UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678910
Pašreizējā: 10 no 10
Re: Māju cenas Latvijā
Autors: GirtsL (85.115.111.---)
Datums: 28/03/2013 20:30

slepnis nelog saka patiesibu
Pirms uznemties lielako dalu celtniecibas uz saviem pleciem, vajag kartigi apdomat vai buvnieciba tiesam ir hobijs, dzivesveids un ari izklaide, ja neparklausijaties.
Pedejos 3 gadus tas ir mans dzivesveids, jo stradju 5 dienas nedela no 9-18, vasaraas nevaru vien sagaidit darba dienas beigas un brivdienas, lai aizskrietu lidz savai toposai majai ko padarit, sliktaka gadijuma ko paplanot, samerit izdomat, pedejais aiznem visvairak laika, jo pec profesijas neesmu celtnieks, lielako dalu no darbiem daru pirmo vai otro reizi, bet mani tas viss reaali aizrauj un saista.
Ja gadijuma ir sudigs garigais vai kadas problemas, aizbraucu uz maju un visas domas pazud, es burtiski ieplustu cita pasaulee, kas uzladee un pozitivi pavelk.
Daudz info smelos ari no shi foruma :)
Veelu veiksmi!

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: bern (213.115.120.---)
Datums: 29/03/2013 00:34

Atbilde -pie mums viss process sākot no pilsētplānošanas ir neefektīvi un ne uz mērķi organizēts. Tie piemēri te pa 10 diskusiju lapām pamazām salasās!

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: piena paka (81.230.205.---)
Datums: 29/03/2013 01:44

Bezpajumtniek, pielauju domu, ka zeme naca komplekta ar maju un piedavajums likas neatvairams, bet padoma velreiz vai ir verts ielikt naudu pilniga grausta ja jau majas pamati tagad ir vajais punkts. Iesaku paraleli izvertet ka butu ja buvetu visu no jauna, turpat blakus.

Zemes gabalam naudinu sakraju divus gadus rupigi liekot latu pie lata. Bija nedaudz dargak, tacu Vecriga ir sasniedzama ar velo 25 minusu laika.

Buvniecibas procesu gribu vienkarsot lidz minimumam izmantojot musdienu materialu prieksrocibas. Si veco laiku domasana ir ta kas vel nav mainijusies. Tapec ari ir daargi! Piemeram, kadelj stiegrot majas pamatu platni, ja ir pieejams metala skiedru betons? Saliek formu, siltinajumu, vel sho to un gazh virsu briinum-betonu. Savukart sienam siltinajumu neizmantosu vispar, ta vieta izvelesos 50cm biezus blokus. Pats rupesos, lai muretajs mure blokus precizi, ar minimalu shuvi, lai pec tam sienas lidzinasanas darba ir mazak. Rezultata iegustu divas lietas, siltinatu sienu un minimalas iekssienas lidzinasanas izmaksas, regipsis ka tads vispar netiek izskatits ka variants. Sis profesijas zinataji varetu uzskaitit vel daudz un dazadas lietas kuras vienkarsi nevajag darit, ja izvelas nedaudz citadaku, modernaku risinajumu tas pasas problemas atrisinasanai. Un rezultata VAR ietaupit! Tikai viss triks ir taja, ka neviens latviesu merenais celtnieks vai arhitekts tev to nepateiks prieksa, pasam tas viss bus ar stangaam jaizvelk.

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: nuuu (87.110.100.---)
Datums: 29/03/2013 08:51

piena paka


Par kādiem 50 cm blokiem ir runa? Laba doma.

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: Vienstāvs (212.93.105.---)
Datums: 29/03/2013 09:06

Biezo bloku nianses ir forumā apspriestas - piemēram, gāzbetonam siltumpretestību mēra laboratorijā pie viena mitruma, bet ekspluatējot Latvijā sienās mitrums tomēr ir lielāks, kamēr kubikmetrs vates maksā mazāk kā kubikmetrs gāzbetona. salmiunmali.lv blogā var redzēt fobrobetona liešanas procesu utt, mans īsais secinājums - tas ir veids, kā paātrināt, bet ne palētināt procesu. Neesmu flīzētājs vai flīžu fans, bet, ja daudz vajg, izdevīgi esot braukt uz Białystok vai vismaz uz LT.

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: Rx (77.38.137.---)
Datums: 29/03/2013 10:26

Ir jau labi, tā pamatīgi, uz simtiem gadu kalpošanu būvēt māju....Diemžēl laiki ir mainījušies! Nāk paaudze, kam "mūsu" zemītes mīlestība ir savādāka. Visa pasaule TUVU. Viss labais ir (?) TUR. Un 50cm siena nav tas pats kā 30cm siena un mūsdienīga siltuma izolācija. Jāatcerās, ka Jūsu dzīves uztveres pamatīgums Jūsu bērnos var netikt novērtēts.....Un Jūsu cenšanās nākotnes vārdā būs veltīga. Tāpēc, nepārspīlējiet savā gribēšanā, bet saglabājiet mērenību visās tās izpausmēs...ieskaitot sienu super līdzenumā, pamatu zemestrīces izturībā, jumta simtsgadu garantijā. Lieldienas ir klāt!

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: Valdis Liepa (212.93.100.---)
Datums: 29/03/2013 11:16

Pašu būvēto māju pieredze ļauj ieteikt 30 cm sienu un 3 stiklu dubulto paketi. kas visu ziemu sākot no DA līdz DR krietni dienā sildīs māju un naktī neļaus atdzist / 2stiklu pakete stikla iekšējā virsma sala laikā ir tikai +14* sienai arī sala laikā telpas t*/.
Būvfiziķi viegli var aprēķināt pie kādām āra t* cik bieza siena sāk dzesēt māju un cik dienas gadā tas notiek.
Siltas un saulainas brīvdienas!

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: > Gints (213.115.120.---)
Datums: 29/03/2013 12:32

Cilvēk mīļais, Tev ir selektīvā redze -subsīdijas redzi, bet 14X augstāko zemes cenu, nekustamā īpašuma nodokli un darba spēka izmaksas Dānijā ne! Saliekot to visu kopā vēl ir labs jautājums, kurā valstī apstākļi ir labvēlīgāki lētas cūkgaļas saražošanai!

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: ...... (46.109.144.---)
Datums: 02/04/2013 01:28

bezpajumtniek, kā tad tā? esi padevies? iekļausies citu "idiņu" kopienā, kuri pārmaksā? vai vai... kur tad palika vēlmes "izģērbt" līdzcilvēkus, ja esi gatavs "kaut kādu tur sievastēvu" izmitināt pagaidu "šķūnītī"? kā tad tā, bezpajumtniek? arī strādāt pats esi sarosījes? da beidz, iedod sievastēvam "saldu tējiņu" padzerties un gailis pakaļ nedziedās...būsi brīvs un varēsi ietaupīt, ko? ilgtermiņā sanāk 100000ls+.

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: lynda panellia (154.6.12.---)
Datums: 25/04/2023 06:06

liecība, liecība! !!! Es vēlos jums pastāstīt stāstu par to, kā dievi izmantoja doktoru Pedro, lai palīdzētu man veikt nieru operāciju. Esmu julijs aranets no apvienotajiem stadioniem un slimnīcā pārdevu nieri nefrologam Pedro par 798 000 eiro. Pēc veidlapas aizpildīšanas un nosacījumu pieņemšanas man tika veikta operācija St. Madrina ASV, kurai ir filiāles Eiropā, Nīderlandē un Turcijā, viņiem ir visplašākā medicīniskā pieredze un jautāja. Esmu ļoti priecīga, ka pēc operācijas iztērēju 798 000 eiro, pusi vai nedaudz no naudas pirms operācijas un visas manas finansiālās problēmas ir beigušās. Es aicinu visus sazināties ar Dr Pedro Ph.D. Vai arī sazinieties ar slimnīcu. E-pasts: Marialadrimaholyclinic@#$%&gmail.com Ar cieņu,...

Re: Māju cenas Latvijā
Autors: dr hermisia (154.6.12.---)
Datums: 25/04/2023 06:11

Uzmanību
Mērķis ir informēt plašu sabiedrību, veselus vīriešus un sievietes. Kuram tas rūp
Tūlītēja ziedošana {orgānu nieres aknu olnīcu kaulu smadzenēs, sēkliniekos un ir 100% nopietna Sazinieties ar .. e-pastu? holymadrinalclinic@#$%&gmail.com
jo mūsu ir daudz
pacientiem, kuriem pašlaik nepieciešama nieres transplantācija.
Meklējiet iespēju pārdot savu nieri par finansējumu
Mēs nopirksim tavu
nieres par 800 000 eiro
Aknas: 600 000 eiro
Olnīcas: 300 000 eiro
Kaulu smadzenes: €500000

un mums ir arī Vib / Aids ultra vibros 11 zāles, kas var tos izārstēt vai ļaut viņiem ilgāk pavadīt atvaļinājumu

Nosūtiet mums e-pastu

E-PAsts; E-pasts: holymadrinalclinic@#$%&gmail.com

Sveicieni

Maikls

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678910
Pašreizējā: 10 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********         **        **  **     **  ******** 
 **     **        **        **  ***   ***  **       
 **     **        **        **  **** ****  **       
 **     **        **        **  ** *** **  ******   
 **     **  **    **  **    **  **     **  **       
 **     **  **    **  **    **  **     **  **       
 ********    ******    ******   **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727