UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8
Re: Mūra krāsns izbūve 2
Autors: aaaa (---.csc.lv)
Datums: 14/12/2012 10:10

Siltuma daudzums jau nepalielināsies, samazinot sildvirsmas laukumu, pacelsies tikai tā temperatūra. Man siltumsūknis grīdā pumpē 28-grādīgu ūdeni, bet visā mājā ir patīkami silts. Te galvenais būs labs kontakts, lai tā starpsiena siltu, ja pa vidu ir kaut vai 1mm šķirbiņa, siltuma pārvade būs nekāda. Faktiski tiem ķieģeļiem pie starpsienas būtu jābūt pielīmētiem ar siltumvadošu materiālu - mālu javu, flīžu līmi vtml.
Par zāģēšanu un putekļiem - ļoti atkarīgs ar ko zāģē. Kā pie mums pieņemts - ar fleksi, neviens ķieģeļu sienu nezāģē. Mēs darbā zāģējām FIBO mūrī caurumu - ar zobenzāģi, izīrētu, tikai asmeni vajag mūrim, jo koka zāģis nodilst un paliek gluds :). Samitrina un tik zāģē - ļoti smuki un pa tīro. Divatā vispār elementāri - paņem nomā lielo putekļusūcēju, viens tur šļūteni pie zāģēšanas vietas, otrs zāģē. Man gan liekas, ka Tev tur neko zāģēt nevajag.

Re: Mūra krāsns izbūve 2
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 14/12/2012 10:49

Atceries, ka jebkura apkures ierīce uzsilstot cilājas, kamēr siena - diez vai gluži tik daudz...

Re: Mūra krāsns izbūve 2
Autors: Vilnis_Radio (87.110.231.---)
Datums: 14/12/2012 10:55

Nezāģē neko, atdalīšana vajadzīga, lai nebūtu ugunsgrēks un nesiltu tas kam nav jāsilst un arī tāpēc, lai krāsns brīvi peldētu un nelauztu sevi vai ko citu, ja notiek (un notiek vienmēr) kustības. Sils tik cik siena paņems, to tikai praksē redzēsi. Ja nepietiek, tad var padomāt par caurumiem sienā, pusķieģeļa lielumā, vai vienu ar mazu sienas ventilatoru, kas jauc to gaisu starp abām telpām. Gaisa kustības gadījumā jāņem vērā siltā un aukstā gaisa kustības un jāņem vērā arī tā ventilācija kas jau tur ir.

Re: Mūra krāsns izbūve 2
Autors: Endijz (80.232.213.---)
Datums: 14/12/2012 17:08

Nu es esmu sajūdzi starpsienu ar mūra krāsni ar māla mūrjavu, tā ka pēc idejas vajadzētu silt arī starpsienai!
Par gaisa apriti starp telpām pagaidām neuztraucos, jo tā kā man ir guļbūve, tad pagaidām starp griestu segumu un starpsienām ir 10 cm sprauga, ko vēlāk, kas ēka pilnībā nosēdīsies aizšūšu ar skaistu koka dēlīti!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   *******    *******   **     ** 
 **        **        **     **  **     **  **     ** 
 **        **        **                **  **     ** 
 ******    ******    ********    *******   ********* 
 **        **        **     **         **  **     ** 
 **        **        **     **  **     **  **     ** 
 ********  ********   *******    *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727