UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 6 no 12
Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: IP Loggedd ()
Datums: 21/02/2008 12:40

Vai tiešām pašam šķiet, ka visi haļavščiki, kam nav saules paneļi, mokās ar smakām, dūmiem, pelniem... Domātas dūmistabas, kā ap 13.gs., daudz tadu Latvijā esot? ;)
Savu preci vajag lielīt, bet nevajag jau merķauditoriju uzskatīt par pataloģiskiem idiotiem, kam pamet tik sloganu un visi stāsies rindā ...

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Datums: 21/02/2008 19:11

nee taa gan es nedomaaju,un nevienu par idiotu neuzskatu!es nerunaaju tikai par duumiem izsatabaaa bet gan par to kas no duumenja nonaak apkaartnee,ks kaiminjs kaiminjam liek ostiit, to ko kurina utt. ziemaa arii kurinaasim ja taada buus...(ja taada ziema kaa shogad tad vispaar viss bumbaas :0 )

iisteniibaa negaidu rindu,taadas latvijaa diez vai buuus

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: veezitis ()
Datums: 22/02/2008 10:34

IeP, luudzu, atbildiet uz Pow uzdoto jautaajumu un paskaidrojiet man sekojosho:kaa zinaams, galvenasa Latvijas eksportprece ir koksne. Cik mezhu vajag nocirst, lai uzstaadiitu Juusu zaljo iekaartu un cik ilgaa laikaa tas mezhs ataugs, saliidzinot ar saules panelju kalposhanas laiku??

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: IP Loggedd ()
Datums: 22/02/2008 13:54

A mežs ta "pričom"?? Un ja nu mēs kūdru eksportējam, tad vispār tikai sistēmas ar 100000 gadu kalpošanas laiku derēs??

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: spk ()
Datums: 22/02/2008 13:59

iespejupasaule, tev nav taisnība - vinnēs tas, kurš īstajā laikā pieņems pareizo lēmumu. Šobrīd tava piedāvātā stafa uzkrāmēšana ir pareizais lēmums pavisam nedaudziem klientiem. Ja visa šī pasākuma izmaksas samazinātos uz pusi, es piem. arī rindā iestātos, bet diez vai kaut kas tāds bija domāts ar gaidāmo septembri :)

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 22/02/2008 14:08

No nekaitīgajiem kaimiņa dūmiem šķaudīdami varbūt paskaidrosiet
cik Noriļskā, Johannesburgā vai citur izkūp gaisā, kamēr saražo izejmateriālus iespeejupasaules saules iekārtām?
Pievienojos veeziitim. Mēs pārdodam vēl neatjaunojamākus resursus par IPLoggedd minēto simttūkstošgadīgo kūdru - proti, zemi, un par iegūto naudu pērkam pirmrindas alternatīvās enerģētikas risinājumus, kas līdz tehnoloģijas masveida izplatībai vēl paspēs trīsreiz morāli novecot.

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: Juris_F ()
Datums: 22/02/2008 14:47

Ja par zaļumu vispār runājam. Tad ir tā, ka jau te minēja, cik nav samaitāta daba, uztaisot to saules paneli vai kolektoru.
Ir tagad arī tie hibrīdautomobīļi. Bet viņi jau ir zaļāki tikai kamēr brauc. To ražosāna, eksplutaācija un utilizācija ir ne tikai dārgāka, bet arī resursietilpīgāka (tā pati jau nauda vien ir, un galu galā pats materiālu patēriņš). Arī elektroautomobīlis, it kā jau zaļš, bet kā tad tiek režota tā elektrība, ar kuru lādē tam baterijas.
Rekur tagad ar EURO normām arī auzās iebraukuši. It kā jau visa ķīmija tur mazāk, bet tagad nāk ārā kaut kādas pavisam sīkas daļiņas, kas salien pavisam dziļu plaušās. Būs bez katalizatora vēl kāds filtrs jāmet virsū.

Un tā arī tāmīte uz 3kW nominālo jaudu no iespējupasaules vēl nav.

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: IP Loggedd ()
Datums: 22/02/2008 15:34

Arī tiesa - ne par kādu zaļumu pie mūsdienu patēriņa līmeņa nevajadzētu sapņot. Jebkuras manipulacijas ar ekoloģiskajām birkām ir tīrais mārketings...

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: Pow ()
Datums: 22/02/2008 15:56

3kW? Visai pieticīgi. Ja es ar tiem paneļiem gribētu kurināt māju, man vajadzētu kā minimums 5kW (380V, ideāla sinusoīda). Un tas ir tikai siltumsūkņa kompresora darbināšanai. Kompresora starts droši vien prasa vēl vairāk pat ar softstarteri.

Tāpēc arī es gribeju zināt vai iespejupasaule sev māju arī kurina ar saviem zaļajiem risinājumiem vai tikai televizoru skatās un CFL lampas dedzina. Atbildes pagaidām nav.

Re: Elektrība no saules paneļiem.
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2008 17:55

eu nu palasiet taču atpakaļ, piedāvātās sistēmas nesastāv tikai no elektrību ražojošiem saules paneļiem, bet arī ūdeni sildošiem, kurus slēdzam klāt apkurei etc., kur vajag siltumu, pa starpu liekam ūdens akumulatoru un vēl sazinko!!!

Pašreizējā: 6 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    ******    *******   ******** 
    **     **     **  **    **  **     **     **    
    **     **     **  **        **            **    
    **      ********  **        ********      **    
    **            **  **        **     **     **    
    **     **     **  **    **  **     **     **    
    **      *******    ******    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727