UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 10
Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 18:39

vel ludzu pastāsti ko sikāk kas tas par zvēru - ekonomaizers un ka darbojas ? varbut vari iedot linku kur tadu var apskatit ?

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 18:49

drusku palaboju zimējumu - [myphoto.eu]

Mani interesē vairāk vai viss šajā shēmā ir pareizi - varbūt kkur vajg adgaisotaju ? vai uzpilde var atrasties taj vietā kur tā ir uzimēta ? vai pēc šadas shēmas vispar bus darbotspējiga apsildes sistēma ?

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Didzisp ()
Datums: 30/01/2010 19:22

Sistēmu var piepildīt ar ūdeni jebkurā vietā. Par ekonomaizeru sauc papildus siltummaini, kurš atdzesē no katla nakošās dūmgāzes. Vecie katli jau dūmus laida pa taisno skurstenī.

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: khe ()
Datums: 30/01/2010 19:34

man jautājums citiem par to boilera pieslēgvietu-es domāju, ka vajadzētu to Jura001 shēmā pieslēgt aiz trīsgaitnieka. arī man ,kā Didzisp, patīk pašteces sist, tāpēc es vēl uztaisītu apeju tam sūknim, jo mēdz pazust elektr. atgaisotāju novietotu tieši virs vertik. trubas.

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 19:50

es jau minēju ka apkures katls atrodas pirmā stāva un pirmā stāva arii bus radiātori - kāda tad tur iespējama pašcirkulācija - cik esmu lasijis - radiātoriem ir jātrodas aukstak par katla izpludi lai veidotos pašcirkulācija...

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: khe ()
Datums: 30/01/2010 20:02

es vēl šwodien zinu dzīvokļus Rīgā,kur vecais gāzes katls un silda radiatorus, kas ir pat zemāk par katlu(atplūde-20cm zemāk). tai sistēmai tikai truba(izejošā) iet gar griestiem. un nav nekāda sūkņa, bet iet vēl caur 3 istabām.

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 20:07

hm... butu interesanti apskatities kādu tādu shēmu reāli funkcionējošu... cik esmu lasijis vissur teikt ka jabut augstāk... lab tas tā bet ka tad ar manu shemu - ko tur vel vaig - vai ari ir ok ? un kā domāts novietot adgaisotāju virs ertikālas trubas ? - kip virs spiedkatla ?

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 20:13

gribēju vel piebilst ka plānoju lietot kausējamais caurules - [images.google.lv]

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: khe ()
Datums: 30/01/2010 20:21

Es domāju virs vertikālās ,izejošās no katla, lai gaiss, ceļoties uz augšu ,uzreiz tiek tajā krustgabalā un atgaisotājā.

Re: malkas katla centrāl apsildes pieslēgšana
Autors: Juris001 ()
Datums: 30/01/2010 20:48

oks skaidrs tā ar uzīmēju - [myphoto.eu]

Pašreizējā: 2 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **         *******   ********   ******** 
 **     **  **        **     **  **     **     **    
        **  **        **     **  **     **     **    
  *******   **         ********  **     **     **    
        **  **               **  **     **     **    
 **     **  **        **     **  **     **     **    
  *******   ********   *******   ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727