UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 47
Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: JanisJanis ()
Datums: 04/11/2009 16:40

Nu re medus manam ausim. 15-22 Ls mēnesī ja? Cik kvadrātmetri mājai?

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: dzincha ()
Datums: 04/11/2009 17:29

Septembrī jau vēl īsti tā kā nevajadzēja kurināt, es piemēram sāku ar 1 oktobri.
Cik esmu dzirdējis atsauksmes - uztur telpās + 18, māja ap 170 m2, mēnesī 1000 - 1400 kw. Daudz ja arī ietekmē mājas siltumpretestība.
Bet iespējams tulīt saradīsies bars ar ss "laimīgajiem" lietotājiem un teiks, ka 200 kw mēnesī ir maksimums.

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: LaurisV ()
Datums: 04/11/2009 18:57

Pagājušajā ziemā maksimālais rēķins par 180kv/m māju bija 120Ls, janvārī. Tas bija kopējais, kad vēl atsevišķu skaitītāju nebiju uzlicis. Pēc vasaras pieredzes varu noņemt nost ~40Ls, ko sastāda karstais ūdens un pārējā elektrība.
Dzincha-
Par cik man "siltās" flīžu grīdas 1. stāvā, tad sāku kurināt jau septembrī, lai pašam un bērniem kājas tik ļoti nesalst.

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: LaurisV ()
Datums: 04/11/2009 18:59

P.S. Lai būtu par tēmu- ja ir kādas problēmas vai jautājumi, uzreiz zvanu ierīkotājam, ļoti laba atsaucība, bet bezmaksas reklāmu šiem netaisīšu (:

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: madara ()
Datums: 05/11/2009 10:28

Paldies par ierosinājumu, bet man ir citādi ierīkotāji - saka, lai visas problēmas risinu pati, neko šie nezinot un nevarot palīdzēt. Un man nav ne jausmas, kā lai tiek galā ar šo lietu.

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: dzincha ()
Datums: 05/11/2009 10:35

Ierīkotāju nosaukumu studijā.
Vai garantija jau cauri?

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Datums: 07/11/2009 22:50

Sveika Madara.
Domaaju, ka juusu gadiijumaa ir Low pressure alarm, kas liecina par siltumsuuknja nekorektiem darbiibas parametriem un apstaakljiem.
Iemesli var buut vairaaki, bet kaa ticamaako varu mineet nepietiekamu energijas daudzumu no siltumavota (ja pareiz saprotu zemes kontuura)
Ieteiktu veersties pie juusu uzstaadiisanas un apkalposanas firmas, jo tas visupirms ir vinu jautaajums un atbildiiba.
Lai veicaas

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: IneseX ()
Datums: 10/11/2009 09:04

1000 - 1400 kW mēnesī par 180 kv m māju? Skan tā padaudz.... Man par identisku māju ar 20 grādiem telpās pašlaik rudens periodā VISA elektrība 500- 600 kW mēnesī. Ziemā protams būs vairāk. Par silto ūdeni 40 Ls nokurināt arī man neizdodas :) Tad laikam esmu pie tiem "laimīgajiem" ss lietotājiem... :)

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: spk ()
Datums: 10/11/2009 16:45

Nu 500 var ar plīti vien nokurināt, ja riktīgi pa virtuvi ņemās :)

Re: siltumsūknis sāk sildīt ar elektrību
Autors: Pow ()
Datums: 19/11/2009 17:14

Madara,

low pressure nozīmē, ka āra kontūrā ir pazemināts spiediens. Tātad visdrīzāk tur jāpielej klāt tosols. Vai caurspīdīgaja bundulī ir redzams tosola līmenis?

Pašreizējā: 2 no 47


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **   **   **   **     **  ***   ***  **   **  
 **     **    ** **    **     **  **** ****  **  **   
 *********     ***     **     **  ** *** **  *****    
 **     **    ** **    **     **  **     **  **  **   
 **     **   **   **   **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **   *******   **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727