UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 23/12/2006 05:23

Nu ko ja nu vel aktuali iztereju novembri 45 Ls ap 1100 Kwh 230m2 apsildama platiba nav nosiltinats.
bet man vel ta mazliet nav skaidrs ar to aparatu.
Thermia Optimum man. Vienvardsakot shkidrums vel joprojam krit rezervuara. Cik vinjsh ta ilgi varetu krist ... man uzstadija kandriz 2 meneshus atpakalj siltumsukni.

Cik biezhi tirat dublju filtriņju????
tiem kuriem ir thermia diplomat cik jus turat radiatoru shkidruma temperaturas minimumu un maksimumu????
cik saprotu no minimumam ir atkarigs kad vinjsh saksslegties ieksha ara ... ka ari protams no laika ko uzstada.

lapi lai vicas
jaukus ziemassvetkus

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: ozo (---.dialup.triatel.lv)
Datums: 26/12/2006 04:18

Mīļus ZSV visiem! Par segumiem - var jau būt, ka piemaksāju tagad par elektrību dēļ radiatoru sistēmas, bet par to - man ir ozola dēļu grīdas! Siltas un tik patīkamas... pikām kājām gribas tikai staigāt.. tas tiešām ir tā vērts! Iesaku.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 27/12/2006 17:08

decembrī saskrējušas 330 kwh, jeb 16 ls. man patīk. temperatūra 18*, platība 170. silto ūdeni nelietoju, tikai apgaismojumu un elektroinstrumentus.
vakar papildināju izplešanās trauku - pielēju nedaudz vairāk par litru. tas ir normāli. kontūra temperatūra ir nokritusies no 9 uz 7 grādiem. droši vien, līdz aprīlim būs jāpielej vēl kādi pāris litri.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 28/12/2006 15:58

man pedeja menesha laika krietni nokritas .. bet ari ss ir uztadits tikai 2 meneshus atpakalj ... hehe ja man ta butu ... tur preti man push pa visiem kaktiem vesh no arpuses ... fibo blocinjsh un vatite no vienas puses bezz plves :))
tev ir apstajies suknis????

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 28/12/2006 21:10

kā to saprast - apstājies?
vienreiz bija, kad viena fāze bija pazuduse. bet nekādas problēmas tas nesagādāja.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 29/12/2006 03:14

man paris reizes ir izmetis highpress error. kaut kas saistits ar gaisu sistema ... vai ari ar piesarnjojumiem filtram bet it ka tur nav bijis neka un tad palaidu un atkal aizgaja...

Thank you
Autors: Aron (---.jed.isu.net.sa)
Datums: 02/01/2007 03:24

Very good site! I like it, thanks!<a href="[clowninsaneposy.thirddor.info] insane posy</a> clown insane posy
<a href="[carawakelin.thirddor.info] wakelin</a> cara wakelin
<a href="[geraldlevertmemorialservice.thirddor.info] levert memorial service</a> gerald levert memorial service
<a href="[elvacilondelamanana.thirddor.info] vacilon de la manana</a> el vacilon de la manana
<a href="[carlosconcertticketvives.thirddor.info] concert ticket vives</a> carlos concert ticket vives

My feedback
Autors: Kir (---.jed.isu.net.sa)
Datums: 02/01/2007 03:29

Great job, nice site!
<a href="[photobucket.com.thirddor.info] bucket.com</a> photo bucket.com
<a href="[gertorchestrawilden.thirddor.info] orchestra wilden</a> gert orchestra wilden
<a href="[camelladecesare.thirddor.info] decesare</a> camella decesare
<a href="[addressjudsonmartyn.thirddor.info] judson martyn</a> address judson martyn
<a href="[hitwgang.thirddor.info] gang</a> hitw gang

My feedback
Autors: Hero (---.jed.isu.net.sa)
Datums: 02/01/2007 06:21

Very good site! I like it! Thanks!
<a href="[antoniobazzini.thirddor.info] bazzini</a> antonio bazzini
<a href="[cheatcodemillsberrymoney.thirddor.info] code millsberry money</a> cheat code millsberry money
<a href="[companynamebellavena.thirddor.info] bella vena</a> companyname bella vena
<a href="[halilikatrinascandal.thirddor.info] katrina scandal</a> halili katrina scandal
<a href="[hokeypokeyelmo.thirddor.info] pokey elmo</a> hokey pokey elmo

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 02/01/2007 17:05

Kvazi
Mums šķidruma līmenis kritās tikai pašā sākumā. Un iemesls tam izrādījās piedraņķēts filtrs ārējam kontūram. Uzstādītājfrma atbrauca, iztīrīja, tagad vairs nekrītās un arī mazāk enerģijas tērē.

Thank you
Autors: Jane (195.175.37.---)
Datums: 03/01/2007 03:15

Very good site! I like it! Thanks!
<a href="[32url.com] fastin</a> adipex fastin
<a href="[32url.com] information</a> adipex information
<a href="[32url.com] online pharmacy</a> adipex online pharmacy
<a href="[32url.com] bei e kommentaren mail weiteren</a> adipex bei e kommentaren mail weiteren
<a href="[32url.com] online ordering</a> adipex online ordering
<a href="[32url.com] cash on delivery</a> adipex cash on delivery
<a href="[32url.com] non prescription</a> adipex non prescription
<a href="[32url.com] success story</a> adipex success story
<a href="[32url.com] p diet pill</a> adipex p diet pill
<a href="[32url.com] adipex p</a> buy adipex p

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 04/01/2007 16:27

izskatās neslikti - par decembri nedaudz virs 18 ls. piecās dienās pāris latu vēl pieskrēja klāt.

Re: Thank you
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 04/01/2007 16:55

v-t
Sāksi dzīvot, lietosi ūdeni, vairāk sanāks... Bet labi vienalga. Man vairāk. Ap 35 Ls. Ziemsvētku brīvdienās tomēr tika daudz dzīvots pa māju un tad jau vairāk iziet. Bet es gan lietoju arī gan silto ūdeni, gan veļasmažīnu u.c. sadzīves tehniku!

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 05/01/2007 01:24

nu apskauzhu es jus man iet ap man bus ap 70 Ls par decembri. Japiebilst ka maja 250 m2 divi mazi berni kurus katru dienu mazgaju, un vinju velju + viss iespejamais uz elektribas (pat attīrīšanas iekārta). Neuzskatu ka daudz bet kad nosiltinashu no arpuses un pabeigshu siltinat ari dalja majas iekshpusi ceru ka cipari saruks.

Kadu jus uzstadijat returnline temperaturu???? respektivi to kura defalta ir 10 gradi
Prieka
Kaspars

My feedback
Autors: Neo (80.80.169.---)
Datums: 05/01/2007 13:36

Good site. But full info you can see on the following sites:
<a href="[bridgetthemidget.fourthdor.info] the midget</a> bridget the midget
<a href="[elephantlist.com.fourthdor.info] list.com</a> elephant list.com
<a href="[realmrunescapesals.fourthdor.info] runescape sals</a> realm runescape sals
<a href="[jojokci.fourthdor.info] kci</a> jojo kci
<a href="[cingularwireless.com.fourthdor.info] wireless.com</a> cingular wireless.com
<a href="[connterdaviesiestyntenor.fourthdor.info] davies iestyn tenor</a> connter davies iestyn tenor
<a href="[drudgereport.com.fourthdor.info] report.com</a> drudge report.com
<a href="[garthbrookes.fourthdor.info] brookes</a> garth brookes
<a href="[nellyfutardo.fourthdor.info] futardo</a> nelly futardo
<a href="[craiglist.org.fourthdor.info] list.org</a> craig list.org

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 05/01/2007 16:35

Kvazi
Nu manuprāt to returnline temperatūru pats nevar mainīt, to uzliek uzstādītājs un basta. Vismaz manam suknim pamācībā tas ir nodefināts kā nemaināms parametrs. Nez vai prātīgi ir jaukties tur iekšā, pat ja to var izdarīt...
Par tik milzīgu reēķinu - nav īsti labi manuprāt. Tev neslēdzas jau iekšā papildsildītājs? Vai nu arī tiešām ļoti lieli siltuma zudumi. Vai kaut kas nav pareizi uzstādīts. Negribi pasaukt firmu, kas Tev uzstādīja, lai pārbauda, vai viss ir O.K.? Un lai iztīta to filtru (Tev arī šķidums kritās, iepriekš teici), uzreiz būs labāk. Mums vismaz tā bija. Sākot darbināt to sūkni, viņš pa to kontūru savāc visādus putekļus, kas trubās varēja būt iekšā un varēja aizsērēt.
Un pieslēdz T3 tarifu un veļu mazgā naktīs vai sestdienās.)))

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 05/01/2007 17:07

ja ar elektrību darbojas visa iedzīve, tad 70 ls varētu būt normāli. un, visdrīzāk, ss apkures daļa sastāda, labi ja, pusi no patēriņa. tas ir divreiz mazāk kā es maksāju par 60 m2 dzīvokli.
savam ss atstāju rūpnīcas uzstādījumus.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 06/01/2007 02:19

oki skaidrs.
nu ir man T3 tarifs.
pie heatcurve var iestadit returnline temperaturu pie cik vinjam vajadzetu ieslegties atkartoti. es nerunaju par maksimalo returnline bet gan par minimalo.. lai udens temperatura nenokritas parak zemu.
nu vairs shkidrums nekritas ... iespejams tas bija saistits ar pimo meneshu krizi suknim :PPPP
biki ir njemis tenjus hmmm bus jauzliek lai tikai heatpump kustina :)))

nu man ari dzivokli bija tads normals elektribas paterinjsh ap 25 - 30 Ls :))

nu labi skatishos pasaukshu lai apskatas kas un ka kad brauc garam

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 06/01/2007 02:28

Ak ja aizmisu piebilst heatcurve 42 :))) siltuma zudumi ka nutikai pliks fibo blocinjsh un otraja stava tikai nosiltinats no iekshas ar 5 vatiti

Thank you
Autors: Kir (---.asianet.co.th)
Datums: 06/01/2007 09:03

Great site! But I know resources with more relevant info:
<a href="[icelafox.fourthdor.info] lafox</a> ice lafox
<a href="[buffiethebodypic.fourthdor.info] the body pic</a> buffie the body pic
<a href="[carriemccandless.fourthdor.info] mccandless</a> carrie mccandless
<a href="[loshawty.fourthdor.info] shawty</a> lo shawty
<a href="[micahstampley.fourthdor.info] stampley</a> micah stampley
<a href="[deirksbentley.fourthdor.info] bentley</a> deirks bentley
<a href="[urbanrebounder.fourthdor.info] rebounder</a> urban rebounder
<a href="[mayleenramey.fourthdor.info] ramey</a> mayleen ramey
<a href="[disneychannelasia.com.fourthdor.info] channel asia.com</a> disney channel asia.com
<a href="[awsitexaper.com.fourthdor.info] site xaper.com</a> aw site xaper.com



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******   **    **  **     **  **    ** 
 **     **  **     **  ***   **  **     **   **  **  
 **     **         **  ****  **  **     **    ****   
 ********    *******   ** ** **  *********     **    
 **     **         **  **  ****  **     **     **    
 **     **  **     **  **   ***  **     **     **    
 ********    *******   **    **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727