UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 15
Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 13/02/2012 10:07

h2so4 Wrote:
-------------------------------------------------------
> man bija paveicies tad laikam ,ar apaļajām! dega
> rūkdamas, viegli aizdedzināt, pietika ar vienu
> sausā spirta tableti. pērku parasti kuršos, vai
> depo. kantainās dūmo ,nedeg, hvz, kas tur ar
> viņām, nepatīk man tādas. Laikam ,kā kuro
> reizi paveicas.


Nu tikko mans eksperiments ar DEPO kantainajām arī izgāzās. Pilnīgi štrunti. Bet apaļās pat mēģināt negribas, jūk ārā jau veikalā.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: h2so4 ()
Datums: 13/02/2012 12:14

kas jums tā par paranoju uz ārā jukšanu, es te vienreiz pēdējās trīs pakas paņēmu, galīgi salūzušas bija.. nu i ko, ieliek tos mazos gabalus krāsnī un viņi deg, kas vainas?:D

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 13/02/2012 13:07

Pēdējām trim pakām izjukšana ir ok, bet ja tev tonna ir ar skaidām, tad tu esi iztērējis naudu par skaidām, kam ne tuvu nav tā siltumatdeve, kas labi presētai briketei. Es to smuki izjutu ar RUF briketēm, kas degot uzblīda un izjuka. Sadega jau tās skaidas, bet nu siltums kaut kā galīgi ne tāds sanāca.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aae ()
Datums: 13/02/2012 13:59

Par izjukšanu - jā jūk, tad viņas ir slikti sapresētas, kā arī degot vairāk "uzpūšas". Metot krāsnī pa pāris gab varētu būt vienalga, bet uzlādējot katlu, ir svarīgi, lai iekšā varētu dabūt vairāk masas un lai viss tas pasākums uzpūšoties nesasprūst.
Nedaudz pārsteidz, ka ir tik jūtīgas apkures ietaises kurās dažu ražotāju briketes vispār nedeg...
aviator - RUF nav brikešu brends, bet tehnoloģija kā tās briketes ražo, iekšā briketē var būt dajebkas dajebkādā kvalitātē, tas drošvien atkarīgs kā te augstāk rakstīja, no ražotāja morālas un tikumiskas kategorijas

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 14/02/2012 10:30

Secinājums. Tātad pirkt DEPO kurināmo (da jebkādu) nedrīkst. Pārdod nekvalitatīvu preci.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: E ()
Datums: 14/02/2012 10:59

Bet kur nopirkt sausu malku pavasarī? Idejas?

Man dažu steru tā kā pietrūkst, bet jēdzīgu malku tagad tirgo tikai maisos par kosmosu. Es esmu ar mieru maksāt 25Ls par steru, bet nekā nav :(
Jau divas nedēļas katru dienu skatos ss.lv sludinājumus, piedāvājumu daudz bet reāli sausu malku (steros nevis maisiņos) Rīgas-Ogres virzienā neviens netirgo.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 14/02/2012 11:35

Nemāžojies! Ja tiešām tikai mazliet pietrūkst līdz pavasarim, tad nopērc kaut vai KRautā kantainās bērza briketes. Vai BigBagu par akcijas cenu, te viens bija pieminējis. Jo arī maisos par kosmosa cenu tā malka nav sausa.
Mums te Sējā ir tāds kantoris URGAS, kas it kā sausu malku tirgo. Pats neesmu pircis, padārgi bija, bet to ka gadu jau zem jumta tā stāv, to gan garāmbraucot redzu.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: E ()
Datums: 14/02/2012 12:34

Paldies, aviators, tieši to Urgas vakar atradu un aizrakstīju šiem e-pastu. Neatbild. Būs jāuzzvana, jo mājas lapā cenas īsti nav.

Es pamēģināju dažādas koka briketes. Godīgi sakot - tracina. No viņām izveidojas liela kaudze ar pelnu/skaidu maisījumu. Pakustinot tā uziet gaisā ar baigo liesmu, bet jau pēc 5 minūtēm liesma nokrītas un tā kaudze pavisam lēnām kvēlo. Man vajag tā, lai būtu kārtīga uguns vismaz stundu. To es panāku pieliekot pilnu kurtuvi ar sausu malku(vēlams rupju). Visu stundu ir kārtīga liesma un tad var iekraut nākamo klēpi malkas. Dažas stundas un māja diennakti silta (ja ārā nav baigi auksti).

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: andža ()
Datums: 19/02/2012 21:18

tāks, manas attiecības ar kūdras briketēm beidzās, tā arī īsti nesākušās :D Aizvedu puspaleti atpakaļ, un to man laipni samainīja pret normālām skaidu briketēm. Sangla ir normāls kantoris.

Bet nu jā, jebkurām briketēm, salīdzinot ar malku, ir viens trūkums - tīrot pelnus, tie nežēlīgi put. Ar malku darbiņš ir tīrāks.

Re: Briketes krāsnij. Pieredze.
Autors: aviators ()
Datums: 19/02/2012 23:14

Labām briketēm pelni ir tieši tādi paši kā malkai. Un labā krāsnī pelni ir jātīra labi ja pāris reizes mēnesī, un arī tad nemaz tāda īpaša vajadzība to darīt nemaz nav. Ja ir kārtīga temperatūra kurtuvē, tad tur sadeg viss tā, ka praktiski nekas nepaliek. Sūdīgām briketēm gan ir liela pelnu kaudze, jo nevar temperatūru tādu laikam dabūt.
Par kūdras briketēm man komentāru nav, jo visi atzīmē lielo pelnu daudzumu, ko nemaz negribēju izbaudīt.

Pašreizējā: 6 no 15


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **    **  **    **  **     ** 
 **    **  **     **  ***   **  ***   **  ***   *** 
 **        **     **  ****  **  ****  **  **** **** 
 **        **     **  ** ** **  ** ** **  ** *** ** 
 **         **   **   **  ****  **  ****  **     ** 
 **    **    ** **    **   ***  **   ***  **     ** 
  ******      ***     **    **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727