UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 13 no 17
Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Antins (80.90.5.---)
Datums: 10/12/2009 14:28

nu, muldeet jau var daudzko. ja taada fignja buutu, visi sen jau buuveetu ar aaderu notikshanu, t sk pilseetaas, un buutu jau aparaati, kas raadiitu krustpunktus, tiiklus, uttp :\
tajaas muldeeshanaas tik daudz elementaaru pretrunu, ka tikai mulkis tam var ticeet imho - piem aaderu tiikls paarklaaj visu pasauli taa ka sanaak tiikls ar statrpi starp krustpunktiem cik tur tie metri ( toch mazaak pa 10), un krustpunktos nekas neagot, un visi slimojot un mirstot.
pa cik tagad ir diezgan briivi pieejami aerofoto, t sk caur google maps, visi var savaam aciim paarliecinaaties, ka foto no augshas uz labiibas lauku, pljavu, mezhu, uttp neraisa asociaacijas ar ar tiiklu, kura krustpunktos nekas neaug, vai ir nokaltis, uttp. tiiri normaali lauki / mezhi, vienmeeriigi un bez kaadaam anomaalijaam. bet nu idiotu jau nekad nav truucis, uz kuriem i astrologi, i aaderu mekjleetaaji, i visaadi kaspirovski, i citi bleezhi var zalji dziivot...

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Rx (91.188.39.---)
Datums: 10/12/2009 16:13


Antiņš saka:"....nu, muldeet jau var daudzko...." Tiešām . Muldēt var. Tikai ne no zināšanam.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Valdis Liepa (---.cust.tele2.lv)
Datums: 10/12/2009 16:39

Skeptiķim vajag pavērot dabu sev visapkārt ne tikai no augšas,bet arī tuvplānā.
Vecrīgu var arī no augšas, kāpēc ielas ir saliekušās ne jau visas ir gar Rīdzenes gultni, vai tad viduslaikos taisnu līniju nevarēja novilkt.
Pētīt un izzināt ir katra padarīšana,ja āderes savu struktūru saglabā nemainīgu, tad Radona gāze,kas ir 7 reizes smagāka par gaisu, ir vieglāk attālināma no dzīvojamās telpas,tas ir pagrabu no augšstāva nodalot ar durvīm,telpas vēdināt un guļamtelpas izvietojot otrajā stāvā.
Joprojām esmu gatavs kādam interesentam ,,topenē,, norādīt 100m2 mājas ieteicamo būves vietu. Bez šaubām vairāki ieteikumi būtu salīdzināšanas vērti.
Daudzi izcili atklājumi sākotnēji bijuši vienkārši zaimošana./B.Šovs/

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: aurelijs (81.198.148.---)
Datums: 12/12/2009 16:47

Man liekas, ka ideja ir lieliska. Ņemot vērā ka vidusšķira pie mums neveido pat dažus procentus, līdzīgu risinājumu varētu apsvērt daudzi uzņēmīgi vīrieši.
Tiešām jauki, ka kāds praksē pierādījis to ka māju iespējams uzbūvēt <10K LVL. Paldies!

Lūdzu pastāti vairāk par logiem.
Koka statņu jaunbūvē plānoju likt vairākus neveramus, milzīgus logus (2x3) ar divkameru (trīs stiklu) stiklapaketi.
Plānoju no ražotāja pasūtīt tikai stiklapaketi un bez rāmja montēt to tieši ailē. Nostiprināt ar koka brusiņām, šķirbas aizpildot ar putām. (nokrišņi un palodzes piestiprināšana nesatrauc, jo māja ir vienstāvu un tai ir liela (1.2m) jumta pārkare. līdz ar to nokrišņi netiek klāt).
Kāda varētu būt tādas stiklapaketes cena par vienu m2?
Vai tāds variants ir reāls?(varbūt ir kaut kādi zemūdens akmeņ?)

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Valdis Liepa (---.cust.tele2.lv)
Datums: 12/12/2009 18:12

Horizontāli 3m platu logu vēlams sadalīt 3daļās, jo trīskāršā pakete ir pietiekoši smaga lai to divatā varētu pārnēsāt. Loga rāmim labāk izfrēzēt 9x1,5 cm gropi paketes iestrādei, gar apakkšmalu ārpusiļaē 2cm augstu un 0,5cm dziļa grope palodzei arī var noderēt. Mans ieteikums paketes iestrādei izmantot 15x6cm šķautņus, jo savādāk grūti būs nolīmeņot tās 3 atsevišķās paketes.Paketes 1m2 vasarā maksāja 25Ls.
Lai veicas!

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 12/12/2009 18:30

Paketi njeemu ar pvc KBE 5-kameru profiilu bez jebkada daliijuma ar 6 mm stiklu
Kkkas pie 6 m2 maksaaja zem 150 ls
Diemzhel tas ir bez pvn

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 12/12/2009 18:31

Svera ap 250 kg!

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: aurelijs (81.198.148.---)
Datums: 12/12/2009 18:42

to m. -> tā bija divkameru pakete?

Paldies!

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 12/12/2009 18:58

5-kameru plastmasas ramis un 2-stiklu pakete 6-4-6

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: E. (195.244.138.---)
Datums: 15/12/2009 13:51

m.

Ja jau ir 2 stikli, tad ko nozīmē 6-4-6?

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 15/12/2009 14:52

6 milimetrus biezi stikli 4 mm vietaa.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: valdis liepa (---.bitemobile.lv)
Datums: 16/12/2009 17:07

Manai paketei kopējais biezums ir 42mm/ 4s+14g+4s+14g+4s/, līdz ar to arī paštaisīts ramis. Ir dzirdēts, ka ar šādu paketi var izgatavot veramos logus arī.
Par stikla iekšējās virsmas temp. vislabāk pārliecināties, kad ārā lielie mīnusi.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: m. (78.84.91.---)
Datums: 16/12/2009 17:32

Tav tas stikla paeketes ir kkur rupniaciski razhotas vai pac liki kopaaa? Lasiju ka vienas kameras pakete ekonomee 50% siltuma un 2 kameru - 75%. Nez par cik sanaak dargaak ta 2 kameru un vai vinju parastaaa standrata profilaa var ielikt. Varbuut man ar vajadzeja tadas nemt.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 16/12/2009 19:26

man ir trīsstiklu pakete. ir labāk kā divstiklu variants. bet tagad taisītu savādāk - pareizāk. divstiklu pakete + atsevišķs stikls, kas atrodas ārpusē. tad gan, paketes iekšējais stikls ir tāpā t kā telpas gaiss.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Pow (80.232.177.---)
Datums: 17/12/2009 11:44

v_t, vai tādus logus rūpnieciski kaut kur ražo? Tu domā koka divdaļīgu, kur iekšā pakete, tad liela gaisa sprauga un ārā stikls?

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Valdis Liepa (---.bitemobile.lv)
Datums: 18/12/2009 13:55

Divdaļīgs rāmis ārējais ar paketi un iekšējais ar vienu stiklu nāk komplektā somu mājām. Virināmā loga daļa parasti ir 40-50cm plata. Ekspluatācijā ērtāks viens rāmis ar 3stiklu paketi.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 18/12/2009 14:01

Vidējais, cik zinu, var būt kas plānāks un vieglāks par stiklu

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 18/12/2009 16:03

Pow
stiklu izvietojums tieši tāds. es skatīju variantu, kur ārējais stikls un pakete ir vienā rāmī un nav atsevišķi verami. gaisa sprauga starp ārējo stiklu un paketi bija apmēram divas reizes platāka kā standarta pakete. man šķiet, ka staļi piedāvāja kaut ko līdzīgu. kad pieliek plaukstu iekšējam stiklam, tad iesākumā nevar saprast, kas par vainu. pēc tam pielec - tas ir silts. funktieris ir jau sagatovojies sajust aukstu, bet iznāk aplauziens.
īsti nesaskatu, kur rodas kaut kādas neērtibas ekspluatējot šādu logu.
man visur ir 3stiklu paketes un 2 jumta logiem ar parasto 2nieci. tāpēc varu salīdzināt, ka 3niece ir labāka bet tikai nedaudz. abām ir viena vaina - aluminija lenta, kas iet pa perimetru paketei un ir labs aukstuma tiltiņš.
saulkrastos vienam ss īpašniekam redzēju paštaisītu 3 stiklu logu. viņš no ārpuses uz līstītēm un silikona bija uzlicis ārējo stiklu.
ja ir vēlēšanās taupīt siltumu, tad tas arī ir darāms darbs.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Projektētājs (213.21.206.---)
Datums: 18/12/2009 16:07

Sveiki! Izlasīju visu diskusiju - `Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?` no kuras vismaz puse ir par āderēm. :D Tas tā.

Esmu no tiem, kas tām āderēm tic un priekš savas mājas arī esmu saucis rīkstnieku āderu noteikšanai.

Tapēc gribēju uztaisīt neleilu ekspermentu.

Valdis Liepa izteica piedāvājumu uz vienkāršas topenes norādīt āderes. Tad nu Valdi es aizsūtu savu zemesgabalu uz kuru Jūs varat sazīmēt tās āderes un tad es plašākai publikai paziņošu vai sakrīt vai nē.

Re: Kā ātri un lēti uzbūvēt labu ģimenes māju?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 18/12/2009 16:29

Runājot par stikliem esmu savulaik piedāvājis ļaužiem, kam "krievu pakete" (tā, ko daudzdzīvokļu mājās lika sākot ar 70-to gadu otro pusi, kas tīrot jāskrūvē vaļā un starp stikliem apmēram 8 cm) pie viena no rāmjiem iekombinēt trešo, vidējo stiklu.
Projektētāj, atsūti man arī to topeni joka pēc ;)

Pašreizējā: 13 no 17


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******   **     **   ******   **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **   **  **  
 **     **  **         **     **  **          ****   
 ********   ********   *********  **           **    
 **     **  **     **  **     **  **           **    
 **     **  **     **  **     **  **    **     **    
 ********    *******   **     **   ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727