UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 15/01/2007 17:52

Kā Jums šajā vētrā ar elektrību un ko darīja SS?
Mums šonakt pazuda daļēji elektrība - kaut kas mistisks - vai nu viena fāze, vai spriegums par zemu. Līdz ar to SS slēdzas laukā un daļā mājas nav arī gaismas.... Izslēdzām drošības pēc to SS pavisam, lai nesaiet grīstē kaut kas. Ceru, ka elektrība atradīsies....Kā citiem?

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 15/01/2007 21:00

Man viss kārtībā ... pamanīju elektrības zudumus tikai kāpēc ka mikroviļņos laiks no rīta nepareiz ir bijis. Nogāju pagrabā... sūknis iet kā bitīte.
13000 kwh gada nau daudz :)))
jo ipashi priekš šiem laikiem

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: Raivis999 (---.lmt.lv)
Datums: 17/01/2007 23:53

Varbūt kāds varētu ieteikt kādu speciālistu, pie kura griezties konsltācijās par siltumsūkņiem. Tūlīt būvēšos, bet par apkuri vēl neesmu izlēmis.

Māja paredzēta 200kvm un noteikti negribu siltās grīdas

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 18/01/2007 00:01

giezies pie firmas siltumsuknis vinji ai liek sils gridas. un pateiks ko kas un ka turklat vinji parstav Thermia firmu, kura pec manam domam patreiz ir labaka cik es palasijos forumu un cik mana izvele krita uz shis firmas produktu

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: audits (213.21.207.---)
Datums: 18/01/2007 01:20

BEZMAKSAS PASĀKUMS. BEZMAKSAS PASĀKUMS. BEZMAKSAS PASĀKUMS. BEZMAKSAS PASĀKUMS.
Iespējams, ka nebūsiet dzirdējuši par pasākumu, kas notiksies 25. janvārī Elziabetes ielā 2, Rīgā (Pasaules tirdzniecības centrā).
Tātad, 25. janvārī notiks starptautiska konference "Videi draudzīgas jaunas un renovētas ēkas". Pasākums ir BEZMAKSASAS!!! Aicināti piedalīties speciālisti gan būvniecībā, gan vides draugi, gan citas ieinteresētās puses.
Iepazīties ar konferences programmu var www.ekodoma.lv (lapas kreisajā pusē sadaļā "SEMINĀRI"). Pieteikumi līdz 19. janvārim jāiesūta uz agris@#$%&ekodoma.lv vai ekodoma@#$%&ekodoma.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots un darbojas princips "kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ".
Konference top sadarbībā ar vides ministriju, arhitektu savienību un vēl kaut ko (īsti neatceros).
Konferencē runās par pasīvām ēkām (ļoti mazs siltumenerģijas patēriņš), par zema patēriņā ēkām un daudz citām lietām, kas jūs varētu interesēt. Konferences programma un pieteikuma anketa www.ekodoma.lv (sadaļā semināri). Cik sapratu, lai pieteiktos pietiek ar :
uzņēmumu, kuru pārstāvat, Vārds, uzvārds, Kontakttālrunis, E-pasts, Adrese.
Ļoti lūdzam atsaukties uz šo piedāvājumu un iepazīties kā varat samazināt enerģijas patēriņu ēkās.
Lūgums informēt savus paziņas par iespēju piedalīties šajā konferencē.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: Raivis666 (---.lmt.lv)
Datums: 18/01/2007 15:43

es kaut kā šajā forumā par firmu siltumsūknis redzēju sliktas atsauksmes....

kaut kad būs jāaiziet aprunāties

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: m. (62.85.86.---)
Datums: 23/01/2007 00:09

Zvani Dainim uz Divine heat company Maija4. Loti praatiiagi apstaastiis visu.. Pasham draugs vinjus ieteica un esmu "happy" ;)

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: lietotaajs (62.84.27.---)
Datums: 27/01/2007 07:11

Zinu trīs speciālistus:

1)(zinošs, ar humoru, nevaino klientu,izpilda ko soliijis) Edgars 26157510; SIA "Toptehno" viņi pārstāv zviedru Thermia ražotājs dod 3gadu garantiju,bet firma pagarina līdz 5gadiem.
2)(vācu mentalitātes vechi) Māris un Raivo (telefonu pazaudēju); SIA "Ra-Ra" viņiem ir vācu Vaillant ar 10gadu garantiju, super automātiku
3)(īpašnieks, kas zina visu par ara kolektoriem un siltajām grīdām)Aivars 29122451; SIA "Aivars & partneri" viņs izvēlas piemērotākās firmas sūkni.


Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 28/01/2007 01:16

zviedri pashi tagad dod 10 gadu garantiju thermijai (razhotaja garantiju)

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: jaunais (87.110.93.---)
Datums: 29/01/2007 00:12

Par zemes SS interesējos jau sen.Vispār forums ir izdevies.Par ''Ra Ra'',Cēsīs bij viņu rīkota lekcija par SS.Mans viedoklis par šo firmu ir negatīvs, jo pārstāvis uz uzdotajiem jautājuiem atbildēja neitrāli un visu pārbīdīja tikai uz firmu, tur esot spečuki.Mans jautājums foruma speciem :Vai ir kāds uzstādījis siltumakumularorus saistītus kopā ar SS.







Re: Zemes siltumsūknis
Autors: rama (80.232.237.---)
Datums: 29/01/2007 17:09

Palasījos Jūsu atsauksmes, man pāris jautājumi pie kvazi un lindax - kā siltumsūkņi uzvedās pašreizējos -15 -20 grādos? kādas atsauksmes?
Kura firma Jums viņus uzstādīja? Kādi modeļi? Un netaktisks jautājums cik izmaksāja?

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 29/01/2007 17:20

siltumsūknim akumulators ir vajadzīgs kā zaķim stopsignāls.

paskatījos šorīt ss darbības režīmu - stundas laikā ieslēdzas 2,5 reizes apmēram uz 10 - 12 minūtēm. pēc teniem vajadzība nav bijusi.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: jaunais (87.110.93.---)
Datums: 29/01/2007 18:58

Paldies v_t, ka atsaucies manam jautājumam. Tad turpināšu tālāk. Ja SS dod maksimāli 55 C°. Vai akumulators šancē kā akumulators, vai kā papildus rezervuārs , lai palielinātu tilpumu uzkrātajam silatajam ūdenim priekš apkures. Redz mana doma ir šo tvertni uztaisīt pašam aptuveni 4 m³, jo patreizējās veikala cenas šiem āķiem ir mākslīgi uzpūstas. Doma tāda: pie T-3 nakts režīmā tarifa uzkrāt maks.daudz enerģijas turpmākajām 16 st.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 29/01/2007 21:34

akumulators vajadzīgs malkas krāsnij, lai ar pilnu jaudu kurinot, isā laikā uzkrātu uzkrātu enerģiju, ko pēc tam pamazām izmantot. tādā veidā var palielināt atstarpi starp kurināšanas reizēm un nekļūt par profesionālu kurinātāju, un uzturēt vienmērīgāku siltumu.
ss to izdara automātiski. naktī ieslēdzas biežāk, saulainā dienā, kā šodien, atpūšas. tādā veidā racionāli izmantojot t3 tarifu.
ss nevajag akumulatoru.
bet ja ļoti grib, tad akumulators jāslēdz sistēmā ar saules kolektoriem, lai tieši pa dienu (kā šodien), uzkrātu siltumu, kuru piešpricēt naktī.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: jaunais (87.110.93.---)
Datums: 29/01/2007 23:20

v-t

paldies, ka apgaismoji šo lietu.Vispār galva čukst no visādām idejām un firmu piedāvājumiem par SS. Esu lielas izvēles priekša.Interese parādijās par VIESSMANA ''VITOCAL ''200. Tam ir jauda un lietderība.
Par šiem aķiem. šodien uzzināju, ka pie nepārtauktas sūkņa darbības grunts pie kontūras izvada sasalst ātrāk un tas nozīmēka, ienākošais šķidrums no kontūras nav uzsilis līdz vajadzīgai temp.

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: kvazi (81.198.173.---)
Datums: 30/01/2007 02:40

jauki ka kads interesejas.

tatad sekojošas atbildes:
uzvedas tiri oki, nejutu nekadu starpibu, tikai no rita pamostoties paskatijos uz mashinu un sapratu ka ir mazliet lielakos minusos ka parasti. Vienigais man vinjsh sacis ir piebaroties ar tenjiem. Es to liela mera novelju uz to ka man ir nesiltinata maja no arpuses un heatcurve stav uz 40 (pie 0 gradiem padeve uz radiatoriem 40 gradi shkidrumam).
Man pasham ir firma Thermia Diplomat Optimum 12, atshkiras no parasta diplomata ar A klases cirkulacijas suknishiem (elektroniska vadiba). Respektivi suknishi darbojas kad kompis vinjiem to liek, Viena nelaime gan ar vinjiem ir, kamer gaiss vel sistema ir tad tas elektriskais cirkulacijas suknis met error ara.
Uzstadija firma Siltumsuknis
Ja nemaldos man tas viss prieks izmaksaja ap 7.3 (everything included).
man vinjsh te kaprizejas 2 menesi ... nu principa ir jazin ari ka apkalpot sho aparatu.
Jaunais visas firmas parada lietderibaskoificientu bet tev tikai janoskaidro vai tas ir rekinats ar cirkulacijas suknijiem kopa vai ai bez tiem ....

V_t ka var paskatities cik reizes iesledzas pedejas stundas laika?
Ir visparpieejamakaut kur tehniska gramata par thermia suknjiem, ne tikai lietotaju???

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: lietotajs (62.84.27.---)
Datums: 30/01/2007 15:19

Mik, dazu firmu piedavajumaa ara kolektora garums tiek uzraadits iisaaks un vinu piedaavajums sanaak leetaaks. Ar to vini uzvar muusu apzinnjaa. Ja vari, nopublicee kolektora garumu, ss jaudu, majas siltumpateerina apreekinu.
Lai slava v_t, kurs pats veica apreekinus un darbus.
Arii Tu vari, nepieciesamibas gadiijumaa pats ierakt papildus cilpas aara kolektoram.
P.S.v_t vai vari man atsuutit savu tel.nr.?

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 30/01/2007 17:05

jāaizklikšķina uz temperatūru izvēlni, tad uzbraucam, piemēram, uz supliline (var skatīt arī atpakaļgaitu vai abus brainus) un ar labo pogu ejam iekšā. parādās temperatūru līkne par pēdējo stundu. tad nav grūti kauč uz acumēru noteikt laiku. neesmu meklējis papildus info.
tel. divi deviņi viens seši divi astoņi seši viens.


Re: Zemes siltumsūknis
Autors: to v_t (195.13.255.---)
Datums: 30/01/2007 20:47

Ja pereizi rekinu shobriid tavs SS pateree 250..300 Ls menesii. Ja tas iesleedzaas uz 2,5 x stundaa uz 12 min sanaak tas darbojaas 30 min stundaa. Un ja kompresora jauda ir 8 kW tad sanaak 8x0,05 = 0,40 Ls/h, kas ir 9,60 diennaktii un x 30 dienas 288 Ls!

Ja par elektriibu tu maksaatu izliidzinaato tarifu izmaksas menesii buutu ~130.. 150 Ls!

Janis

Re: Zemes siltumsūknis
Autors: rama (80.232.237.---)
Datums: 30/01/2007 22:22

kvazi, liels paldies par infu un patiesībā esmu nobriedusi to brīnumu likt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   ********   ******** 
 **    **  ***   ***  **     **  **     **  **       
     **    **** ****  **     **  **     **  **       
    **     ** *** **  ********   ********   ******   
   **      **     **  **         **         **       
   **      **     **  **         **         **       
   **      **     **  **         **         ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727