Metāla izstrādājumu tirdzniecība

Latvijas IKP no krīzes zemākā punkta audzis par 9,6%

Latvijas IKP no krīzes zemākā punkta audzis par 9,6%

Šā gada 3.cetruksnī Latvijas ekonomikas izaugsme bijusi viena no straujākajām Eiropas Savienībā (ES) – iekšzemes kopprodukts par 6,6% pārsniedzis iepriekšējā gada atbilstošā ceturkšņa līmeni, bet, salīdzinot ar krīzes zemāko punktu - 2009.gada 3.ceturksni – par 9,6%.

Tuvojas Baltijas nozīmīgākais būvniecības notikums – izstāde "Māja I 2012"

No 15. līdz 18. martam Ķīpsalā notiks starptautiskā  būvniecības izstāde "Māja I 2012", kurā  tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, aktuāli celtniecības un remonta risinājumi ikvienam mājoklim.
2010. gads Ruukki Latvija bijis stabilizācijas un eksporta gads

2010. gads Ruukki Latvija bijis stabilizācijas un eksporta gads

Uzņēmums Ruukki Latvija - Metālu produktu un sistēmu piegādātājs Latvijā, neskatoties uz sarežģīto būvniecības un metālapstrādes tirgus situāciju Latvijā, 2010. gadu aizvadījis veiksmīgi un sasniedzis 13,194 miljoni LVL lielu apgrozījumu.

Uzmanību! Viltoti profesionālie elektroinstrumenti.

Tā kā portāla www.building.lv darbiniekiem nācās saskarties ar blēžiem, kuri labprāt viltotu instrumentu būtu pārdevuši kā oriģinālas izcelsmes produktu, jautājām profesionālo instrumentu Pruduktu menedžerim Mārim Iekļavam no SIA Robert Bosch, kā atšķirt oriģinālu instrumentu no falša, jo šī problē...
Jaunās industriālās ražotnes Latvijā - 2008. gada pārskats

Jaunās industriālās ražotnes Latvijā - 2008. gada pārskats

Pašlaik daudz runājam par faktu, ka palielinājies to uzņēmumu skaits, kuri pieteikuši maksātnespēju, bet maz uzsveram, ka šogad Latvijā ir atvērtas daudzas jaunas, modernas ražotnes, ziņo "Komersanta Vēstnesis".

Svinīgi atklāj daļu atjaunotās RVR - metālu distribūcijas centru

"Rīgas vagonbūves rūpnīcas" (RVR) jaunais īpašnieks - AS "Severstallat" - šodien svinīgi atklāja daļu atjaunotās RVR - metālu distribūcijas centru.