UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 12
Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: aigarello ()
Datums: 15/08/2012 12:14

Pieņemu ka baumas par silto grīdu ietekmi uz veselību, ir radušās no pārāk siltām grīdām . pamēģinu nu gulēt 25-28 grādos . Zinu ka noteikti likšu siltās grīdas pa visu 2 stāvu .
v_t , kā tu domā to grīdu no 3 kārtām regipša ? Tāds pīrāgs kādreiz bija vanas istabā ar elektrisko kabeli,kabelītis tievs , bet ūdens apkures caurulei ar diam. 16 mm iespējams ir jāliek 4 kārtas ???
Otrkārt , koka sijas elpo, te zemāk, te augstāk, vai tas nedeformē grīdu ? Kā vispār izlīdzināt koku pirms regipša klāšanas, neviena sija jau nav kā ar lineālu taisīta !

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 15/08/2012 12:25

v_t Es jau vēl varu pārdomāt par siltajām grīdam. Man tikai gribētos saprast, vai sevišķi aukstās ziemās nebūs problēmas ar otro stāvu. Vai pietiks siltuma tur. Priekš apkures miksēt grīdas ar radiatoriem, protams, nav labākais risinājums.

Vēl, ja liek guļamistabā silto grīdu, tad ir jāpadomā jau ļoti laicīgi par to, kur atradīsies gultas, lai zem tām nebūtu ūdens tecēšana. Ja vecāku guļamistabā tas ir daudz maz skaidrs, tad bērnu guļamistabā visādi var iekārtoties lietas.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: E ()
Datums: 15/08/2012 13:07

Labs topics... sen nebiju tā smējies :)

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 15/08/2012 13:08

E, pastāsti visiem par ko smejies. Neesi skops.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: raihs ()
Datums: 15/08/2012 13:34

E noteikti ir viens no tiem Latvijas būvniecībai tik raksturīgajiem "supermeistariem",kuri visu zin,nekad ne ar vienu nekonsultējas,ne par ko nešaubās,utt.Un kura TOP teiciens sarunās ar klientiem ir::"Tak es jau 20 gadus grīdas leju,mūrēju,utt".... Pēc šitiem tipiņiem vienmēr viss ir jālabo un jāpārtaisa. Māju ceļot,uz šitiem bravurīgajiem mērkaķiem atskatījos pārpārēm.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: E ()
Datums: 15/08/2012 13:51

Nu vienkārši te ir tik daudz dažādas pērles, sākot ar silto grīdu kaitīgumu un beidzot ar starpstāvu siltinājumu. Sākotnējā doma par vienas telpas neparedzētu betonēšanu, lai būtu siltums grīdās arī neizklausās loģiska. Turklāt daudz kas izrauts no konteksta un viens runā par māti, otrs par meitu.

Lai es nebūtu kārtējais interneta trollis, kas māk tikai kritizēt, izteikšu arī savu priekšlikumu:
- ja ir vēlme pēc vienkāršākā varianta ar max efektu (silta gŗīda dažiem kvadrātmetriem ziemā), tad es lietotu Devi elektrisko silto grīdu. Tas neradītu lielas problēmas ar līmeni un viegli ieliekams.
- ja gribi betonēt tad ir jārēkina pārseguma nestspēja. Ja tas nav bijis paredzēts betona grīdai, tad tas var būt bīstami. Svara ziņā vieglāks variants ir v_t ieteiktais ar grīdas reģipsi. Bet ja liksi tikai vienā telpā, tad tik un tā pienāksies likt lāgas un celt grīdu pārējās. Trubiņas vari likt 3x biežāk tādejādi samazinot pīrāga augstumu. Trubiņas neko daudz nemaksā.
- vati starpstāvu pārsegumā neliek siltumizolācijas dēļ, bet gan skaņas izolācijai. Turklāt nav jēgas to likt starp brusām, ja uz tām pa taisno iet grīda. Izolējošam slānim jābūt pa vidu starp grīdu un nesošo konstrukciju. Izmanto cietās vates plāksnes, kas tam ir paredzētas (Paroc SSB, ja nemaldos)
- kāpēc silto grīdu trubiņas nelikt zem gultas? Ieekonomēt pāris latus uz trubiņu rēķina? Es liku pilnīgi visur, jau vairākus gadus dzīvoju tajā mājā un neredzu iemeslu kāpēc to nedarītu vēlreiz.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: E ()
Datums: 15/08/2012 13:55

raihs tas tev:
[languagelog.ldc.upenn.edu]

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: v_t ()
Datums: 15/08/2012 13:57

pēc kārtas.
caurulītes jāliek pa visu grīdu, arī tur kur, būs gultas.
kāpēc jābaidās no ūdens tecēšanas? uz ūdeņiem tieši labāk nāk miegs. gan kuģī, gan vecās dzirnavās, kur virs slūžām iekārtota guļamistaba.
ja nopietni, tad ne jau ūdens taisa āderes. nevajag ticēt dezinformācijai.
man to ūdens "tecēšanu" nespēja sajust pat ādernieks - ekstarasens.

otrā stāvā izmantoju 10 mm resnu caurulīti, gluži kā veļas striķis. viss notiek, darbojas un grīda silst.
3 kārtu riģipša pīrāgs man ir uz keramzīta pabēruma kārtas, šķiet 8 vai 10 cm. izlīdzināšanas pēc var iztikt arī ar plānāku. īsti neredzu kas tur varētu baigi staigāt un deformēties. kaut kādus mazākus nelīdzenumus var izlīdzināt kaut vai ar avīzēm.

varu aizsūtīt bildes kā tas izskatās

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: aigarello ()
Datums: 15/08/2012 14:33

Jautājums E, ko ieteiktu likt uz skaņas izolācijas plāksnēm pirms betona liešanas, un cik ir ieteicamais min betona biezums ko drīkst liet .
Katrā ziņā paldies par ieteikumu par to skaņas izolāciju, vai nu biju palaidis garām, vai šeit neviens to vēl nebija rakstījis .

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 15/08/2012 14:39

E
Es varētu likt silto grīdu arī otrajā stāvā visur. Mani uztrauc šādas lietas:

1) Vai liekot ne betona variantā ar reģipsi, siltummassa būs pietiekoša, lai katls bieži nestrādātu.
2) Vai pietiks siltuma no šāda risinājuma salīdzinot ar radiatoru risinājumu.

Pašreizējā: 2 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********  ********   ********   ********  
 **    **   **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **       **    **     **  **     **  **     ** 
 **    **      **     **     **  **     **  ********  
 *********    **      **     **  **     **  **     ** 
       **     **      **     **  **     **  **     ** 
       **     **      ********   ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727