UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 9 no 15
Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: Kasparam ()
Datums: 20/02/2014 10:30

Vislabākās briketes ir Kuršos - pavisam cita forma, izskatās vācu tirgum paredzētas. Otras labākās - Pērnavas ielā pie Būvniecības ABC ir kurināmā veikals - tur ir apaļas bērza briketes.

Pārējās, īpaši, Depo - ir zemē nomesta nauda.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: pamats topošais ()
Datums: 20/02/2014 10:46

Man arī patīk kuršu briketes (bildīte: [ej.uz]) holz-briketts.
Manuprāt labākās, kādas esmu izmantojis. Vieglāk iedegas salīdzinot ar finieri un man tomēr liekas, ka labākas, jo finierim baigais pulveris saspiests.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: binary ()
Datums: 20/02/2014 11:05

Kāda cena tām holz briketēm? Kāds izmērs (cik briketes uz tiem 10kg sanāk)?

Edit: Cenu atradu, €1.98 par 10kg. Salīdzinājumam - finierim ir par €1.90 par 11kg (jeb €1.73 par 10kg; tas, ja pērk no paša finiera, k-rautas cenas viņu briketēm neatceros).



Labots 3 reizes. Pēdējo reizi labots 20/02/2014 11:11, labojis binary.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: pamats topošais ()
Datums: 20/02/2014 15:11

12 briketes laikam bija pakā. Viņas ir savādākā izmērā un ar tādām kā ribām. Cena ir dārgāka kā citām, bet ar šitām es dabūju visilgāko degšanu/gruzdēšanu no visām izmēģinātajām.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: Raimis3 ()
Datums: 20/02/2014 18:26

Pats briketes pērku Baložos, tur ražo līstes un taisa briketes. Nekur citur tik labas briketes neesmu redzējis. Kā man skaidroja tad svarīgi ir lai briketes būtu no ēveļskaidām nevis šķeldas. Zinu, ka viņiem ir arī līstu veikals Maskavas 106, bet nezinu vai viņiem tur ir arī briketes, jo pats ņemu no viņiem pa tiešo no ražotnes. T 29341553

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: Kasparam ()
Datums: 20/02/2014 23:02

Raimi,

Kur īsti Baložos jābrauc pakaļ briketēm? Es pats dzīvoju Ķekavā kādu brīdi, neesmu vēl atkodis, kur jābrauc pakaļ.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: ETT ()
Datums: 20/02/2014 23:51

Tās briketes, kuras pārdod Kuršos, ražo Inčukalna Timber, precīzāk, viena no šī meitasuzņēmuma mātēm :) Rettenmeier Baltic Timber un pamatā domātas Vācijas tirgum. Ne velti iepakojuma šilti grezno Retenmeier logo
[www.rettenmeier.com]
Tiešām ļoti kvalitatīvs produkts.
Vēl viens interesants produkts, kurš pārdevās iekš Depo pagājušajā ziemas sezonā un šīs sezonas sākumā ir mizu briketes no Alejas Group [briketes.eu]
Šamējās ilgi deg ar pietiekoši augstu temperatūru pie salīdzinoši mazas gaisa padeves. Vienas pašas lietot gan nav interesanti, prasās kombinēt ar malku vai lapkoku briketēm. Tā teikt, uz nakti labas :)
Sliktās īpašības - daudz pelnu un ātrāk pieķēza dūmvadus.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: Raimis3 ()
Datums: 21/02/2014 05:49

Kaspar, tur tā pa tiešo nevar braukt, tas nav veikals tā ir ražotne. Pazvani pa tel ko norādiju sarunā un brauc pakaļ. Jaņem min palete tas ir apm 700 kg.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 01/03/2014 19:42

ZB tās kūdras briketes!! Priecājos, ka tik maz maisiņus paņēmu... Piedabūt, lai normāli degtu, nav viegli, tikai kopā ar normālu kurināmo deg. Pieļauju, ka vairs nekad neskatīšos uz kūdras brikešu pusi. Vēl tikai vienai reizei palicis, tad būs miers.

Bet uz jautājumu, kāpēc ne granulas, varu atbildēt, ka podiņu krāsns nav paredzēta kurināšanai ar granulām. Tāpat kā nav piemērota gruzdināšanai, jo aizsērē viss iespējamais, durtiņu stiklu ieskaitot. Kārtīga flamme uz stundām trijām un krāsns ir gan izkurināta, gan tīra.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: magnolija ()
Datums: 22/03/2014 20:22

Paldies par info par kūdras briketēm!

Pašreizējā: 9 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   **     **  **     **  **        
 **  **  **  **     **   **   **   ***   ***  **    **  
 **  **  **  **     **    ** **    **** ****  **    **  
 **  **  **  ********      ***     ** *** **  **    **  
 **  **  **  **     **    ** **    **     **  ********* 
 **  **  **  **     **   **   **   **     **        **  
  ***  ***   ********   **     **  **     **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727