UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 7 no 12
Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 17/02/2015 21:38

Šī brīža mana plānākā versija sanāk šāda - 0 līmenis siju augšmala:
1) - 6cm dēļu (5x15 cm) klājs ar ļoti minimālu retinājumu piem. 3 cm, balstās uz dēļiem paralēli izlīmeņotiem pa sijām, siju solis ~1m
2) - 1cm SSB vate (2cm)
3) +1cm grīdas regipss 3 kārtās ar caurulēm,
4) + 4,7 cm linolejs

Pie šāda salikuma spāru saišķi būtu 195cm augstumā, griesti pēc ieskatiem augstāki.

Kā šāds variants no trokšņu un grīdas saturīguma viedokļa izskatās?

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: Praktiķis ()
Datums: 17/02/2015 23:03

Vilni,šādā situācijā,ja grīdas dēļi balstīti starp sijām,ir redzēts risinājums,kad sijas savā starpā tiek ar krusteniskiem spraišļiem sasietas. Tas darbojas tā-kad uzkāp uz vienas sijas,sijai ieliecoties spraišļi spiež uz blakusesošo siju apakšmalu (kur ieķīlēts spraislis) kas attiecīgi uzņem slodzi. Grīdai veidojas saturs.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 17/02/2015 23:15

Es neesmu ļoti pārliecināts, ka man būtu jāuzmanās no siju šūpošanās, jo pa vidu nesošā starpsiena un attiecīgi laidumi ir ap 4m, Bet apskatīšos, ja būs viegli iestrādāt, tad varbūt vērts tādu variantu arī izmantot.
Tas kas mani vairāk satrauc ir tie viena 1 metra posmi, lai tie nestaigātu vairāk par sijām un nenodarītu skādi regipsim, OSB es līmeņa dēļ gribu izņemt, lai gan tas protams labi varētu pakliedēt slodzes. Droši vien te būtu jāizmanto inženiera aprēķins lai saprastu kādām dimensijām tiem dēļiem tur īsti jābūt - lai nav pārāk maz vai arī pretēji - pārcensties. Bet to es neprotu.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: khe ()
Datums: 18/02/2015 08:44

Varbūt starp sijām melno grīdu, pa virsu keramzītu, tad 3 kārtas parasta riģipša, virsū -grīdas.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: kkk ()
Datums: 18/02/2015 10:14

Vilni, es domāju šāds variants no stingrības viedokla būs pilnībā ok, jo arī grīdas regjipsis izkliedēs slodzi (ne par velti grīdas reģipsi liek arī uz retināta dēļu klāja). [vladirom.narod.ru] ar 150x50(h) 1m garām sijām ar soli 200mm izkliedētai slodzei 300kg/m2 paredz izliekšanos 0mm, 500kg/m2 - 1mm.

Mani šādā variantā mazliet mulsina SSB novietošana uz nepilnīga klāja - kā tas uzvedīsies. Kā arī - kā uz pašām sijām aizpildīsi to 1 cm?

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: Zodčijs ()
Datums: 18/02/2015 10:23

Vilni....Kāda šķērsgriezuma sijas? To jau arī derīgi ievērtēt....

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 18/02/2015 12:04

Sijas ir 18x20. SSB ir plāns likt uz ļoti nosacīti retināta klāja, resp. tās lāgas man tur aiziet viena pie otras kā grīda, bet ne spundēta, nu varbūt nozagšu kādu 1-2 cm spraugu veidā. ar sijas muguru nāksies eksperimentēt ar vates atgriezumiem, citu jēdzīgu variantu neredzu. Tāpēc gribēju saprast cik īsti biezas tās starpas likt,
Keramzīts arī ir variants, bet ja es cenšos maksimāli tuvu sijai panākt grīdas līmeni, tad kreamzīts + 4 regipsi būs augstāk.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: DsKs ()
Datums: 18/02/2015 12:21


Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Datums: 18/02/2015 12:41

DsKs - jā šie ir skatīti, arī no citiem ražotājiem un citiem materiāliem, bet cena vienkārši nogalina.
Es vēl gribu veikt vēl vienu aprēķinu, cik nu man tas precīzi sanāks. Ar domu, ka otrajam stāvam nevajag tādas jaudas sildīšanu kā pirmajam, jo otro stāva grīdu jau kaut kādā mērā silda pirmais stāvs. Ja starpstāvā nesaliek brangu siltumizolāciju, tad tā grīda sildīs mansardu. Pilnīgi iztikt nevarēs, jo lielā salā ar pirmā stāva siltumu nepietiks. Bet stāsts tomēr par to, ka caurules varētu ņemt arī tievākas. Bet nu tas tā.

Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag
Autors: v_t ()
Datums: 18/02/2015 13:55

es otrā stāvā liku 10 mm trīsslāņu caurules - ir arī tādas. bišķīt resnākas par veļas striķi.
tad nav problēmu ar ievietošanu trīs kārtās riģipša. viss darbojas.

Pašreizējā: 7 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **  **    **  **     ** 
 **   **    **  **   **   **   ***   **  **     ** 
 **  **      ****    **  **    ****  **  **     ** 
 *****        **     *****     ** ** **  **     ** 
 **  **       **     **  **    **  ****  **     ** 
 **   **      **     **   **   **   ***  **     ** 
 **    **     **     **    **  **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727