UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 5 no 9
Re: Zeme privātmājai
Autors: VG (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 17:10

Kautkā te jau sākas auzas. Kāda kuram vispār daļa kādas kuram mēbeles, mašīna un cik apgaismotas ielas manā ciematā? Par to zeme maksāja 6 eir nevis 26! Un tas pats 3. golfs ir viņa īpašums nevis citam kia sorento un 7 gadiem operlīzē!

Re: Zeme privātmājai
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 19:28

Dārgais VG, ja neesi pamanījis šis ir forums, kur cilvēki pauž viedokli. Nevienam nav nekādas daļas gar tavu trešo golfu un lēto poļu virtuvi.

Re: Zeme privātmājai
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 19:58

Lai arī neesmu binary filozofijas atbalstītājs, bet es ar visām 4 par to, ka labāk man blakus ievācas dzīvot kaut angļu pārvietojamā mājiņā [tinyurl.com] bet ir sakopta un teritorija ir tīra bez gružiem, nekā kāds pakaļaugstlēcējs iesācis gadsmita būvi un aplauzies [tinyurl.com] , da arī ja pabeigs, kaimiņi ar šo mūri nebūs diez ko laimīgi...

rezultātā... [tinyurl.com] (starp citu šovasar pašvaldība nošķūrēja šo graustu un iesēja zālīti)

Re: Zeme privātmājai
Autors: hihi (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 21:50

spec- pasaki no kādām pļavām ar kādu auto pats lien ārā, un uz cik gadiem krīts. Lai arī pirmsĶekavas pļavu 3. golfa braucējiem ir iespēja paust savu sajūsmu vai nožēlu. Citādi tā ņepopacanski sanāk

Re: Zeme privātmājai
Autors: Dreliņi (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 22:16

Gan jau ka specam ir kaut kas šāds te - [tinyurl.com]

Re: Zeme privātmājai
Autors: specss (178.16.22.---)
Datums: 19/02/2015 23:26

Dreliņi Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gan jau ka specam ir kaut kas šāds te -
> [tinyurl.com]

Starpcitu glīta māja, pie apgaismota, asfaltēta ceļa.

Jebkurā gadījumā forumā redzamie komentāri nav, lai kādu aizskartu vai slavētu, bet gan dalītos savos novērojumos un šo novērojumu subjektīvā vērtējumā.

Ceru, ka topika autoram būs, ko pārdomāt, lasot šo visu.

Re: Zeme privātmājai
Autors: VG (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 07:42

Dārgais specs! Es norādīju tikai ka šeit ir aizsākta tēma par zemi privātmājai bet Jūs nezkāpēc mēģinat man uzbraukt par vārda brīvību. Beztam es nekur neesmu teicis ka man ir 3 golfs un lētā poļu virtuve, bet izskatās ka Jums kautkā sagāda prieku iedalīt cilvēkus vērojot no kuras apdzīvotas vietas tie izbrauc. Man liekas dārgais Spec, Jūs esat aizmirsis ka nedzīvojat skandināvijā vai Vācijā.
Par poļu virtuvēm nemāku teikt. Domāju ka pats uzstādīšu IKEA.

Re: Zeme privātmājai
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 09:25

Bez obid, VG! Var arī pārfrāzēt, ka man nav daļas vai brauc ar x5, vai mājās ir itāļu virtuve pa 5tk eur.

Tā kā autors strādā Rīgā, bet zemi plāno pirkt patālu no tās, domāju, ka daudzi komentāri šeit ir vietā, jo dzīve tālu no darba rada izaicinājumu un izdevumu buķeti.

Re: Zeme privātmājai
Autors: pamats topošais (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 10:31

Nu gan tautieši sacepušies! Sāciet vēl diskutēt, kuram ir labākā profesija! Cik cilvēki, tik dzīves modeļi - vienam patīk kredīts līdz mūža galam un liela māja, citam - ka tik nav kredīts. Un nav jau pareizā un nepareizā, kā kurš jūtas labāk. Viens pats visu meistaros un ķibinās, cits neko nedarīs. Nav jāuzspiež citiem savs viedoklis.
Pērkot/būvējot, protams, jātiek ar savi skaidrībā - ko es gribu? Vai es dzīvošu mājā kad kantoris x būs pēc dizainera skicēm iekārtojis istabas vai, kad reģipša plāksnes klani pieskrūvētas. Vai būšu gatavs iziet vakarā laukā un būt pilnīgā tumsā vai man vajag, ka ielas lampa spīd pa logu iekšā. Vai es gribu dzert blakus kaimiņa izlaistās kakas vai nodarboties ar ķīmisko rūpniecību ;)
Ja grūti izdomāt, tad var taču iekāpt autiņā un pabraukt pa ciematiem - aizbraukt ekskursijā, rītā/vakarā. Paskatīties kā tas viss darbojas, kā izskatās no malas. Kartes pētīšanas nepalīdz, ir jāizjūt, ko nozīmē šajā laikā braukt pa sliktiem lauku ceļiem. Un vai nu cilvēks ir ar to mierā vai arī nav.
Pārējo viedoklis nav būtisks. Vai tad sievu arī prec, ja tā paziņām šķiet pieņemama? ;)

Re: Zeme privātmājai
Autors: kaamis (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 10:37

Pilnīgi piekrītu pamats topošais

Re: Zeme privātmājai
Autors: forumists (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 11:41

Būtu normāls forums, sen jau būtu šī tēma aizslēgta, jo pārāk tālu no sākotnējās domas aizgājusi.

Re: Zeme privātmājai
Autors: Pavels.O (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 15:07

forumists Wrote:
-------------------------------------------------------
> Būtu normāls forums, sen jau būtu šī tēma
> aizslēgta, jo pārāk tālu no sākotnējās
> domas aizgājusi.

Lietderīgs komentārs?



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 20/02/2015 15:08, labojis Pavels.O.

Re: Zeme privātmājai
Autors: v_t (178.16.22.---)
Datums: 20/02/2015 16:00

manuprāt lielākā daļa komentu ir tieši tēmā, jo zeme privātmājai nav tikai konkrēta adrese vai vieta kartē. tas ir vesels kritēriju kopums, kas šeit arī tiek apskatīts. iespējams, ka par daļu no tiem, tēmas aizsācējam nebija pat aizdomu.
pilnīgi skaidrs arī, ka kāds būs laimīgs vietā, no kuras citam metas zosāda.

Re: Zeme privātmājai
Autors: Dizis (178.16.22.---)
Datums: 24/02/2015 18:40

Jā, nu es par to gabalu esmu ļoti sadomājies. Saprotu (gan šī topika iespaidā, gan vēsu galvu apdomājot visu), ka tuvākajā laikā tur nedzīvošu, jo pārāk no Rīgas esmu atkarīgs.
Māju uzcelt, vismaz šobrīd, nekādu dižo nevarētu, labākajā gadījumā sanāktu tā EKO māja, ko livasgrupa piedāvā, un kas nav gluži mana sapņu māja.
Šobrīd, ņemot vērā iespējas, ir doma iegādāties to zemi, un kaut kad nākotnē celt, vai, lai dzīvotu pastāvīgi, vai kā brīvdienu māju.
Elektrība tur ir, ceļš asfaltēts līdz 200m no mājām ir. Ceļš gan nav pašvaldības. Ielu apgaismojums tur nav, apkārt meži, kas man ļoti patīk.
Gribētos jau, protams, ierasties uz māju, nevis uz daudzīvokļu nama dzīvokli katru dienu, diemžēl dažādi apstākļi to padara gandrīz neiespējamu/neracionālu šobrīd.

Re: Zeme privātmājai
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 24/02/2015 20:23

Kā tur ar to Rail Baltica dzelzceļa projektu? Nenogāzīs īpašuma vērtību, ja izrādīsies, ka esi pie dzelzceļa aizsargzonas žoga, un līdz tuvākajai pārbrauktuvei jāvālē pārdesmit kilometri pa sabiedrības pamestu celiņu?

Re: Zeme privātmājai
Autors: Zemes meklētājs (178.16.22.---)
Datums: 24/02/2015 20:44

Mans idiālais zemes gabals. Tuvu Rīgai, bet ne Rīgā. Blakus mežs.
Sakarīga grunts būvniecībai. Rajons, kas piemērots dzīvojamām mājām, nevis angāri pa logu. Sabiedriskais transports saprātīgā attālumā, lai nav 100% jābūt šoferim bērniem, vai ja kaut kas notiek ar auto.
Otrs. Uzskatu, ka izglītības, t.sk. interešu izglītības iespējas Rīgā ir labākas. Ģimenē tomēr ir jāņem visu tās locekļu intereses.
Treškārt, cenas starpība par dārgāku, bet tuvāku zemes gabalu laika gaitā kompensējas uz ietaupītā ceļa izdevumu un laika ziņā. Parasti zemes iegāda sastāda līdz 1/3 no būves cenas.
Katrā ziņā, doma par dzīvi privātmājā Latvijā ir atbalstāma. Teritorijas pietiek visiem.

Re: Zeme privātmājai
Autors: Dizis (178.16.22.---)
Datums: 24/02/2015 21:24

Rail Baltica plānotais maršruts nav precīzi nosprausts vēl, cik saprotu. Ja būs VIA Baltica ceļam labajā pusē, skatoties no Rīgas, tad tas mani vispār neietekmēs.

Re: Zeme privātmājai
Autors: he (178.16.22.---)
Datums: 24/02/2015 23:17

šeit ir kartes un info par RB:
[railbaltica.info]

Re: Zeme privātmājai
Autors: Dizis (85.10.211.---)
Datums: 26/03/2015 20:09

Visi minētie viedokļi tika ņemti vērā :)
Šodien apskatot manu noskatīto zemesgabalu, konstatēju palielas peļķes starp kokiem, ieskatam bildes:
[www.dropbox.com]
[www.dropbox.com]

Tas gan zemesgabala vienā malā, tomēr tik un tā satraucoši. Cik nopietni tas varētu būt, vai nav mirstamā kaite un tādās vietās kaut ko bet virsū/ceļ līmeni?

Re: Zeme privātmājai
Autors: ETT (85.10.211.---)
Datums: 26/03/2015 20:48

Pie tik sausa pavasara applūdis mežs nav diez cik laba zīme. Tas nozīmē, ka kaut kur netālu aizbērti grāvji, dzīvo bebri, vai kāda cita šaize.

Pašreizējā: 5 no 9


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **   *******   ********   **     ** 
 **    **    **  **   **     **  **     **  ***   *** 
 **    **     ****           **  **     **  **** **** 
 **    **      **      *******   ********   ** *** ** 
 *********     **            **  **     **  **     ** 
       **      **     **     **  **     **  **     ** 
       **      **      *******   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727