UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: EdgarsL ()
Datums: 26/04/2010 16:47

Velreiz par to pasu...
Visu laiku domaju ka veikt parbuvi ar minimaliem finansu izdevumiem( tai pat laika lai ta pareizi funkcionetu)- vai sada shema darbosies (praktiski, faktiski vai ta ir pareiza)? :

[content20-foto.inbox.lv]

Paldies.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 27/04/2010 09:19

nu zini šitā shēma ir pilnīgi nekur, ja netici tad lai kāds tev to realizē.es uz sviestu neparakstos jo zinu kas no tā iznāk,netici visam tam ko zīmē mākslinieks ar virtuālo kŗāsu otu prakse ir rūgtaun šito shēmu aizmirstiitsevišķi šādā izpildījumā par aķa ieslēgšanu un nejēdzīgo atpakaļgaitas piesildīšanu no divu loku kopējā kontūra, šitās sistēmas analīzes rezultāts ir negatīvs ( mirusi sistēma ).
neviens tev tā uz dullo tos knifus neiedos jo ne katram tie ir zināmi.lai sāktu būvēt man neviens nav nolicis priekšā tādu zīmējumu lai es to nepārlabotu.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: EdgarsL ()
Datums: 27/04/2010 09:38

Pedejo shemu pats zimeju, vnk. velme tikt skaidriba kadai tai sistemai jaizskatas, lai varetu satamet cik liels budzets vajadzigs lai to ierikotu, jo uz ziemu gribas kajas sildit, nevis dzivot aukstuma :D
Labi, meklesos talak. Paldies.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: slēpnis ()
Datums: 27/04/2010 11:40

Silto grīdu kolektoram tev vajag tādu pašu loku ar vēl vienu esbe vai citu 3virzienu vārstu, kā radiatoru lokam. Jo tiem taču nepieciešams sajaukt dažādas temperatūras!

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 27/04/2010 11:42

Edgar Es ne no ļauna, bet tā nu tas ir ka šis tavs zīmējums ir bleķis.Starp citu lai nav jālauza galvu varu uzaicināt uz katleni siguldā tad tev būs pilns priekšstats par labāko risinājumu akumulatoru apsaites jomā uz šo dienu manā izpildījumā ar visiem tev vēlamajiem kontūriem.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: slēpnis ()
Datums: 27/04/2010 12:21

Redz, kur tipveida slēgums bez visiem izplešanās traukiem un drošības grupām. Grīdām jāpievieno paralēli tāda pati shēma, kā radiatoriem. Un protams, vadība abiem sūkņiem.

[content20-foto.inbox.lv]

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 27/04/2010 23:18

tā jau domāju ka kādam izlīdīs kaut kas līdzīgsun teorētiski pareizs, tikai reālajā vidē šī shēma sagādā galvas sāpes un raizes jo ir sajaukta hidraulika un problēmas sagādā iekurināšanas moments līdz pilnas sistēmas uzsildei.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: slēpnis ()
Datums: 28/04/2010 09:29

Man šitā shēma īpašas galvassāpes nesagādā. Jā, ir viens moments pie uzsilšanas, kad atpakaļejošais iet caur akumulatoru, ja katla sūknis uz brīdi atslēdzies dēļ nepietiekamas temperatūras. Bet domāju shēmas vienkāršība šo trūkumu atsver. Ja ar normālu cuku iekurina tad to vispār nemana. Ja Tev ir kas labāks, liec galdā. Savādāk sausa runa. :)

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: khe ()
Datums: 29/04/2010 09:22

Pareizi Slēpni! Reklāmu jau arī citur var bīdīt. Mani šī tava shēma arī pilnīgi apmierina. It sevišķi, ja nebakstās ar iekurināšanu un katlam ir pietiekoša jauda.

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Datums: 29/04/2010 15:51

Jā kāds aizrāvies ar pašreklāmu vai ar pašapmierināšanos! :)

Slēpņa shēma man ar liekas diezgan o.k. protams uzlabot var visu un vienmēr bet problēmas neredzu ja to izmanto liekas ka var pat šoto vienkāršot.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ** ** **  ********* 
 **     **   **   **   **     **  **  ****  **     ** 
 **     **    ** **    **     **  **   ***  **     ** 
 ********      ***      *******   **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727