UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456789
Pašreizējā: 9 no 9
Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: qwe ()
Datums: 27/02/2012 00:43

psc, tāds cirvis... Šitāds klauns nav redzēts... jejbogu.

subaru
Man ir apnicis ar tevi diskutēt, jo tu pusi no manis teiktā neatceries, bet otru pusi nagla apgriez kājām gaisā.
Kurā vietā es esmu pret granulu katlu? Muļķi! Un kāpēc man vispār būtu jāargumentē tas, par ko es neesmu teicis nevienu konkrētu "pret". Vienīgais "pret", kas nāca no manis par granulām, bija salīdzinājums tavam kategoriskajam malkas un pat gāzes apkures nonievājumam. Vienīgais, kuram būtu kaut kas jāargumentē, esi tu pats. Var palūgt pārlasīt tev pašam savus postus? Tu esi vienīgais, kas šeit noliek citus katlus un savējo cel debesīs bez argumentiem, tajā pašā laikā ignorējot argumentus kāpēc daudzi ir "PAR" sveci. Vai arī termins "sūds" tavā valodā ir arguments?
Un, lai nobeigtu šo bezjēdzīgo diskusiju - atbilde visiem taviem jautājumiem ir izlasāma 6 postus augstāk manā Post Scriptumā.
Par cik tu jau to esi pēdejo teikumu aizmirsis, tad vēlreiz atgādinu par P.S.

:D

Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: subaru ()
Datums: 16/03/2012 01:14

qwe, tu tak pats sevi apgriez kājām gaisā- vai nav tavi vārdi ka "lai ko, bet granulas nekad"? ha ha, cilvēk, esmu visu laiku teicis ka gan jau labi jūsu katli, tikai nevajag čakarēt galvu citiem. es pievedu piemērus kapēc uzskatu jūsu sūdu sveces par sūdu, bet tu qwe to nevari par granulu apkuri. vienkārša aritmētika, un atver beidzot pats ačteles.

Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: subaru ()
Datums: 16/03/2012 01:22

+ pievedīšu vēl piemēru pret sveces tipa katliem- liela daļa šo katlu lietotāju ar laiku sāk kurināt ar akmeņoglēm. kādēļ? tādēļ ka iegūst ilgākus intervālus starp kurināšanām. pareizi? tikai nezin ka akmeņogles maksā vairāk, nekā izmantojot kokskaidu granulas atbilsošos katlos. + ar akmeņoglēm ir jāstrādā- jāatnes, pelni jāiznes, vajag novietni...bet granulām tā nav. izmantojot granulas pelni( kā piemērs) ir jāiznes reizi mēnesī max. 1/2 spaini. vispār spējat šo salīdzināt?

Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: subaru ()
Datums: 16/03/2012 01:32

andžam. jūs, cilvēk, pērkat briketes par to pašu naudu ko granulas, bet nevēlaties šistēmu automatizēt un kļūt vairāk neatkarīgs? jums pašam par savu sveces katlu smiekli nenāk?

Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: difjuz ()
Datums: 25/12/2012 16:06

Domāju, ka subaru vajadzētu pieslēgt granulu katla turpgaitai,lai viņš varētu pilnīgi izbaudīt nevergošanas komforta ieplūšanu savos atrofējušos locekļos un tīksmināties par malkas negatavošanai ietaupītā laika izmantošanu piršanai ofisa krēslā,pieslēgt barošanas sistēmai vēnā lai atbrīvotu no košļāšanas verdzības.Būsim moderni, ietaupīsim šo dzīvesprieku ,kurš rodas mūsu organismam kustoties un pārvarot fizisku slodzi lai piešķirtu nozīmi savai esamībai,un izmantosim ietaupīto laiku lai nodotos visaptverošai marasma atrofijai un indulģēšanai par to.Kurināšana ir lieliska padarīšana ,ja cilvēkam tā sagādā prieku,tāpat kā jeb kura cita vienkārša lieta šajā dzīvē,šķiet cien. subaru sen vairs prieku nekas nesagādā.(pus6)

Re: Kuru "sveces" tipa katlu izvēlēties
Autors: Gints__ ()
Datums: 25/12/2012 19:18

Ir tāds jēdziens interneta trollis (internet troll angliski). Varat googlē pameklēt sīkāk raksturojumu, bet galvenais šī tēla mērķis ir besīt citus un baroties no citu ļaužu sašutuma un emocijām.
Subaru ir tipisks šīs savas sugas pārstāvis.
Ignorēšana ir tas, kas viņus parasti salauž :D

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456789
Pašreizējā: 9 no 9


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  ********  **     ** 
 **     **  **    **   **  **      **      **   **  
 **     **      **      ****       **       ** **   
 **     **     **        **        **        ***    
 **     **    **         **        **       ** **   
 **     **    **         **        **      **   **  
  *******     **         **        **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727