UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 10 no 11
Re: Hipotekārais kredīts
Autors: Mr. (77.219.5.---)
Datums: 03/12/2021 17:37

Ja īre ir lielāka par kredītmaksājumu un pēc kredīta nomaksas īpašuma vērtība ir nulle, jau tad esi pamatīgi vinnējis, bet ja īpašums pēc tam vēl kaut ko maksā- vispār super, tas taču loģiski. Īrētos īpašumos dzīvo tikai tie, kuriem tā ir īslaicīga dzīvesvieta, vai arī tie, kuriem nedod kredītu vai nav pirmā iemaksa.

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: jfrederiksen427 (62.217.190.---)
Datums: 23/02/2022 14:35

Visi labie dienas laiki, ja jums joprojām ir problēmas ar naudu pēc karantīnas, tad es iesaku jums doties uz saiti latvijas kazino, tas ir, ja es vienmēr paaugstināt daudz naudas, neatkarīgi no karantīnas vai nē, noklikšķiniet uz saites un paaugstināt naudu pārāk, jo tas ir godīgs tiešsaistes kazino un droši droši, ja jūs nākt uz šo saiti, tad jums būs ļoti apmierināti

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: forumietis (84.237.202.---)
Datums: 23/02/2022 17:41

Tik tizls tulkotājs sen nebija redzēts.
Šitas noteikti nav ne gugles translators, ne pat jandeksa perevodčiks.

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: Mike Ross (178.175.128.---)
Datums: 14/10/2022 14:33

Šie ir nemierīgi laiki, un pasaules ekonomika piedzīvo sliktus laikus. Daži cilvēki zaudē darbu, un viņiem vienmēr ir nepieciešama nauda, lai sevi pabarotu, kad man nebija naudas, mani izglāba aizdevumi, es varēju saņemt aizdevumu tiešsaistē un saņēmu naudu savā kartē, pateicoties viņiem, es varēju dzīvot mēnesi.

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: ETT (212.3.199.---)
Datums: 14/10/2022 23:27

Pēc mēneša bija beigts...

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: IsabellaA (147.135.172.---)
Datums: 29/11/2022 17:07

Ja vēlaties kaut kam nopelnīt vairāk naudas azartspēles ir lieliska iespēja, mēģiniet apskatīt live kazino lai sīkāk izpētītu šo tēmu, jo man šķiet, ka, pateicoties tam, jūs varat uzzināt visu, kas jums nepieciešams. Es ceru, ka jums šajā jautājumā klāsies labi. Bet neaizmirstiet arī par drošību šajā lietā tagad

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: Wered (176.241.155.---)
Datums: 04/12/2022 12:42

Banku aizdevumi ir ērts veids, kā iegūt papildu finansējumu, negaidot, līdz jūsu bizness būs guvis pietiekami daudz peļņas, lai pats finansētu paplašināšanos. Aizdevuma ņemšana nozīmē, ka varat īstenot savus plānus daudz agrāk un izmantot visas biznesa iespējas kredīts ar sliktu vēsturi [moni365.com] kas rodas, nodrošinot ātrāku un ātrāku izaugsmi. Man patīk izmantot aizdevumus arī preču iegādei vai mājas remontam

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: Visszinis (195.20.127.---)
Datums: 04/12/2022 15:43

Paņem kretīnu un baudi dzīvi. Dzīvojam tikai vienreiz :D

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: MartaS (78.84.165.---)
Datums: 19/12/2022 20:24

Vislabākais es teiktu ir sērijveida projektos. Protams jāskatās lai mājas nolietojums nav pārāk liels, jo to noteikti bankas ņems vērā, tā pat kā mājas vecumu. Ērtāk pieejams protams Hipotekārais kredīts nebanku sektorā kur ERIBORs arī neko neietekmē. Un ja ir sakrāta pirmā iemaksa mazliet lielāka, tad Hipotekāro kredītu saņemt nebūs ne kāda problēma.

Re: Hipotekārais kredīts
Autors: Aivis Varāns (77.38.203.---)
Datums: 11/04/2023 18:12

Nevarēju paiet garām diskusijai, kas šeit izvērtās. Lūk ko varu pateikt no svas puses - ja jums ir nepieciešams naudas kredīts un plānojat to ņemt internetā, izvēlaties drošus un zināmus aizdevējus. Šajā gadījumā noteikti varu ieteikt aizdevums.lv, kas sneidz patiesu un reālu informāciju par saviem pakalpojumiem un nosacījumiem nevis maldina cilvēkus. Lai veicas!

Pašreizējā: 10 no 11


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********    ******   
 **     **   **  **   **     **  **     **  **    **  
 **     **    ****    **     **  **     **  **        
 *********     **     **     **  ********   **   **** 
 **     **     **     **     **  **         **    **  
 **     **     **     **     **  **         **    **  
 **     **     **     ********   **          ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727