building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32659
Santehnika : building.lv

Santehnika

Atklās pirmo reģionālo sporta centru Sarkandaugavā

7.septembrī plkst. 13.00 Sarkandaugavā (Sarkandaugavas ielā 22/24) svinīgi atklāts pirmo reģionālo sporta centru.

"PROFS Latvija" pusgada apgrozījums pārsniedz 14 milj. latu

SIA "PROFS Latvija", lielākā inženierkomunikāciju materiālu tirgotāja Latvijā, apgrozījums šī gada pirmajā pusgadā sasniedza 14,8 milj. latus.
Atvērts jauns santehnikas, apkures un flīžu veikals SANIPRO

Atvērts jauns santehnikas, apkures un flīžu veikals SANIPRO

Šī gada 18. augustā SIA "Sanitex" atvēra jau savu otro SANIPRO veikalu, šoreiz Daugavpilī, Kandavas ielā 15, kas ir pirmais SANIPRO veikals ārpus Rīgas.

13.08. – 19.08. – mīksto grīdas segumu nedēļa

Piecas nedēļas no 16. jūlija līdz 19.augustam notiek Gadatirgus Reaton, Viskaļu ielā 21. Katra akcijas nedēļa veltīta vienai apdares materiālu grupai. Šajā laikā iespējams konsultēties par apdares materiālu veidiem, īpašībām un pielietojumu, par tehniskiem rādītājiem, klasifikāciju un izmaksām pie kompetentiem profesionāļiem, ka arī izdarī...

Dārgās remonta kļūdas

Nekustamo īpašumu tirgu nepamet negatīva nokrāsa attiecībā uz zemiem kvalitātes standartiem jaunceltnēs. Sūdzības un tiesu darbi kļuvuši par neatņemamu jauno saimnieku un projektu veicēju attiecību sastāvdaļu. Mājokļu cenu neatbilstība attiecināma ne vien uz kvalitāti, bet arī uz iedzīvotāju ...

Daugavpilī atklāj lielveikalu "Profs"

Šodien Daugavpilī, Dzelzceļu ielā 9a, durvis vērs jaunais lielveikals "Profs", aģentūru LETA informēja SIA "Profs Latvija" valdes priekšsēdētājs Ģirts Vilciņš.

Nekustamā īpašuma tirgus apskats 2007. gada jūnijs

Jūnijā sērijveidu dzīvokļu cenas Rīgas mikrorajonos vidējā cena sastāda 1636 EUR/kv.m. Salīdzinot ar maija vidējo cenu 1660 EUR/kv.m ir notikusi cenu korekcija 1,5% apmērā. Cenas ir atgriezušās februāra līmenī, bet pusgada laikā cenas kopumā ir pieaugušas par 5%.

"PROFS Latvija" turpina attīstīties

2007. gada 14. jūlijā Talsos darbību uzsāka ceturtais SIA "PROFS Latvija" franšīzes veikals "PROFS". Jaunajā veikalā klientiem būs iespēja iegādāties plašu klāstu māju elektroinstalāciju, apgaismes, santehnikas, ventilācijas, siltuma un aukstuma apgādes materiālus, kā arī dažādus instrumentus un būvstiprinājumus.
Atvērts  Tapro veikals Gulbenē, Baložu ielā 4

Atvērts Tapro veikals Gulbenē, Baložu ielā 4

7.jūlijā Gulbenē durvis vēra jaunais TAPRO būvmateriālu tirdzniecības tīkla veikals profesionāļiem. Veikals veidots atbilstoši klientiem jau pazīstamajiem TAPRO standartiem, nodrošinot augstu servisa kvalitāti un izdevīgus pakalpojumus strauji augošajā Vidzemē.

Par "PROFS Latvija" īpašniekiem kļuvis Zviedrijas būvmateriālu tirgotājs "Ahlsell"

IA "PROFS Latvija" parakstījis līgumu ar vienu no Skandināvijas valstīs vadošajiem instalācijas materiālu tirgotājiem "Ahlsell" par kapitāla daļu pārdošanu.

SIA Tapeks un SIA Aile plāno apvienoties!

SIA Tapeks un SIA Aile īpašnieki paziņojusi par iespējamo apvienošanos! Tas, vai šī apvienošanās notiks, ir atkarīgs no Konkurences padomes lēmuma, kurš, kā noteikts likumā, varētu tapt zināms 4 mēnešu laikā, kopš uzņēmumu iesnieguma iesniegšanas brīža, tātad atbildei jābūt zināmai līdz nā...

Atvērts otrs veikals "Sadolin krāsu nams"

Šodien darbu sāk SIA "Krāsu nams" otrais veikals "Sadolin krāsu nams", kas tapis sadarbībā ar Igaunijas krāsu ražotāju "ES Sadolin", aģentūru LETA informēja SIA "Tapeks" uzņēmumu grupas mārketinga direktore Anda Andersone.

Nekustamā īpašuma tirgus apskats 2007. gada aprīlis

Aprīlī sērijveidu dzīvokļu cenas Rīgas mikrorajonos saglabājušās iepriekšējā līmenī un to vidējā cena bija 1662 EUR/kv.m.

Nekustamā īpašuma tirgus apskats 2007. gada maijs

Maijā sērijveidu dzīvokļu cenas Rīgas mikrorajonos vidējā cena sastāda 1660 EUR/kv.m. Salīdzinot ar aprīļa vidējo cenu 1662 EUR/kv.m ir vērojama niecīga lejupslīde, kas skaidrojama ar pārdevēju un pircēju nogaidošo attieksmi.

Viens no lielākajiem būvmateriālu tirgotājiem Latvijā- uzņēmums "Reaton" atklāj pārstāvniecību Liepājas centrā.

Šī gada 10.maijā plkst. 16.00 svinīgi tiks atklāta Sia "Reaton Ltd" jaunā pārstāvniecība Kurzemē. Liepājā, Krišjāņa Valdemāra ielā 3 durvis vērs dizaina studija "Reaton".

Nekustamā īpašuma tirgus apskats 2007. gada marts

Martā vidējais sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums Rīgas mikrorajonos bija 1,8%. Pēc Ober Haus datiem vidējā cena Rīgas mikrorajonos martā sasniedza 1662 EUR par kv.m. Otrreizējā dzīvokļu tirgus būtiskā daļā (20%) cenu izmaiņas nav konstatētas.

Liepājā atvērs būvmateriālu tirgotāja "Reaton" pārstāvniecību

Viens no lielākajiem būvmateriālu tirgotājiem Latvijā - uzņēmums "Reaton" šodien plkst.16 atklāj pārstāvniecību Liepājas centrā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Limba.

Daugavpili notiks "K-Rauta" lielveikala ēkas būvlaukuma atklāšanas pasākums

Šodien plkst.13 Daugavpilī, Kraujas ielā 2, notiks "K-Rauta" lielveikala ēkas būvlaukuma atklāšanas pasākums, kurā būvnieki slēgs derības ar Slinkumu par veikala atklāšanas laiku, aģentūru LETA informēja AS "Rautakesko" administrācijā.

"Merks" uzbūvējis divas labākās 2006.gada jaunbūves

Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotajā konkursā "Gada labākā būve" 2006.gada labākās jaunbūves statuss piešķirts uzreiz diviem būvfirmas "Merks" projektiem. Pirmo vietu eksperti piešķīruši dzīvojamo ēku kompleksam "Viesturdārza mājas", otro vietu – daudzfunkcionālajai būvei "Arēna Rīga".

Nekustamā īpašuma tirgus apskats 2007. gada februāris

Februārī vidējais dzīvokļu cenu pieaugums Rīgas mikrorajonos bija 1,9%. Salīdzinājumam - janvāra pieaugums bija 2,4%, bet iepriekšēja gada februārī cenas cēlās vidēji par 4,5%.
"Tapeks noma"- būvtehnikas un instrumentu noma, tirdzniecība un serviss

"Tapeks noma"- būvtehnikas un instrumentu noma, tirdzniecība un serviss

Latvijā būvtehnikas un būvinstrumentu nomu piedāvā vairāki pazīstami un ne tik zināmi uzņēmumi. Konkurence ir pietiekama. Tāpēc jābūt īpašiem, lai tiktu pamanīti.