīja sākt paši audzēt.
Jelgavā Larelini pakulas maksā 80 sant/kg. Cik maksā minerālvete KILOGRAMĀ? (es tiešām nezinu).

Re: Ekovate
Autors: privātais ()
Datums: 18/03/2009 09:26

Lauku veci, piezvani Aināram 29460544. Viņs ar ekovate strādā jau vairāk kā 10 gadus un gan Tev palīdzēs atrast māju, kas nosiltināta 10 gadus atpakaļ.

Re: Ekovate
Autors: RBB ()
Datums: 18/03/2009 11:07

130 m2 nosiltina 1 dienas laikā un darbus veic pa visu Latviju.
Par paveiktiem darbiem dot 10 gadu garantiju un piedāvājam termogrāfiju un blīvuma pārbaudi.

Re: Ekovate
Autors: Lauku vecis ()
Datums: 18/03/2009 12:19

Ambrosio,
Es protams atbalstu vietējo ražotāju, bet kur tad Jūs bijāt pēdējos 20 gadus?
Izskatās ka RBB, Ambrosio un privātais no šitās Ekovates barojaties!!!!!!
No tās mājas lapas angliski gan neko nevar saprast, izskatās ka tas nāk no ASV, bet ne viss kas der amīšiem der mūsu platuma grādos, cik zinu viņiem ziema ir tikai Kanādas ziemeļos un Aļaskā.
Saprotiet mani pareizi, es ar abām rokām par labu vietējo pieredzi, un negribu barot ārzemju sprukstiņu kantorus, kas tik izkāš naudu no LV un prom tālēs zilajās.
Un tad vēl vietējie kangari, kas uz reklāmas uzvārās!!!!

Pašreizējā: 3 no 11


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **   ******     *******   **    ** 
 **    **  **     **  **    **   **     **  ***   ** 
 **        **     **  **         **         ****  ** 
 **        **     **  **   ****  ********   ** ** ** 
 **        **     **  **    **   **     **  **  **** 
 **    **  **     **  **    **   **     **  **   *** 
  ******    *******    ******     *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727