UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 5 no 10
Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Cezars ()
Datums: 24/02/2015 18:22

Kas nepatika ar Slavika brigādi? Drīzumā arī man kļūs aktuāls šis jautājums.

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Jankouzs ()
Datums: 24/02/2015 19:03

Vairākas reizes esmu viņam zvanījis,pat aizsūtīju bildes uz e-pastu! Solīja tuvākajās dienās atbraukt un apskatīt objektu,bet nu jau pagājis mēnesis,kā brauc! Nepatīk tik nekonkrēti cilvēki,laikam darbs nav tik vajadzīgs,ja tā var attiekties pret klientiem!

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: DsKs ()
Datums: 24/02/2015 19:43

Ja Tev noder mana info,tad bruto ( sienas,logi un durvis ieskaitot ) 250 m2 man darbs izmaksaja 2300 eur ( tas bija 2013 gada vasaras beigas - faktiski isti cenas manuprat darbam nav staigajusas ) - materials viss sakrauts pie majas,stalazas izjauktas pie majas ( vechi pasi sasteleja,nojauca ) - gruntesana,100 vates limesana,30 ailem , apmesana,krasosana
Pamats atseviski - to pats saviem spekiem pieveicu

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Cezars ()
Datums: 24/02/2015 21:03

to Jankouzs
Nu jā tas neizklausās nopietni. Kad izdosies kādu atrast padalies lūdzu forumā ar atsauksmi.

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Jankouzs ()
Datums: 26/02/2015 09:58

Sveiki! Nākamnedēļ sāks siltināt man māju! Finansiālu apsvērumu dēļ paliku tomēr pie puķika nevis vates,no sākuma it kā meistari teica,lai lieku 100mm ,ka būšot ok.,bet es tomēr nevarēju nomierināties un šodien tomēr nolēmu,ka likšu 150mm! Kādas jūsu domas vai reāli es jutīšu,kādu starpību starp 100mm un 150mm putiku! Māja 200mm gāzbetons no iekšpuses 50mm vate!

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: kkk ()
Datums: 26/02/2015 10:55

Siltuma zudumi caur sienu 100mm puķika gadījumā būs par ~20% lielāki. Tas vai tu to jutīsi ir atkarīgs no pārējās mājas - ja caur sienām tev zūd piemēram, 10% enerģijas (pārējais caur logiem, pārsegumu, durvīm, utt), tad visticamāk nejutīsi.

Ceru, ka no iekšpuses ir rūpīgi nostrādāta tvaika barjera, citādi riskē ar rasas punktu mūra un puķika sadurvietā.

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Kārlis L ()
Datums: 02/03/2015 13:12

Es īsti nevaru atrast, kādas ir pašreizējās spēkā esošās normas par sienu siltumpretestību. Kāda ir maksimāli pieļaujamā U vērtība 0,23 ?
Aeroc savā lapā liek, ka praktiski viņi un Ytong ir vienīgie, kas atbilst jaunajam normatīvam bez siltināšanas.
[www.aeroc.lv]

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: DsKs ()
Datums: 02/03/2015 13:49

Manuprat privatam ir pavisam sava pasaule attieciba uz sim lietam ... buve sienu tadu kadu velies ... tur kur grozas EU lidzfinansejums sis lietas ir aktualas, jo atduries uz likumdosanu pie projektu apstiprinasanas

Sienas sev ... pastude arhivus ... daudz diskusijas un versijas lidz kadam koeficientam investeties
Un ko nozime vienigie atbilst ... ar attiecigu izolacijas daudzumu atbilst jebkurs bloks

Manuprat tas 'zelta vidusscels' bija 250 klasiskais bloks + 150 siltinajums

Man personigi nepatik piemeram Aeroc politika spiest uz klientiem,ka bloku nevajag siltinat ... jaatceras,ka vini tirgo kubikmetrus un nevis kvadratmetrus

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Pieaicinātais ()
Datums: 02/03/2015 14:11

Pirmkārt nesaprotu kāpēc no iekšpuses jāliek vate? Tas nebūt nav labākais ēkas siltināšanas variants. Šāda tipa siltināšanas sistēma neakulumē siltumu blokos. Tātad, kamēr kurini silts, nekurini ātri atdziest.
Otrkārt šodien bez pagaidu energosertifikāta nemaz nevar saskaņot projektu būvvaldēs. Kaut gan man tas šķiet aplami ka prasa šo papīru pie projektēšanas, bet birokrātija paliek birokrātija.

Re: Gāzbetona siltināšana
Autors: Jankouzs ()
Datums: 02/03/2015 20:20

Nu no iekšpuses māju siltināja pirms 15 gadiem,kas izdarīts tas izdarīts,tur vairs neko nepadarīsi,paliku pie 150mm putika rīt sāks siltināt,ceru ka būs pozitīvs rezultāts!

Pašreizējā: 5 no 10


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **      **   ******   ******** 
 **     **  **     **  **  **  **  **    **     **    
 **     **  **     **  **  **  **  **           **    
 *********  ********   **  **  **  **           **    
 **     **  **         **  **  **  **           **    
 **     **  **         **  **  **  **    **     **    
 **     **  **          ***  ***    ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727