UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 11 no 12
Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: EjTakTu ()
Datums: 18/05/2008 22:17

bUg
Ar ko ta pats labāks :D vai arī tā bija atbilde uz jautājumu?

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aviators ()
Datums: 18/03/2013 11:48

Nu jau kādus gadus dzīvoju savā mājā. Siltās elektriskās korejiešu grafīta grīdas toreiz ieliku, bet praktiski netiek izmantotas (tikai tajā retajā reizē,kad jābrauc ziemā uz nedēļu prom), jo visu māju gluži labi var piesildīt ar vienīgo podiņu krāsni viesistabā. Mans sirsnīgs ieteikums citiem tagad būtu nemāžoties ar elektrisko grīdu, bet uzbūvēt kvalitatīvu podiņu krāsni ar stikla durvīm (lai var par liesmām priecāties). Un ja vajag rezerves siltumu, tam gluži labi tajās retajās reizēs noder pāris infra vai eļļas sildītāji. Jo labu podiņu krāsni pat nevajag katru dienu kurināt.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: okots ()
Datums: 27/03/2013 17:02

Esmu uzturējies telpās, kur ir siltās grīdas uz flīzēm - man tirpa kājām ikri. Sev , ja likšu ,tikai vannas istabā un tualetē. Guļamistabās sev un mazajiem un viesistabā noteikti nē.
Cik tev izmaksāja tāda podiņu krāsns? Materiāli un darbs atsevišķi.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aviators ()
Datums: 07/04/2013 14:07

Diemžēl vairs precīzi nepateikšu, bet tas kopā noteikti bija zem 2000Ls. Podiņi neglazētie, Gulbenes, somu lielā stikla durtiņa, iekšā šamota kurtuve, vācu līme, dūmu sadedzināšanas katalizatora plāksne (tāda jocīga poraina plāksne) utml. Līdzīgas masas pelēkā ziepjakmeņa krāsns no Somijas Nunnaunni tika satāmēta pie 10000Ls. Jebkurā gadījumā esmu apmierināts par rezultātu.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aaaa ()
Datums: 07/04/2013 14:38

Aviator, ir palikuši kontakti krāsns taisītājam? Padalies, lūdzu.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aviators ()
Datums: 07/04/2013 18:03

Ir palikuši. Edmunds 2 5 9 5 0 1 3 3
Vīrs gados, visu mūžu strādājis Vācijā par krāšņu mūrētāju kaut kādā padārgā kantorī, pirms pāris gadiem atgriezies Latvijā. Toreiz taisni bija krīzes laiks un cena bija pieņemama. Cik tagad ir mainījusies, nepateikšu. Galu galā nav jau skārda bundulis, katram jau mūrē individuāla lieluma un sarežģītības. Podiņi nāca no šitiem [krasnspodini.lv] Podiņu precizitāte nebija diez ko izcila (stūra veidgabali bija pa 5mm īsāki kā pamata podiņi), bet nu neglazētus var diezgan elementāri pieslīpēt. Vācu/austriešu precīzie glazētie maksā kosmosu. Biju nodomājis eļļot to krāsni, bet tā arī ir palikusi neeļota. Un nekāda vaina.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: Kvass ()
Datums: 07/04/2013 20:55

Cik tad svars sanāca krāsnij? 10k latu ziepjakmenim butu jāsver vismaz tonnas 5-6

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aviators ()
Datums: 07/04/2013 23:36

Tādas 5-6 tonnas noteikti nebija. Bija kaut kas ap 3 vai virs. Bet tas neliedza toreiz pārdevējiem ieslēgt ciparu, kas atvēsināja mani un lika pameklēt citus variantus. Pie tam tas pelēkais akmens ne man, ne manai sievai nepatika. Silts māla tonis ir daudz patīkamāks.
Vispār tas mazliet izbrīna, kā aizmirstas detaļas, kad tas vairs nav aktuāli. Atceros tikai tā pa lielām šaibām.

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: JanisJanis ()
Datums: 17/04/2013 21:51

Man patīk, ka šī diskusija atkal pacēlusies. 7 saņi 2008. jau būs 12 drīzi, drīz. Interesanti par cik var samazināt ēkas kWh/m2/gadā ieguldot ss izmaksas siltināšanā un blīvēšanā?

Re: Visas mājas apkure ar elektriskajām siltajām grīdām?
Autors: aviators ()
Datums: 18/04/2013 15:12

JanisJanis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man patīk, ka šī diskusija atkal pacēlusies. 7
> saņi 2008. jau būs 12 drīzi, drīz. Interesanti
> par cik var samazināt ēkas kWh/m2/gadā ieguldot
> ss izmaksas siltināšanā un blīvēšanā?

Ko tieši gribēji vaicāt? Kas ir ss?

Pašreizējā: 11 no 12


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **      **  **    **        **  ******** 
 **    **   **  **  **   **  **         **     **    
 **         **  **  **    ****          **     **    
 **   ****  **  **  **     **           **     **    
 **    **   **  **  **     **     **    **     **    
 **    **   **  **  **     **     **    **     **    
  ******     ***  ***      **      ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727