UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 10
Re: udens smaka
Autors: andža ()
Datums: 01/01/2012 21:37

man arī ūdens smird, arī ar visu atdzelžošanas iekārtu. Bet nu kautkā tas mani vairs neuztrauc, ir pierasts :D

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 02/01/2012 12:09

Man arī precīzi pēc diviem mēnešiem kopš boilera uzstādīšanas sāka smirdēt karstais ūdens-arī ar visiem ogles un sāļu filtriem. Man riebjas tā smaka.Tā asot kaut kāda Legionella baktērija,kas to smirdoņu rada. Rīt mainīšu boilera sildelementu uz titānu-uz tā tie aplikumi/nosēdumi neveidojoties. Dārgi-kopā ar darbu-150Ls. Toties mūžīgs(tā kā parastie esot pa pāris gadiem jāmaina,tad jau ilgtermiņā pat atmaksājas). Specs jau sola ,ka vairs nesmirdēšot-tad jau manīs.

Re: udens smaka
Autors: vlp ()
Datums: 02/01/2012 12:20

Vai tik no tā magnija anoda nesmirdēja? Varbūt var likt nerūsējošā tērauda anodu un padot kādu pus V līdzstrāvu aizsardzībai?

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 02/01/2012 12:51

Tas titāns jau arī būs ar strāvu

Re: udens smaka
Autors: vlp ()
Datums: 02/01/2012 15:06

Un cik V tad laidīs iekšā? Mīnusu laikam? Un tad jau anodu metīs ārā?

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 02/01/2012 15:27

Titānam jau pofig-pie tā tāpat nekas neturās klāt. Ja arī kaut kas pielīp,tad ātri nokrīt nost. Interesants bleķis

Re: udens smaka
Autors: dzincha ()
Datums: 02/01/2012 15:53

Man arī sākumā smirdēja, tipa sērūdeņraža smaķele.
Liku ogles un citus filtrus, it kā palīdzēja. Bet pēc pāris gadiem konstatēju, ka šis vairs nesmird un lietoju tikai striķi + 5 mikronu patronu.

Re: udens smaka
Autors: Rx ()
Datums: 02/01/2012 16:02

Neatradu uz sitiena kāds spriegums ir anoda aizsardzības sistēmās boileros, bet zemē ieraktajiem anoda aizsardzības elementiem ( princips ir viens un tas pats!) ir šādi spriegumi: Potenciālu starpība starp tērarauda un anoda materiālu ir: Ļoti laba aizsardzība, derīgs anods, spriegums no 1 līdz 1,4V. Ja zem 0,87V, nederīgs anods. Domāju, ka tas arī parāda potenciālu, kas jāpieliek : No 1.0 līdz 1,4V. Uz priekšu draugi!

Re: udens smaka
Autors: vlp ()
Datums: 02/01/2012 16:35

Tātad mīnuss jāliek?

Re: udens smaka
Autors: Rx ()
Datums: 02/01/2012 17:17

"Anods" ( titāns)ir elektroda nosaukums, kam jāliek "pluss+"! "Katods" (tērauda korpuss) ir tas pie kā jāliek "mīnuss-". Anods dilst, katods aug.

Pašreizējā: 8 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **   ******     *******  
 ***   ***  **        ***   ***  **    **   **     ** 
 **** ****  **        **** ****  **                ** 
 ** *** **  ******    ** *** **  **   ****   *******  
 **     **  **        **     **  **    **          ** 
 **     **  **        **     **  **    **   **     ** 
 **     **  ********  **     **   ******     *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727