UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 12
Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 05/09/2012 13:02

Amerikāņu metode silto grīdu taisīšanā uz koka pārsegumiem. Arī Norvēģijā darot līdzīgi
[www.radiantcompany.com]

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 05/09/2012 13:06

Un te siltummasai izmonto smiltis [www.radiantcompany.com] Diezgan radoši.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: DsKs ()
Datums: 05/09/2012 13:12

jamajamajaama izskatas aizgajis tada pasa lidojuma kur kadreiz es ... nedelu ilgas mocibas siltas gridas vai radiatori ... skatisies kads bus iznakums ... manejais bija stipri vienkars - kada man nozime no siltam gridam , ja parsvara kads majas uzturas lidz 5h diennakti neskaitot gulesanas laiku kad silta grida isti nav aktuala ... rezultata paliku pie radiatoriem , jo aktualaks moments ir isa laika momenta pacelt telpas temperaturu ... laikam jamin ari tas ka man paredzets gazes katls

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 05/09/2012 13:15

Jā, DsKs, es esmu nevājā lidojumā. Ar visiem būvkonstrukciju mezgliem :) Tavs arguments ir diezgan pamatots un man sāk vilkt uz to, ka vannas istabā jāliek būs zem flīzes elektriskais Devi. Tīri komfortam, ne kā primārais siltuma avots.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: v_t ()
Datums: 05/09/2012 13:43

šie silto grīdu varianti ir redzēti. radoši, atjautīgi - tur nav ko teikt, bet ne tik efektīgi kā ar masīvu betona vai riģipša slāni.
tam gudriniekam, kurš saka, ka alumīnijs aiztur siltumu... ok, kulturāls cilvēks būdams neturpināšu ko tas "speciālists"ir pelnījis par muļķību tiražēšanu.
iedod viņam paturēt rokā alumīnija karoti, kuras otru galu pasildi ar sveci.

vēl. tie, kam ir siltās grīdas, pat domās nepieļauj, ka varētu kaut kad izvēlēties radiatorus. runa ir par pareizi izveidotām grīdām un pareizu temperatūru tajās,

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: aaaa ()
Datums: 05/09/2012 14:14

Es kā silto grīdu 100% piekritējs tomēr teiktu, ka grīda vai radiators nosaka nevis domu lidojums, bet apkures veids. Ja tev ir plānots malkas katls, tad nesarežģī sev dzīvi un liec radiatorus, to pašu es teiktu par gāzes apkuri. Zemo temperatūru katlu gadījumā (SS), protams, grīdu. Radiatoram un gāzes katlam ir tā priekšrocība, ka temperatūru aukstā telpā var pacelt 10-15 minūšu laikā, ko ar grīdu tu nekad nepanāksi. Kad dzīvojām dzīvoklī ar gāzes katlu, no pilnīgi auksta dzīvokļa līdz patīkami siltam bija 15 minūtes. Ierubī 85 grādus turpgaitā, radiatori tādi, ka nepieskarties, un lieta darīta. Tas beigās atsaucas uz ekonomiju. Ar grīdām tu visas 24h turi telpā tos savus 20 grādus, ar radiatoriem prombūtnes laikā var mierīgi laist līdz 15 vai pat zemāk un kurināt, kad vajag - var programmēt, tā teikt, ar grīdām daudz neko nepaprogrammēsi. No sajūtu/komforta/higiēnas viedokļa grīdas, protams, būs par kārtu labākas par radiatoriem.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 05/09/2012 14:21

aaa, man ir paredzēts granulu katls

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: jamajamajaama ()
Datums: 05/09/2012 14:23

Un pirmajā stāvā noteikti būs siltās grīdas. Par to jau ir izlemts.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: v_t ()
Datums: 05/09/2012 15:21

periodiska kurināšana uz pieprasījumu labi darbojas daudzdzīvokļu mājā, kurā kaimiņi savus dzīvokļus apkurina, un uztur arī kaimiņus.
mājā tā ekonomija nebūs tik jūtama, ja vien nesamierināties ar pussiltu māju no pārnākšanas mājā līdz gulēt iešanai.

cik saprotu, tad arī granulu katlam labāk darboties pastāvīgā režīmā, nekā lēkāt pa pīķiem uz augšu un uz leju.

laba doma ir kanālus riģipsī iefrēzēt. iespējams, ka tagad darītu tieši tā. vienīgi iznāk traumēt divas riģipša kārtas, ja grib likt 16 mm caurulīti. 10niece ievietojas vienā kārtā.
nevaru nomierināties ar to siltumu aizturošo alumīniju. ja tie paši spečuki stāsta arī par saspiesto grīdas vati zem skapja kājām un lūstošo riģipsi ar visām trubām, tad varbūt ir vērts nomainīt pret zinošākiem?

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 10/02/2015 20:36

Sveiciens!
2. jautājumi.

1. Sijas, lāgas (cik biezas un bieži?), osb (cik biezs un vai var iztikt uz biezāka klājuma lāgu rēķina?), Paroc SSB, regipss 2 kārtas (iekšā caurule), grīdas regipss. Šo visu man vajadzētu max plānu, laidumi starp sijām 100cm!
2. Te min apkures cauruli 10mm, kāds ir ielicis un kur meklēt, jo pie parastajiem silto grīdu cauruļtirgotājiem nav manītas.

Pašreizējā: 5 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **    **  ********   ******  
 ***   **  **     **   **  **   **        **    ** 
 ****  **  **           ****    **        **       
 ** ** **  ********      **     ******    **       
 **  ****  **     **     **     **        **       
 **   ***  **     **     **     **        **    ** 
 **    **   *******      **     ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727