UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 9 no 10
Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 04/01/2012 12:59

Vakar man uzlika to titāna brīnumu-tad jau manīs,kas būs. Vismaz šodien jau sēra smaka gandrīz pazudusi. Interesants fakts,ka tas titāna sildelements ir patentēts pasākums un katlu/boileru ražotāji par to spiesti maksāt. No turienes jau lakam arī tā cena rodas.
Tā arī ir-titāns ir +, korpuss ir mīnuss

Re: udens smaka
Autors: KazhaKazha ()
Datums: 04/01/2012 17:15

kur pirki?

Re: udens smaka
Autors: khe ()
Datums: 04/01/2012 17:56

Kā meistars pielika jauno anodu - urba vākā caurumu, vai citādi? Kā to vadu dabūja klāt? Pats var uzstādīt šamo pasākumu?

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 04/01/2012 18:28

Ja jau tas ir patentēts pasākums,tad diezin vai var pats uztaisīt:) Godīgi sakot,es nemaz neskatījos,ko un kā meistars dara.Visādā ziņā izņēma veco,un ielika jauno-titāna,kas ir n-tās reizes mazāks nekā vecais magnija. Iesprauda rozetē pārveidotāju un aizgāja...Ak jā-savāca manus 150Ls un tad aizgāja:)

Re: udens smaka
Autors: vlp ()
Datums: 04/01/2012 19:32

Tātad izņēma misiņa teni(sildelementu) un ielika titāna teni, kuram pieslēdza arī + līdztrāvu un mīnusu pie korpusa? Un magnija anodu arī izņēma? Un ko tur lika vietā?

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 05/01/2012 10:14

Tā-bik esmu saputrojis-nomainīts tiek tikai anods-magnija anoda vietā titāna anods! Pie titāna pluss,pie korpusa(jebkurā vietā,kur var piestiprināties)-mīnuss.
Nu šodien ūdens vairs nesmird vispār! Es baigi priecīgs,jo mani tā smaka tracināja! Viens nosacījums-tas pasākums darbosies,ja smird tikai karstais ūdens-tobiš-tas baktēriju perēklis veidojas pašā boilerī. Ja smird abi,tad jau neko-vaina ir saknē-t.i.urbumā. Savukārt,lai nesmirdētu aukstais ūdens,liku ogles filtru.Pagaidām ir ok,tad jau redzēs,cik ilgi.Solīja jau,ka ogles filtrs divus gadus kalpojot.Vo!

Re: udens smaka
Autors: IngaV ()
Datums: 05/01/2012 10:57

Karstā ūdens smaka parasti veidojas sulfītus reducējošo baktēriju iedarbībā (tās nav nekādas legionellas), bet tiešām bieži var novērst nomainot magnija anodu uz titāna anodu. Ja ir uzstādītas ūdens attīrīšanas iekārtas, anodu var citreiz vispār izņemt. Vēl problēmu atrisina ūdens hlorēšana (sevišķi, ja smaka ir arī aukstajam ūdenim) - tiek uzstādīts NaOCl dozators, kurš arī dezinficē ūdeni.

Re: udens smaka
Autors: Jo ()
Datums: 05/01/2012 12:16

raihs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ja jau tas ir patentēts pasākums,tad diezin vai
> var pats uztaisīt Godīgi sakot,es nemaz
> neskatījos,ko un kā meistars dara.Visādā
> ziņā izņēma veco,un ielika jauno-titāna,kas
> ir n-tās reizes mazāks nekā vecais magnija.
> Iesprauda rozetē pārveidotāju un aizgāja...Ak
> jā-savāca manus 150Ls un tad aizgāja


Es uz pakalas-atdot ne par ko 150Ls. Sitam marketolagam kas mainija anodu var ieteikt nakosam klientam meginat iestastit ka anods izdala udenii sudraba jonus un prasit par tadu brinumu 200Ls.

Re: udens smaka
Autors: raihs ()
Datums: 05/01/2012 12:24

Jo
Tu man varēji piedāvāt citu-lētāku un labāku- risinājumu? Vai tu gribēji tikai kaut ko "iekakāt" forumā?

Re: udens smaka
Autors: Jo ()
Datums: 05/01/2012 12:39

Letakais risinajums ir izmest to anodu vispar un apskatit kas notiek ar udeni. Otrs variants panemt titana gabalu un piesiet ar drati pie siltuma deveja caurules.Ja tev pat DRAZICE 200L kombinetais boilers kas var maksat ap 300Ls uzskatu ka ta ir parak liela investicija un galvenais nav vajadziga. Smaka viss drizak pazuda ne tapec ka ielika titana anodu, bet tapec ka vairs nav parasta anoda.

Pašreizējā: 9 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******   **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **    **  ***   ***  **     **   **  **  
 **     **  **        **** ****  **     **    ****   
 ********   **        ** *** **  **     **     **    
 **         **        **     **   **   **      **    
 **         **    **  **     **    ** **       **    
 **          ******   **     **     ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727