UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 10
Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: Elektriķis ()
Datums: 14/01/2009 12:42

Elektriķi Māri-cik elektriķu, meistaru, deputātu un galu galā cilvēku tik viedokļu. Vai ne tā? Tad jau sanāk, ka visi kuriem viedokļi nesakrīt ar tevi ir muļķi. Rakstīju, ka tas ir mans viedoklis par Wago. Sev es tikai liktu apgaismojumam.

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: lm ()
Datums: 14/01/2009 15:38

pareizi dariitu :)

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: andris123456 ()
Datums: 14/01/2009 19:41

Es arī paturēju rokā to WAGO, bet kaut kā nebija tam ticības. Tik stingrs tas kontakts viss nav - var nejauši kādu vadu izraut no ligzdas ... Un tad sekas neprognozējamas. It kā man RTU kādreiz mācija, ka satītais ( uztītais ) savienojums skaitas visdrošākais . Drošāks pat par lodējumu, jo 1) nevar būt aukstais lodējums 2) savienoti tiek viena metāla vadi - neveidojas bimetāliskais savienojums. Bet iespējams vienkāršāk ir ... Īpaši - ja vadu gali - ļoti īsi atstāti ...

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 14/01/2009 20:30

kurā vietā es kādu nosaucu par muļķi? vai arī neesi pazīstams ar teicieniem (burtiski tulkojot no angļu foolproof).

tākā es nozarenes nelieku, tad wago likšana rozešu grupai atkrīt automātiski.

Pītais savienojums arī ir jāmāk pareizi izveidot, rupji tinot ar plaķenēm sačakarēsi/pārrausi vadus.

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 14/01/2009 20:36

metināšanu ta aizmirsāt ;)

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: gandrīzelektriķis ()
Datums: 14/01/2009 23:00

Reiz biju kursos,kur piedalījās WAGO pārstāvis.Viņiem bija speciāla laborotorija kur veica eksperimentus ar šiem savienojumiem.Speciāli dzina iekšā lielu španungu un tad skatījās ,kas notiek.Vadu izolācijas nokusa,bet Wago palika ,kā bijis.Ja pirms tam es diezgan skeptiski izturējos pret WAGO,tad tagad varu teikt,ka citus vispār vairs neizmantoju.Un ārā viņu arī var dabūt.Paņem aiz vada ,grozi uz riņķi un velc ārā.

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 15/01/2009 08:03

Pārbaudītie bija ar klipsi?

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: ckt ()
Datums: 15/01/2009 09:14

Diezgan liels štroms ir tāds nesaprotams jēdziens. Vidsprieguma īso taisīja iekš Wago?

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 15/01/2009 10:00

mans dom`at, ka WAGO testu laikā tika slogots ar liel`aku slodzi nek`a at`lauts pap`iros, kas parasti ir 16A.

Man kautkur objekt`a bija, ka uz vago pievienotu nulli pagaidu variant`a sakrita nenorm`al`a slodze, bija kautkas l`idz`igs iepriek`s teiktajam, nezkāpēc aizsardzība nenostrādāja.

Re: Elektrības kabeļu savienošana.
Autors: Pow ()
Datums: 15/01/2009 12:14

"It kā man RTU kādreiz mācija, ka satītais ( uztītais ) savienojums skaitas visdrošākais ."

Nu kas tas par sviestu? Man "elektriķis" bija sataisījis tādus satītos savienojumus. Un pat vadi bija nomizoti ļoti gari (ap 2-3 cm). Man nācās to visu pārtaisīt uz skrūvējamajiem vai spraužamajiem.
Satītaja savienojumā nav kontakta. Konkrēti man efekts bija tāds, ka lampas deg kādu laiku (piemēram 10min), tad nomirgo. Protams, uz ekonomiskajām lampām to efektu nepamanīt.

Pašreizējā: 3 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   **     **  ********  **        
       **  **     **  **     **     **     **    **  
       **         **  **     **     **     **    **  
       **   *******   *********     **     **    **  
 **    **         **  **     **     **     ********* 
 **    **  **     **  **     **     **           **  
  ******    *******   **     **     **           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727