UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 12
Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: mm777 ()
Datums: 10/02/2015 22:21

Man ielikta tomēr 12mm . Knapi ielīda bet tomēr iegāja regipsis 12,5+līme starp kārtām , ńēmu sarkano viegas cauruil. Kādā no iepriekšējiem topikiem biju ielicis bildi ar linku

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 10/02/2015 22:30

Tātad cik saprotu bija 3 kārtas regipsa? Viss grīdas regipss vai tikai virsējā? Kas bija apakšā zem regipsa? Kāds virssegums un galvenais kādi rezultāti? Nav auksti, nav karsti utt. To linku nevaru atrast fotogrāfijai.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: khe ()
Datums: 10/02/2015 23:24

Lāgas 4 uz 18mm osb loksni - ap 41cm, divas kārtas riģipša - salīmētas, tik tā, lai nenobīdas pēc frēzēšanas, gropes ap 18, 19mm dziļumā, pēc 16mm rores ielocīšanas kārtīgi aizģipsētas, virsū grīdas riģipsis - pielīmēts. Uz riģipša lamināts, kam apakšklājs - papīrs. Ir ko pačakarēties :)

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 10/02/2015 23:37

khe - šo es nesapratu "Lāgas 4 uz 18mm osb loksni - ap 41cm" :) Tas ir tā kā tev vai tā vajadzētu man pie siju attālumiem 1m?

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: khe ()
Datums: 11/02/2015 07:11

Tā tika saliktas, rēķinoties ar osb loksni. Viena pa vidu ir par švaku. Sadures malas loksnēm arī jāsavelk ar kādām saplākšņa strēmelēm. To lāgu solis atkarīgs no materiāla, kas būs virsū, jo sijas jau ir, cik bieži ir... Ja jālīmeņo pašas sijas, tad gan tas nav vienkārši, pie kam, pie attāluma 1m plāksnēm vajadzēs veidot papildu pastiprinājumus. Tādus var izveidot arī lāgām starp sijām. Agrākos laikos ar cirvi siju vietās notēsa lāgas plānākas, bet šodien ar līmi un pāris skrūvēm var pielīmēt no apakšas papildus. Tas tad, ja jārēķinās ar augstumu.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: mm777 ()
Datums: 11/02/2015 08:19

man tāds variants konstruktora zīmēts sākot no augšas, nebija lēti, bet skaņas izolācija laba

Parkets peldošais 3 -slāņu vai citur flīzes
korķa apašklājs 1mm tikai parketam, flīzēm hidroizolācija.
divas kārtas grīdas reģipša salīmēta ar PVA, lai pārklājas vismaz 30-40 cm
skaņu izolējoša cietā vate 30mm (isoverSteprock vai paroc GRS20)
OSB 20 mm
Latas 80X45 solis apmēram 30 - 35cm
Amortizācijas lenta
Sijas 200mm
starp sijām 100 akmens vate
Metāla profili 27mm( cepurītes) -1.st. griestiem
Reģipsis -1.st griesti

- 2 stāvā vannas istabas zonā- reģipsis 3 kārtās, vidējā kārtā 12mm viegas sarkanā ūdens caurule siltājām grīdām ,šajā kārtā pie caurulēm visādi reģipša atgriezumi un strēmeles, pēc tam aizpildīti ar kādu smalku cementīgu sastāvu, lai labāka siltumatdeve. Visas 3 kārtas kopā salīmētas.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: mm777 ()
Datums: 11/02/2015 08:37

siltā grīda 2 stāvā uz koka pārseguma bez betonēšanas 3 reģīpša slāņos. Redzamaas pirmās dives kārtas neaizvērtas un neaispildītas + Viegas traps ar klapītēm, kurš izžūstot aizveras.

[pho.to]

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: kkk ()
Datums: 11/02/2015 09:18

Lai panāktu pīrāgu maksimāli plānu, var "lāgas" ievietot starp sijām - pie sijām no abām pusēm collīgais dēlis un uz collīgajiem dēļiem balstās īsas "lāgas". Bonuss tāds, ka ar collīgajiem dēļiem uzreiz izlīmeņo, ja sijas nav precīzi līmenī. Cik atceros, es šādam risinājumam izmantoju "lāgām" 45x75 kalibrētu materiālu ar soli 40cm, pie siju soļa laikam 60cm. OSB 21mm.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: mm777 ()
Datums: 11/02/2015 10:51

to Vilnis_radio

links
[share.pho.to]

grīda silta par pie mazām temperatūrām. Esmu apmierināts. Pamātā gandrīz visās kārtās grīdas reģipsis. Tik pa vidu vēl daži atgriezumi salīmēti. Cauruli pēc ielikšanas aizšpaktelē, lai labāka siltumatdeve. Protams zem reģipās cietā grīdas vate, gan siltumam, gan nelauž plāksnes

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 11/02/2015 11:45

Ok. Paldies visiem. Apmēram priekšstats radās. Domāšu kas man sanāk.

Pašreizējā: 6 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **     **  ********   **     ** 
 **  **  **  **     **  ***   ***  **     **  ***   *** 
 **  **  **  **     **  **** ****  **     **  **** **** 
 **  **  **  *********  ** *** **  ********   ** *** ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **         **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **         **     ** 
  ***  ***   **     **  **     **  **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727