UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 6 no 14
Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: archis1 (62.63.178.---)
Datums: 16/04/2010 19:35

Bik nesapratu, ko ar to Valdis pierādīs vai nepierādīs. Vai tas nozīme, ka vairāki rīkstnieki neatkarīgi viens no otra meklē āderes un pēc tam salīdzina rezultātus? Būs dažādi rezultāti (vai arī ceri, ka visiem būs vienādi?), bet vai tas pierādītu, ka rīkstniekam A ir/nav kaut kādas spējas, ja viņa rezultāts atšķirsies no rīkstnieka B? Man jau patiktu, ja tie rīkstnieki spētu atrast zem zemes (vai kā citādi paslēptu) objektu, lai tiešām viņi varētu apliecināt, ka spēj sajust šī objekta starojumu, līdzīgi kā testā, kam šai topikā ir dota interneta atsauce.

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: dsks (84.237.141.---)
Datums: 16/04/2010 20:38

Diez ar rezultatu prognozem totalizatora ari varetu lidzet?

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Valdis Liepa (---.cust.tele2.lv)
Datums: 16/04/2010 22:18

Nepieciešama ir topogrāfija ar ēkas plānu, lai dotu labāko konkrētās ēkas novietni gruntsgabalā.
lai veicas!

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Rx (87.110.192.---)
Datums: 16/04/2010 23:01

Vai pēc šādas ķengāšanas Jums vēl ir vēlme kādam kaut ko mērīt...Zināšanas jāvēlās iegūt un ar tām nedrīkst mētāties, jo tad tās var izmantot ļauniem nolūkiem. Arī klaja noniecināšana ir ļaunums. Tā tiek atņemta varbūt viena no retajām iespējām kādam palīdzēt. Uzlabot dzīvi. Ķengātājs pats izvēlas sekot savai patiesībai un nevēlas atklāsmes. Viņš (ķengātājs) pats nogriež sev attīstību. Un ir jāsaprot: āderu meklēšana un jaunu ekstrasensoro spēju attīstība saistīta ar garīgo attīstību. Tā ir kā rādītājs: Jo stiprākas ekstrasensorās spējas āderu lietās, jo lielāka garīgā attīstība. Jo mazākas spējas...jo mazāka....attīstība. Tas nav likums, bet novērota likumsakarība. Zināšanas vēl nav gudrība. Ja kāds noliedz ekstrasensorās cilvēka spējas, tas noliedz cilvēka garīgumu. Paliek tikai materiālisms visās tā izpausmēs, kuras materiālists nespēj pat apzināties, jo nesaprot garīgumu.

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Valdis Liepa (---.bitemobile.lv)
Datums: 17/04/2010 10:36

Kāds vairāk sasējies ar materiālām lietām, citam vairāk interesē bezgalība, bet kopumā mēs visi esam lielākā vai mazākā mērogā radinieki. Labais tonis ir pa laikam atcerēties kādu radinieku kam palīdzēt, viņš palīdzēs citam, tā tas pa apli nonāks līdz pašam atpakaļ.
Nesatricināms materiālists izrādās arī var sākt plaisāt...

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: LaurisV (---.i-net.lv)
Datums: 17/04/2010 13:27

Ja nu ir vēlēšanās pārbaudīties, es arī varu piedāvāt eksperimentu- man ir topene, un uz topenes jau sev esmu uzzīmējis āderes, kuras man noteica radiniece, kurai simtprocentīgi uzticos. Protams, pirms sūtīšanas āderes noņemšu nost.
Un tad esmu gatavs padalīties ar rezultātiem, moš Valdim sanāktu laba reklāma?
Ja Valdis nevēlas, es to neuzskatīšu par nespēju to izdarīt, bet būtu taču interesanti?

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: dsks (87.110.59.---)
Datums: 17/04/2010 16:58

Ja ir pozitivs rezultats,reklame ... nebus,nerakstam neko ... it ka vienkarsi

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Ansis Liepa (---.bitemobile.lv)
Datums: 19/04/2010 11:53

tāds "Materiālisms" vispār neeksistē, zvērināts materiālists pēta atomu uzbūvi un pārliecinās par to ka tie sastāv praktiski no tukšumiem, ar elektronu, vai vairākiem, par kuriem fiziķi strīdās - vai tam ir masa, vai tas ir tikai vilnis, ar kodolu, kas ir kā kniepadatas galviņa futbollaukumā - atomā, kā arī šis kodols sastāv no sazinkā (jautājat kādam sev pazīstamam, uzticamam fiziķim ja neticat) - no sazinkādiem sīkiem nemateriāliem lielumiem, tai skaitā enerģijas, svārstībām, magnētisma un informācijas - pilnīgi nemateriāliem lielumiem.

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 19/04/2010 12:12

Atkārtojamība!
Pāriet pār gabalu Jānis un Pēteris, Valdis uzzīmē neklātienē, un visiem sakrīt veidi, polaritāte (ja tādu apskata), skaits un novietojums kautkādas precizitātes ietvaros!

Re: Āderu noteikšana neklātienē
Autors: Antins (---.lv)
Datums: 19/04/2010 20:00

precizitaate +/- kilometrs? tad jau varbuut, kaut gan taapat diezvai...:D

2Ansis: nu, viss skaidrs ar tevi. zheel gan ka taa sanaacis, bet nu ko dariit - smagaakos gadiijumos taa diagnoze skan kaa "attiistiibas trauceejumi", un jau pa gabalu redzama, izraisot zheelastiibu apkaarteejos. taa ka vareeja buut i sliktaak.

Pašreizējā: 6 no 14


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********        **  ********  ******** 
 **     **  **              **  **           **    
 **     **  **              **  **           **    
  ********  ******          **  ******       **    
        **  **        **    **  **           **    
 **     **  **        **    **  **           **    
  *******   **         ******   ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727