UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 13 no 13
Re: Viessmann katla regulēšana
Autors: Rx ()
Datums: 30/11/2016 16:40

Nu re...kautkas noskaidrojās. Atvainošanas par uzbraucienu (murgiem) vien izpaliek...Bet tālāk teikšu visa turpinājumu, jo visi gudri, vēlas tādi palikt. Jāņem piemēri no rekomendācijām, jo nopietnām firmām kļūdu ir daudz mazāk...Skatāmies te: [www.sinvia.lv] ( Kunzel krāšnu ražotājs...)
Redzam Laddomat 10 un sūkni. Skatāmies tālāk: [www.termoventiler.se]
Ko redzam: Mezgla risinājumu. Un skatāmies sūkni: Wilo RS25-6/3-130
Ko par to atrodam: To, ka sūkņa jauda ir šāda: slēdzama: 46W, 67W, 93W. Un kopumā sistēma paredzēta līdz 100kW krāsnīm. Secinājums: Pat tadā gadījumā, kad nav jālieto balansieris, un plūsmas tiek ļoti efektīvi sadalītas ( pārslēdzošs vārsts, Jums ir pārsledzošš ventilis, kas strāda neefektīvāk), jauda sūknim jau ir pat vajadzīga līdz 93W. Pilnīgi iespējams, ka arī ar 67W Jums pietiktu. Jūsu variantā...jau 93W sūknis varbūt pat vajadzīgs. Un tikai balansēšana šajā slēgumā ar Jūsu 40W sūkni, neglābs, kas izriet no teiktā? Uzklausīt arī citu domas .

Re: Viessmann katla regulēšana
Datums: 30/11/2016 18:20

Pag, pag - nemēram sūkņus vatos, jo vecie sūkņi strādā neefektīvāk pret vatiem. Laddomatos vēl pirms gada montēja vecos sūkņus iekšā. Slinkums pētīt konkrēto modeli, bet jāskata būtu m3 nevis vati. Es tā ļoti rupji apskatot redzu, ka viņam ir max kaut kas ap 3-4m3, kas tā kā atbilstu tam pico vai nu kas tur bija uzlikts.

Re: Viessmann katla regulēšana
Autors: Rx ()
Datums: 30/11/2016 19:25

Pico būtu jāatbilst 6m cēlējspēks pie 0 ražības. Un vēl: Pico ir "gudrs"....Un tam pareizi- optimāli viss ieregulēts? Ja tā...tad sūknis OK. Lietotājam būtu jāiepazīstās ar regulēšanu : [docplayer.me]
Teikšu kā ir: Neesmu tos regulējis....

Re: Viessmann katla regulēšana
Datums: 30/11/2016 20:11

Nu neesmu novērojis problēmas jaunajos. Nekāda dižā regulācija jau viņā nav - dinamiskais un lineārais režīms un jauda attiecīgi. Griež uz vienu vai otru pusi pēc vajadzības. Tur noteikti nav nekāda raķešzinātne, patiesībā mēģina griezt tik zemu kamēr vēl strādā - ko tur citu izrēķināsi. Grīdām siltajām es piemēram tā arī neesmu neko daudz sapratis, slēdzu 5w un arī it kā strādā tie mani 10 kontūri, tad atnāk puika un sagriež uz 20, pārslēdz uz linēaro - tāpat strādā. Nu bonuss ir patīkama atgaisošana, kad viņš izšūpina to visu pasākumu.

Re: Viessmann katla regulēšana
Datums: 30/11/2016 20:13

Es domāju, ka šamajā apsaistē ar sūkni visam būtu jābūt kārtībā. Nu ņemot, ka ir tik viegli, tad gatis protams var uzlikt to sūkni uz atgaisošanu, tāpat joka pēc. Bet japameklē tālāk.

Re: Viessmann katla regulēšana
Autors: ggatis ()
Datums: 30/11/2016 20:28

Vilnis_Radio Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ar Rx strīdus pamatā bija par plašāk izmantoto
> Esbi, kuram tiešām nevajag to balansieri. Kā
> strīda beigās secnājām Rx runāja par tieši
> šo LM armatūru, es savukārt par esbi, jo ar LM
> nebiju saskāries.
> Šinī gadījumā ir LM un te es ieteiktu
> uzklausīt Rx. Es gan joprojām nesaprotu, kāpēc
> būtu jāizmanto LM ar regulāciju, ja var likt
> muļkdrošāko esbi.
> Gati, kas tas par misiņu tomēr ir pie paša
> katla?

parasta mufe savienojoša

Pašreizējā: 13 no 13


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **    **   ******   **     ** 
 **        ***   **  **   **   **    **  **     ** 
 **        ****  **  **  **    **        **     ** 
 ******    ** ** **  *****     **        **     ** 
 **        **  ****  **  **    **         **   **  
 **        **   ***  **   **   **    **    ** **   
 ********  **    **  **    **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727