UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 7
Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 21/07/2010 12:08

Smilšmāls - tas, ko krāšņu mūrnieki sauc par liesu mālu?
[www.failiem.lv]
Nevaru iedomāties tādu, kam cauri filtrētos ūdens. Caur mālSMILTI (brūnu smilti) gan. Nevaru izskaidrot, bet līdz šim raktajās bedrēs starp abiem esmu novērojis diezgan krasu robežu.

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: yo (95.68.7.---)
Datums: 25/08/2010 18:00

Jancs un arvi ,ja vēl esat pie vada atsaucieties uz e pastu.
vienk.man pamatu celšan ir identiska situācija un doma,bet lasot šo forumu tā arī gudrs netiec,tiek uzsākts viens konkrēts jautājums bet ,savstarpēji tiek nomaldītas domas,un kopsavilkumā sēdi un domā.

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 17/09/2010 13:50

Nu jau rudens klaat un lielie darbi sakusies, bet neskaidribas takaa juura :) bet tas jau pie lietas pieder un apkaidriba naaks tapsanas procesaa un padomos.
Ka ar veidniem kas snienaas virs zemes?
Tika apdomats variants par Tenax produkciju, tad ABB veidniem, tagad medinu izdabuut infu un izcenojumu par ramirent veidniem, tacu nojausma ka tas bus dargs pasaakums.
Ka tos labaak butu veidot varbuut pasu rokaam.. laminetais mitrumizturigais saplaksnis 18mm (man te piedavaja pat 28mm, jo tas i letaks nekaa 18mm cenas zinjaa)tacu izrekinot to skaitu uz tekosiem metriem , cena sakreeja ka uh...vienigais to saplaksni pecak melnajaam gridaam var izmantot tas taka savs pluss butu. Tenax zilo putiku kaa virsejo pamatu siltinasanu ar 30 cm iegremdeesanu zem zemes limenja, ta veel armatura un transportbetons.
Visu saksitot kopaa cena saskrien visam nezeeligi, varbut kads var ko ieteikt ka labk to virzemes pamatu dalu uztaisiit, bet izmaksas nedaudz saletinatu ?

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 17/09/2010 14:54

Ar 18mm pilnīgi pietiek, pats izmantoju pamatiem 18mm osb, vēl melnajiem griestiem plāksnes noderēja, tas manā skatijumā bija lētākais pamatu taisīšanas veids, jo no materiāliem viss tika izmantots un nekas nebija jāīrē.


Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: heating (---.44.92.62.static.cust.telenor.com)
Datums: 17/09/2010 17:21

Sapeerc pamatu blokus un liec kopaa kaa lego klucissus betz nekaadiem veidniem utt!!!;))

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 17/09/2010 18:16

Butu jau labi, bet ir viens bet: pamatu bloku izmaksas - daudzums, transports kas ved blokus - izmaksas, celtnis - izmaksas, kopa parekonot nekas izdeviigs te nav. Ja njem pamatus blokus izmantot transejaa tad labaak jau transportbetons.
...bet seit runa iet par dalju kas izlien virspusee zemei ne apkakspusee

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: m. (78.84.87.---)
Datums: 17/09/2010 18:35

Zeme pati ir veidnis izroc transheju un iegaz betonu. Tikai tagad tas lietinsh...

Augshu var uzmureet no FIBO blokiem!

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 17/09/2010 19:11

nu jaa istais laks kaa vienmeer, galvenais lai taa transeja , zeme neigruust, varbuut vajag kaa sienas nostiprinaat, kadas idejas, vai arii ne?

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: heating (---.44.92.62.static.cust.telenor.com)
Datums: 17/09/2010 19:57

Es iepirku stavejussu/nelietotus pamatu blokus ar visu atvessanu pa kapiekaam!daudzreiz letaak nekaa man tur butu kautkaadi veidni jataisa utt!!Ar Jumzu izrakaam bedri,ar Jumzu izlikaam un ir ok!!Augspusee saliku armatuuras un uzbetoneeju izlidzinosso un mureeju Fibo virsuu!!Un pamatus nosltinaaju ar putiku taa kaa ir pa pirmo!!!;))

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 17/09/2010 20:06

Daudzmaz drošs par neiebrukšanu vari būt tikai mālā.

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: ints45 (81.198.206.---)
Datums: 17/09/2010 20:47

Vēl ir šāds variants - cik tas izmaksā neesmu rēķinājis, bet būvēšana varētu būt diezgan vienkārša. Pluss tas, ka visu var izdarīt ar roku spēku, var armēt, betonu var padot pa snuķi vai krāmēt ar rokām.

[www.winge.lv]

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 18/09/2010 08:51

Tie tak līdzīgi klasiskajām "Kolumbijas ķīvītēm". Siguldas Blokā 2.šķiru varēja dabūt par puscenu. Pēdai ieteiktu 40 cm garos blociņus likt šķērsām. Esmu tos izmantojis kā stabilu pamatu veidņiem:
[www.failiem.lv]

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: ints45 (81.198.206.---)
Datums: 18/09/2010 10:04

Līdzīgi viņi ir skatoties pa gabalu. winges varētu būt lētāki, un vieglāki(kas ir ļoti svarīgi) jo materiāla izskatās, ka ir izmantots mazāk. Kivi irincipiāli savādāka siešanas shēma un nav vieta horizontālai armatūrai. Kā var iemānīt betonu tajā spraugā starp diviem blokiem?

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: m. (78.84.87.---)
Datums: 18/09/2010 11:04

Kur tad tev ta planotaa maja atrodas un kads pamatu garums?

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 18/09/2010 20:18

Bloku gali ir vai nu taisni vai ar iedobumu vidū. Es (pamatu) sienu no blokiem būvējis neesmu, bet labi aiztaisīt šķirbu varētu tikai starp pēdējiem. Man ir problēmas aiztaisīt šķirbas starp šķērsām liktajiem, tomēr izskatās, ka viņas pamazām aizsitas ar mālu.

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 18/09/2010 20:25

ja tu man to saku maja buvejas Dobelee un pamatu garums ir 70tm.
bet nu sodien izrakaam transejas jau 40cm platumaa malaa, viena pusee tiiri smuki, turpretii preteeja majs pamatu puse un garaza, nuar malaa tacu savi 70cm no zemes virsas smilts un baac bruuk ieksa takaa traka , taga vairs nav smuka transeja bet takaa tads alus veders. nu redz dabujaam deljus 25niekus kadi 40 platumaa un 2m garumaa taga tik jabliez kautkas veidnim lidziigs lai notureetu pareejas malas no nobruksanas un lejot betonu lai tad arii tas koks tur paliek uz muzu jo doma ir no transejas apkasas lidz gandriz zemes virsmais (minus 30-40cm)iegaazt betonu ka vienu lielu pamatu un ta pa virsu knik knak veidniisus

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 18/09/2010 22:05

Vai zem iecerētās pamatu pēdas grunts vienāda? Ja nē, dažādās perimetra vietās lentu var nākties taisīt dažādi - dažādu pēdas platumu, dziļumu, vēl kādus papildelementus vai pat vispār mainīt pamatu veidu uz plāksni...

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 18/09/2010 22:13

nu ir taa ka pa apaksu ir viendi maals , pat daudzam vietaam zilais maals, tacu ka jau mineeju tajaa pusee kur gruuzt zeme no virsas tas i kadi 50cm apaksa paradaas nedaudz udens, un dodas riktigaa malu pljocka. Runaju ar kaiminjim sie bij atnaakusi, paskatijas ieraudzija to mala pljuru viena transejas ejaa un teica: zinu es brinos no kurienes udens kalna galaa, bet tici vai nee mums pilna aka lidz lupai ar udeni kaut blakus veel ir dziljurbums un velvieniem kaiminjiem ar kuri ar tai pasaa kalnaa galaa ir

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 19/09/2010 17:08

Nesteidzies, izpēti kārtīgi, ka nenošķiebjas vēlāk uz vienu pusi...
Ne velti ģeoloģiskajai izpētei zem ēkas minimālais urbumu skaits esot 5 - stūros un pa vidu.

Re: pamati privatmajai, kas un ka
Autors: jancss (80.233.181.---)
Datums: 19/09/2010 20:11

kadaa zinjaa nesteigties? es sodien izgraabu ar spanneli udeni , bisku palika , jo malaa sajaucaas un paliek pljura. redzees ka bus rit.bet ko ieteiktu dariit? ka jau mineeju vienaa ekas pusee vis ir ok bet otraa 2vu transejas nedaudz iebruka siena , bet apmeram 1 uz katru pusi no krustpunkta izveidojaas udens apmeram 10cm dziluma

Pašreizējā: 4 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********        **   ******    ******  
 **     **     **           **  **    **  **    ** 
 **     **     **           **  **        **       
 ********      **           **  **        **       
 **            **     **    **  **        **       
 **            **     **    **  **    **  **    ** 
 **            **      ******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727