Logi
Ceļu būves firma "A.C.B." veic lielāko šīgada projektu ceļu būves nozarē
Jau mēnesi ilgst autoceļa A1 posma Rīga - Baltezers - Ādaži vērienīga rekonstrukcija, kuru veic ceļu būves firmas "A.C.B." un uzņēmuma "Tilts" konsorcijs, pēc rekonstrukcijas pabeigšanas ieguvēji būs gan autobraucēji, gan Baltezera un Ādažu apkārtnes iedzīvotāji.
Firma "Andris" piedāvā atlaides logu un durvju siltināšanai
Ir pasludināts, ka gāzes tarifi mūsu valstī tuvākajā laikā kāps par 7 procentiem. A/S "Rīgas siltums" pārstāvji ir paziņojuši, ka līdz ar to palielināsies maksa par siltumu.
Pabeigta Mālpils profesionālas vidusskolas renovācija
Šovasar, 2. jūlijā a/s Siguldas Būvmeistars ekspluatācijā nodos Mālpils profesionālo vidusskolu, kuras atjaunošanas darbi ilga veselu gadu. Tā laikā laboratorijas korpusam tika demontēti neizmantotie 2,5 stāvi, atjaunots pagraba un pirmais stāvs, uzlikts jauns jumts, nomainīti logi un veikta iekšējo komunikāciju pārbūve.
Īsts Jānis - latvietis ar nedaudz korpulentu figūru, mazliet (!!) iereibis, rokās pusizdzertu alus kausu- jautrības un labestības gigants
Valstij jāsekmē daudzdzīvokļu māju rajonu pievilcība pilsētās
Latvijai jārēķinās ar attīstīto Rietumu valstu pieredzi, ka pārāk plaši izvērsta privātmāju rajonu celtniecība lielajās pilsētās nākotnē radīs problēmas gan sociālā ziņā, gan no vides tīrības viedokļa. Līdz ar to ir jāsekmē pašreizējo daudzdzī...
Salons "Grīdas un mēbeles" Mūkusalas ielā 42 pavisam nesen ticis pie jauna nosaukuma un nedaudz citāda veidola, tagad to atpazīsiet kā salonu "Objekts"
Universāls vadības modulis - LOGO!
2002. gadā darbību ir uzsācis SIEMENS autorizētais izplatītājs SIA "EMT", kas nodarbojas ar elektromateriālu vairumtirdzniecību.
Šopavasar nepieredzēti liels pieprasījums pret saules aizsardzības sistēmām
Šogad, sākoties siltajai sezonai, saules aizsardzības sistēmu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA ALAN Ltd. konstatējis nepieredzēti lielu pieprasījumu pēc individuāli konstruētām marķīzēm, žalūzijām un aizkariem.
Nozīmē ekspertīzi strīdā par vēstniecības ēkas izbūvi Kopenhāgenā
Rīgas apgabaltiesa šodien SIA "Arhitektonika" prasībā pret Ārlietu ministriju (ĀM) par Ls 47 434 autortiesību kompensācijas un zaudējumu piedziņu, kas saistīta ar Latvijas vēstniecības ēkas būvi Kopenhāgenā, nolēma nozīmēt ekspertīzi.
Kad vienreiz ieliek plastmasas logu, var saprast tā daudzās priekšrocības. To viegli tīrīt, tas labi notur siltumu, un ir ērts ekspluatācijā
Intervija ar firmas "KRONE" mārketinga direktoru Aigaru Barčevski.
Izskatīs "Arhitektonikas" un Ārlietu ministrijas strīdu par vēstniecības ēkas izbūvi Kopenhāgenā
Rīgas apgabaltiesa piektdien, 30.maijā, nozīmējusi izskatīšanai SIA "Arhitektonika" prasību pret Ārlietu ministriju (ĀM) par Ls 47 434 autortiesību kompensācijas un zaudējumu piedziņu, kas saistīta ar Latvijas vēstniecības ēkas būvi Kopenhāgenā.
Krūzes ielā 3 atrodas VIVACOLOR specializētais krāsu veikals, kurā ieejot ikviens sajutīsies kā nelielā krāsu paradīzē
Izdod grāmatu "Māja laukos. Būvniecība, remonts, rekonstrukcija, interjers"
Apgāds "Valters un Rapa" izdevis grāmatu "Māja laukos. Būvniecība, remonts, rekonstrukcija, interjers", aģentūru LETA informēja apgāda "Valters un Rapa" reklāmas speciālists Kaspars Poikāns.
Skatīs lietu par patvaļīgu būvniecību Brīvības ielā 120
Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa rīt, 21.maijā, skatīs lietu par Rīgas domes pieņemto lēmumu, ar kuru tika uzdots nojaukt patvaļīgās būvniecības objektu Rīgā, Brīvības ielā 120.
Windows.Doors.Roofs - 2003 - 4. Starptautiskā logu, durvju un jumtu izstāde
Norises laiks: 27.05.-30.05.2003
Windows & Doors - Logu un durvju izstāde
Norises laiks: 07.04.-10.04.2003
Windows.Doors.Roofs - 2003 - Dažādi logu, durvju, ,jumta materiālu veidi un to pielietojums
Norises laiks: 22.04.-26.04.2003
Drošas slēdzenes
Šeit aplūkotās slēdzenes ir slēdzeņu sistēmas, kas sastāv no trim un vairākiem fiksējošiem elementiem.
Nekustamā īpašuma eksperta domas
Mājokļa izraudzīšana ir visnotaļ individuāls process, kurā daudzi veiksmīgi iztiek ar savu zināšanu un pieredzes kopumu, bet citi tomēr taujā pēc speciālista padoma.


